INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: al catelea sport favorit al vostru este hochei-ul?
3 4 8.33%
2 6 12.50%
1 5 10.42%
4 8 16.67%
5 25 52.08%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-04-2003, 02:23 PM   #21
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

nu prea avem noi liga si nici prea multi spectatori, mie mi-a placut initiativa celor de la Antena1 de a transmite finala anul trecut si acum doi ani dar nu prea au avut audienta si atunci de ce sa te mai omori sa faci ceva daca nu castigi nimic? :|
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2003, 05:52 PM   #22
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

daca s-ar investi bani si la noi in hochei si baschet, cared ca ar veni mai multi spectatori la meciuri, ar fi foarte mishto sa avem mai multe sporturi la care sa mergem la meciuri...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2003, 10:05 PM   #23
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ba asa, eu cand eram in romania, stateam in vilcea si atunci ma duceam si la fotbal si la handbal(la oltchim) si la basket feminin (pheonix)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2003, 10:25 PM   #24
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

bine, dar poate sa fie atrasi si alti oameni, care nu sunt asa interesati de sporturile astea...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2003, 10:16 AM   #25
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

mie mi-a placut initiativa celor de la federatia internationala de volei ca sa atraga mai multi spectatori: au introdus obligatoriu o tinuta sexy pentru toate jucatoarele, cu niste chilotei mici, aproape bikini, si tricouri mai stramte :wink:
pe cand asa ceva si la fotbalul feminin? :twisted:
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 04:51 AM   #26
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

blue boy, ai vazut pe ESPN2 Ottawa Senators contra Philadelphia Flyers in conferinta de est a Stanley Cup?
Un meci superb,au casigat canadienii cu 4-2.Am vazut ultimele trei reprize.O atmosfera senzationala in sala,chiar daca echipa gazda era condusa.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 11:40 AM   #27
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

NHL2002 mi se pare prea simplu si vrau si eu 2003-ul
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 02:16 PM   #28
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

da l-am vazut, au castigat sens, o sa castige stanley cup. mie imi place um flutura suporterii bastistele alea albe in ottawa, vruiam sa fac o poza si sa le-o trimit la federatie, stii cu chestia aia flutura o bastista alba daca vrei demiterea lui sandu si dragomir, si sa le transmit un mesaj "pana si romanii din canada va vror demisia" poate ii vedeau pe toti aia cu bastiste, si gaseau un pic de omenie in iei si isi dadeau demisia.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 02:26 PM   #29
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Da era misto,mai ales la sfarsit cand au inceput toti,trebuie sa ia exemplu galeriile de la noi din tara cum se face.
Acolo care e semnificatia? sau astea le au ei in loc de fulare si steaguri?
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 02:29 PM   #30
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma nu stiu aia sunt francezi, nu prea ii intelege nimeni.

au si steaguri, dar totutisi nu se compara cu galeriile noastre.

mie imi place la philadelphia cand pun cantecul ala f--------l-------y---------e---------r---------------s---------------- dupa ce dau philies gol, canta toata sala cantecul ala, uitate la un meci al lui philies o sa vezi despre ce vorbesc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL