INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 15-10-2005, 09:33 PM   #11
DeadHope
Razvanici Pogonici
 
DeadHope's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Peste tot
DeadHope will become famous soon enoughDeadHope will become famous soon enough
Send a message via MSN to DeadHope
Default

Grupa usoara:
Noi singuri

Grupa grea:
Orice grupa care contine echipe de minim 11 jucatori

Poate exagerez...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DeadHope is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 10:39 PM   #12
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Am putea juca si cu Franta iar daca am face un joc bun acasa i-am bate!Depinde de noroc si forma jucatorilor!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 01:04 AM   #13
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Bine zis Tuby, totusi eu as vrea in orice grupa atata timp cat jucam cu bozgorii si cu "fratii" nostri de peste Prut.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 07:22 AM   #14
Andrey95
Member
 
Andrey95's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Iei carnat Ionescu
Andrey95 will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Andrey95
HAI ROMANIA!!!
Andrey95 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 11:24 AM   #15
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Da si cu Franta am avea sanse daca va ramane nebunu asta de Domenec, dar probabil ca va fi demis dupa Cupa Mondiala, asa ca lucrurile vor sta cu totul altfel.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 05:02 PM   #16
Andrey95
Member
 
Andrey95's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Iei carnat Ionescu
Andrey95 will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Andrey95
Default

HAI ROMANIA!!!
Andrey95 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 09:24 PM   #17
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Andrey nu mere si Franta si Grecia intr-o grupa pt ca fac parte din aceiasi grupa valorica!Eu cred ca Domenec raman la nationala si dupa mondiale daca Franta face un joc bun si toti o sa spuna ca e din cauza ghionului daca sunt eliminati!Oricum Franta nu mai e aceea echipa imposibila de batut!S-au vazut limitele acestei formatii in preliminariile pt WC 06
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 10:24 AM   #18
Andrey95
Member
 
Andrey95's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Iei carnat Ionescu
Andrey95 will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Andrey95
Default

HAI ROMANIA!!!
Andrey95 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2005, 12:41 PM   #19
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Mda m-am lamurit , Tariceanu a zis ca o sa se faca un stadion nou si se pare ca il vor moderniza pe asta ( Tariceanu si Videanu au stat cam 2 ore la Fac de Arhitectura ca i-am vazut cand au venit si cand au plecat , probabil ca atunci ii arata planurile , asta inseamna ca se gandise la chestia asta de ceva timp)
Am vazut la stiri macheta noului stadion , arata frumusel conceptul dar nu stiu ce o sa faca cu nocturna ca e o chestie mai ciudata , ca la felul cum vin cele 2 cupole ce vor acoperii tribunele nu stiu daca va lumina prea bine instalatia asta veche

HAI ROMANIA!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2005, 05:14 PM   #20
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Mi se pare o porcarie, sa "modernizezi" un stadion aproape total depasit. Bineinteles ca varianta asta a fost aleasa datorita costurilor mai mici, dar n-o sa se faca niciodata treaba asa, daca schimbi niste scaune,renovezi niste toalete si acoperi o tribuna nu o sa ai un stadion modern. Trebuie regandita structura, facut drenaj, incalzire subterana (mult mai important decat aducerea unor covorase veri din strainatate sa inlocuiasca buruienile), acces lejer spre incinta stadionului, locuri de parcare... Sa vad cum se vor realiza toate astea!
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:05 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL