INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 31-05-2008, 10:39 PM   #741
bogdan7
Member
 
bogdan7's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Romania
bogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by alexinho View Post
I-a bagat pe jucatorii care se luptau pentru ceva dupa pauza, se luptau sa devina titulari, trebuiau sa dea totul si cei din prima repriza....mi-a placut Dica, cred ca o sa se transfere dupa Euro.
Doamne fereste...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdan7 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2008, 11:15 PM   #742
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Sper că Euro va confirma statutul lui Piţurcă de bun strateg şi mare norocos. Din cāte am văzut, avem şi offside trap deşi e riscantă treaba, se joacă din prima, avem faze cu cursivitate, deşi rare. Păcat că jocul rapid este uneori īncetinit de Dică, dar care compensează prin tehnică şi execuţii. Hai Romānia !!
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 12:33 AM   #743
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

In prima repriza nu am jucat cine stie ce...titularilor le era nitel frica sa nu se accidenteze (chivu de exemplu) si nu prea intrau la dueluri. In atac nu am contat decat prin Mutu, ca Marica a fost mana moarta. O singura faza buna a facut si Marica, cand a lasat mingea sa treaca pentru Mutu si a scapat singur spre poarta. Petre pe degeaba a fost jucat ca era nevoie sa sufli spre el ca sa-l dezechilibrezi.

In repriza a doua s-a schimbat total jocul si vinovat e Marius Niculae care in opinia mea a fost omul meciului. A protejat foarte bine balonul de fiecare data cand nu avea cui sa paseze si dupa se intoarcea excelent fara sa piarda mingea;a deviat mingi, a sarit peste mingi foarte bine, a combinat si pasat excelent.Dica merita sa joace titular...executia aia a fost fenomenala. Banel nu a adus nimic nou in jocul echipei ci doar distractia in tribune...radea toata tribuna a II de Banel . Daniel Niculae a avut cateva actiuni si suturi...dar anemice, parca nu mancase nimic si nu avea forta sa suteze.

Cum Marica a fost trompeta echipei in repriza I, Cristea a fost trompeta echipei in repriza a II. Penibil

P.S. Cocis a jucat si el foarte slab.
P.S.2 Mutu-M Niculae sper sa fie atacul la Euro
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by DarkComy; 01-06-2008 at 12:35 AM.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 09:49 AM   #744
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Marius Niculae merita sa fie titular in locul lui Marica, Codrea ar trebui sa joace in locul lui Radoi. Mi-a placut ca am inceput sa legam pase, sa tinem posesie. Nu stiu, ultimele 2 meciuri au revelat o cu totul alta fata a Romaniei, o fata care ne da sperante. Dica, a demonstrat ca este un jucator talentat, cu executii minunate, insa nu poti sa joci cu el titular, doar pentru ca prinde o data la 10 meciuri, o executie ca asta...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 01:44 PM   #745
bogdan7
Member
 
bogdan7's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Romania
bogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by DarkComy View Post
Mutu-M Niculae sper sa fie atacul la Euro
Sunt de acord....
Cel mai bun 11 (parerea mea)

---------------------------------Lobont----------------------------------

-----Contra--------------Goian---------------Chivu--------------Rat-----

----------------------------------Radoi----------------------------------

-----Fl. Petre---------------------Dica-------------------------Cocis-----

--------------------------Mutu---------------Marius Niculae--------------
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdan7 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 03:30 PM   #746
@lyn
Member
 
@lyn's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Trusesti/Botosani
@lyn will become famous soon enough
Default

---------------------------------Lobont----------------------------------

-----Contra--------------Goian---------------Tamas--------------Rat-----

----------------------------Radoi----------Chivu ------------------------

-----Fl. Petre---------------------Dica-------------------------Mutu-----

--------------------------------- Marius Niculae-----------------------


Asta cred ca e cel mai potrivit 11.
__________________
Ce drog ciudat,
Eşti roş-albastru fermecat!
Mă duci la cer şi-īnnebunesc,
Doar cānd te iau simt că trăiesc.
Orice ar fi,
Te voi urma,
Oriunde-ar fi locul unde tu vei juca!
STEAUA acum,
STEAUA mereu,
O singură echipă īn sufletul meu!
@lyn is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL