INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-2009, 05:47 PM   #1
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default Manager Mode pe Console Next-Gen

Salutare, daca vreti sa postati despre Manager Mode-ul vostru de pe console, aici este locul.Eu nu am inceput inca Manager Mode dar in curand o sa incep cu Real Madrid
Puteti sa scrieti ce transferuri bomba ati facut, ce vedete ati crescut, ce trofee ati castigat etc.

Last edited by kanye_west; 03-10-2009 at 05:49 PM.
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009, 08:26 PM   #2
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

Si eu am iceput Tot cu real.am cheltuit 200 de milioane ca sa am toate staffurile la 10
alynz is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2009, 05:25 PM   #3
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Eu am inceput la Brighton. Am facut cam 3 sferturi dintr-un sezon. Sunt pe locul 12, insa intre locul 5 si 15 e diferenta de 4 puncte si am 3 meciuri de jucat(fata de ceilalti). In schimb stau foarte bine in cupe. In una sunt in Semi-finala, in alta sferturi de finala si in una am fost eliminat din runda a doua(am picat cu Aston Villa). Defensiva e mult mai bine organizata, fundasii clar sunt mult mai importanti si per total este un joc superior lui 09.
O sa va mai anunt
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009, 06:23 PM   #4
TheBigRedMonster
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Cluj-Napoca
TheBigRedMonster is on a distinguished road
Default

Eu am inceput cu Chelsea! Sunt in etapa a 8-a si am maximul de puncte.
Fata de FIFA 2009, FIFA 2010 este net superior atat la Manager Mode cat si la celelalte.
TheBigRedMonster is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009, 05:55 PM   #5
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Am inceput Manager Mode cu Manchester City.
I-am adus pe Santon, Quaresma si l-am vandut pe Robinho + mai multi jucatori dar nu le mai stiu numele.
O sa revin cu noutati cat mai curand.
Momentan sunt pe primul loc in campionat, in cupa am elimitat 2 echipe si am adus cativa jucatori din Africa cu ajutorul scout-ului.
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2009, 03:33 PM   #6
love4football
Member
 
love4football's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Oradea
love4football is on a distinguished road
Default

Sunt la AC Milan,si l-am adus pe Essien.In etapa a-6-a is pe locu' 2 si Pato golgheter.PS-E pe Xbox 360
love4football is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2009, 07:21 PM   #7
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Am ajuns in retur, in perioada de transferuri i-am adus pe Mario Balotelli, Sergio Asenjo, Salomon Kalou + inca 3 jucatori tineri cu overall 74-75.
Am vrut sa vand cativa jucatori ca Ireland, Barry, Nielsen, Quaresma ( care nu s-a acomodat) dar nu ma lasa conducere, spune ca schimb prea des jucatorii.
Astept sa se termine returul sa scot niste bani de pe urma unor jucatori.
Momentan sunt pe locul 1 in campionat ( dif.de 12 puncte intre mine si Man.Utd.) am ajuns in finala unei cupe si in cealalta sunt inca pe la inceput.
Sezonul viitor tot la Man.City o sa stau pt.ca vreau sa castig UCL daca o sa pot.
Incerc sa ma bazez pe jucatori tineri de la scout si vreau sa vand jucatori de care nu am nevoie....dar mai trebuie sa astept pana se termina returul.
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2009, 04:57 PM   #8
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by kanye_west View Post
Am ajuns in retur, in perioada de transferuri i-am adus pe Mario Balotelli, Sergio Asenjo, Salomon Kalou + inca 3 jucatori tineri cu overall 74-75.
Am vrut sa vand cativa jucatori ca Ireland, Barry, Nielsen, Quaresma ( care nu s-a acomodat) dar nu ma lasa conducere, spune ca schimb prea des jucatorii.
Astept sa se termine returul sa scot niste bani de pe urma unor jucatori.
Momentan sunt pe locul 1 in campionat ( dif.de 12 puncte intre mine si Man.Utd.) am ajuns in finala unei cupe si in cealalta sunt inca pe la inceput.
Sezonul viitor tot la Man.City o sa stau pt.ca vreau sa castig UCL daca o sa pot.
Incerc sa ma bazez pe jucatori tineri de la scout si vreau sa vand jucatori de care nu am nevoie....dar mai trebuie sa astept pana se termina returul.
Am ajuns la sfarsitul sezonului al 2-lea, am de jucat 2 meciuri in campionat si sunt pe primul loc, am castigat o cupa si mai am finala altei cupe din Anglia.
In UCL sunt in semifinale cu Arsenal...
Vreau sa plec de la echipa la sfarsitul sezonului, am 3 stele jumatate la Manager.
Am mai facut nistre transferuri, printre ele cel mai scump a fost aducerea lui Gourcouff, care a dezamagit si as vrea sa il vand dar nu mai are rost daca plec la alta echipa la sfarsitul sezonului.
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2009, 11:41 AM   #9
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by kanye_west View Post
Am ajuns la sfarsitul sezonului al 2-lea, am de jucat 2 meciuri in campionat si sunt pe primul loc, am castigat o cupa si mai am finala altei cupe din Anglia.
In UCL sunt in semifinale cu Arsenal...
Vreau sa plec de la echipa la sfarsitul sezonului, am 3 stele jumatate la Manager.
Am mai facut nistre transferuri, printre ele cel mai scump a fost aducerea lui Gourcouff, care a dezamagit si as vrea sa il vand dar nu mai are rost daca plec la alta echipa la sfarsitul sezonului.
Nu e prea frumos sa joci cu o echipa mare. Eu cand imi vad acum echipa ca are 4 stele(de la 2) si vad media aia de varsta asa de mica, parca ma simt mai mandru Acum sunt in liga a 2-a engleza(am venit de pe ultima) si sunt pe locul 2(joc la profesional). Cand am promovat, am reusit sa castig campionatul in ultimele etape. Cu 2 luni inainte sa se termine eram pe 2 si locul 1 era la 10pct. distanta. Si am reusit in ultima etapa sa am 101pct. si aia decat 99
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2009, 12:00 PM   #10
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Nu mi se pare ca Man.City e o echipa mare.
Echipe mari sunt Real Madrid, Barca, Milan, Chelsea, Man.Utd, Arsenal, Liverpool, Inter etc.

Revin cu noutati in Manager Mode, am castigat UCL cu 1-0 in fata lui Real Madrid.
La sfarsitul sezonului am vrut sa ma duc la alta echipa, din alt campionat, aveam la Manager Reputation 4 stele jumatate.Am avut oferte de la Liverpool, Roma, Bordeaux, Altetico Madrid, Porto, Udinese, Hamburg, Wolfsburg si am ales Wolfsburg.
Toate bune si frumoase, am fost atras de cele 40 mil.de euro pe care le avea Wolfsburg, am semnat cu ei, dar cand ma uit la buget vad - 2 miliarde de euro.Ce D-zeu?
Am auzit ca sunt o gramada de probleme in Manager Mode, peste unele am dat si eu dar de la aceasta problema nu ma gandeam.
Cum sa am -2 miliarde de euro datorii?? Inseamna ca nu mai pot sa fac nici un trasnfer?
kanye_west is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa 10

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:12 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL