INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > RLSP 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-2011, 03:02 PM   #11
semedo_0
Member
 
semedo_0's Avatar
 
Join Date: May 2008
semedo_0 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sheriff View Post
...la LIGA 3...si la cateva echipe din LIGA 2...cel mai enervant aspect este acela ca ..datorita saraciei.....echipele nu au un sponsor TEHNIC (ptr respectivul sezon)...si la HOME ai echipament LEGEA...la AWAY ...PUMA...sau ALTELE...si la ....GK... . Poate are dreptate A CLUJ ca ar fi bine sa fie si LIGA 3....daca e sa fie ...atunci va rog MULT...PUNETI ECHIPE CE REPREZINTA ORASELE MARI SI IMPORTANTE....ca de sate si comune ..ne-am saturat de ele la LIGA 1 si 2 ....nu-i asa ?...de ex...o serie de 16 (FCM Bacau,CSM Focsani,F.C Hunedoara,Unirea Slobozia,Dunarea Calarasi,Maramures B-Mare,CSS Resita,Chindia T-viste,FC Drobeta,FC Zalau,FCM Alexandria,Petrotub Roman,Callatis Mangalia,FC Onesti,FCM Pascani si ACS Bacau....daca Hunedoara si Drobeta i-au locul Silvaniei si GAZ CFR C-va...CSM Brasov si Rapid Suceava.... pareri ?
Exact....nu avem nevoie de fc tarnarop merisel)....oricum puteti sa-mi rasp si mie la intrebare?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
semedo_0 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011, 03:53 PM   #12
stefan
Guest
 
Default

De multe ori nu avem informatii despre echipele din orasele mari si importante dar avem informatii despre echipe precum FC Piatra Olt. Desi in trecut in Liga III au fost echipele la care am gasit cele mai multe informatii eu zic ca au fost echipe destul de cunoscute, nu echipe satesti. La fel va fi si anul acesta. Oricum nu prea inteleg agitatia unora deoarece patchul va fi scos in etape: intai Liga I, apoi mai vedem.

Legat de ASC Bacau aceasta echipa joaca cu un set de echipamente folosit de FCM Bacau sezonul trecut si cu stema FCM Bacau pe piept deci la capitolul imagine pana si Phoenix Ulmu sta mai bine.
  Reply With Quote
Old 02-03-2011, 05:20 PM   #13
cseptm
Member
 
cseptm's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
cseptm has a little shameless behaviour in the past
Default

asa zic si eu stefan cand ii vad pe astia ca nici nu ati scos liga I si ei vor si liga III so faca ei daca nus rabdatori...si am si io o intrebare cand scoateti liga I da ceva mai concret daca se poate stefan ma refer cam in cate zile,saptamani,sau chiar luni dar nu cred ca o sa dureze atat. ???
cseptm is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 01:01 PM   #14
thehustler
Member
 
Join Date: Sep 2010
thehustler is on a distinguished road
Default

Parerea mea, cu tot respectul pt munca depusa de echipa fifaromania, ar fi ca in liga III sa fie doar cateva echipe exact asa cum a fost si in RLSP v2 pt Fifa10. Nu cred ca joaca nici macar 1% din toti jucatorii de fifa din tara cu echipe din ligaIII sau sa inceapa manager mode. Sunt de acord cu Sheriff!
thehustler is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 03:22 PM   #15
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by thehustler View Post
Parerea mea, cu tot respectul pt munca depusa de echipa fifaromania, ar fi ca in liga III sa fie doar cateva echipe exact asa cum a fost si in RLSP v2 pt Fifa10. Nu cred ca joaca nici macar 1% din toti jucatorii de fifa din tara cu echipe din ligaIII sau sa inceapa manager mode. Sunt de acord cu Sheriff!
eu unul prefer mai mult sa joc cu o echipa de liga inferioara sa o promovez ! daca tu joci direct cu real madrid ... ce farmec mai are ? practic echipa e deja facuta tu doar te joci ?



Quote:
Originally Posted by cseptm View Post
asa zic si eu stefan cand ii vad pe astia ca nici nu ati scos liga I si ei vor si liga III so faca ei daca nus rabdatori...si am si io o intrebare cand scoateti liga I da ceva mai concret daca se poate stefan ma refer cam in cate zile,saptamani,sau chiar luni dar nu cred ca o sa dureze atat. ???
am vazut intr'un post de al tau ca daca te'ai fi ocupat tu de fifa ai fi dat programele necesare pentru a face rlsp ... daca tot nu te ocupi ... taci din gura si asteapta ! nu este nici o data ... pana la vara speram sa fie gata :P
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 06:11 PM   #16
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default

Sait cu mai toate stemele din romania, este neactualizat, dar sper ca va este de folos.
http://www.liblib.cn/uefa/Romania.htm
123 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 06:42 PM   #17
El NiNhO
Member
 
Join Date: Jan 2011
El NiNhO is on a distinguished road
Default

O sa fac poze in weekend la meci si o sa pun cu echipamentul lui UTA !
El NiNhO is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 10:19 PM   #18
cseptm
Member
 
cseptm's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
cseptm has a little shameless behaviour in the past
Default

voi stiti cu ce echipa am inceput eu meneger BARDFORD CITY din liga a IV din anglia si am promovat si tot am promovat pana am facut o echipa de 5 stele si am adus si jucatori de legenda...asa ca prefer sa o iau din liga a III si sa tot promovez chiar daca as vrea sa fac manager cu RAPID...asa ca mai bn ar fi sa scoata mai repede liga I sa joc odata si dupa sa scoata si liga a II si a III a
cseptm is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 11:04 PM   #19
greku123
Member
 
greku123's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Prin curtea scolii
greku123 will become famous soon enough
Default ...

Eu nu inteleg, de ce sa nu fie Gaz Metan CFR Craiova ? Si sa intre hunedoara sau cine ati mai zis cativa, fc avantul prabusirea. Hai sa fim seriosi. Daca cei de la fifa.ro vor sa faca si ligile inferioare, adica liga a 3a de ce sa nu le faca ? Cum e pierdere de timp ? Sincer pe unii nu ii inteleg, ce vina au echipe ca CFR Gaz Craiova ca echipele voastre de la sate nu au putut intra in liga a 3a :P Bafta multa celor care fac RLSP 11. Sa nu mai deviem de la subiect. Bafta multa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
greku123 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 01:03 AM   #20
JuvePerSempre
Banned
 
Join Date: Mar 2011
JuvePerSempre is on a distinguished road
Default ...

Quote:
Originally Posted by cseptm View Post
voi stiti cu ce echipa am inceput eu meneger BARDFORD CITY din liga a IV din anglia si am promovat si tot am promovat pana am facut o echipa de 5 stele si am adus si jucatori de legenda...asa ca prefer sa o iau din liga a III si sa tot promovez chiar daca as vrea sa fac manager cu RAPID...asa ca mai bn ar fi sa scoata mai repede liga I sa joc odata si dupa sa scoata si liga a II si a III a
Sunt de acord cu ceea ce a zis "cseptm", as dori sa joc la fel. Sa incep cu o echipa din liga a 3a si sa promovez pana cand o sa fac o ehipa care o sa fie invinsa greu de tot in liga 1. Deci astept ca cei de la fifa Romania sa faca si liga a 3a. Mult succesc baieti
JuvePerSempre is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL