INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 13-10-2005, 10:21 PM   #411
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Ba nene ba,ba nene ba cate aberati pot sa aud si sa vad la televizor si in ziare!Finlanda a jucat atat cat a putut!Nu avea nici un interes sa atace sau sa marcheze!Calificarea am pierdut-o pe mana noastra in Armenia!Acu nu mai are rost sa discutam despre asta ca oricum tot cehii raman calificati!
E bine ca suntem in urna a2-a pt ca avem mai multe sanse!Chiar mi-ar place un meci Romania-Serbia!Dar pana atunci o-m trai si-om vedea
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2005, 07:38 AM   #412
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Am spus-o si o mai repet: calificarea apierdut-o echipa Romaniei, singura, pe mana ei! Hai sa speram ca macar in Cupa Uefa va fi mai frumos! Macar sa ne consolam acolo! Oricum, jucatorii tineri au ceva valoare, a se vedea Cocis, Mazilu etc.Iar, despre Dorinel Munteanu, jos palaria! Un jucator si-un om exceptional!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 07:27 PM   #413
[K4]RedDog17
Member
 
[K4]RedDog17's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Bucuresti
[K4]RedDog17 is on a distinguished road
Default

eu zic ca dorinel poate sa joace la nationala si in calificarile pt 2008
cuplul chivu-tamas e f bun cu conditia ca daca tamas se reintoarce la moscova, sa joace
in atac il avem pe mutu + niculescu, mazilu, daniel niculae (cu toate ca rateaza cam mult in situatii de singur cu portarul)
la mijloc e cocis care e un castig pentru nationala si ca mijlocas defensiv zic eu ca piturca ar trtebuii sa il convoace si sa-l bag in teren pe radoi cu toate ca ovidiu petre a jucat bine cu cehia si finlanda + dorinel + petre
fundasii laterali trebuie sa ramana rat si cu contra sau stoican.
portar, lobont. momentan altul nu avem
[K4]RedDog17 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 01:06 AM   #414
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Lasa ca e bine sa avem gelati in lot, poate asa castigam premiul "cea ami sexy echipa" si ne califica astia cumva, iar daca nu...sa planga nemtoaicele ca ii vor vedea live pe Mutulica & co.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2005, 09:59 AM   #415
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Sa cititi primele pagini ale acestui topic, sa vedeti acolo sperante si totodata sa vedeti cat de departe am fost de pronosticul corect ( inafara de mns )
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2005, 07:19 AM   #416
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Cum spunea Arnie: " Hasta la vista, baby!" ! Pentru noi, campionatul mondial 2006 este doar o noua nereusita! Ne indreptam sperantele pentru 2008! Poate reusim acolo!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL