INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 23-07-2011, 09:51 PM   #11
b0gdan
Banned
 
b0gdan's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Arad
b0gdan is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by kateo View Post
Steaua e favorita la titlu)..daca prindem locul 10 este bine
Nu descuraja.Mai are timp Becali sa mai cumpere vreo 20 de jucatori,vreo 5 antrenori (care sa ii faca fatza) si sa il aduca pe Messi...care o sa plece in 2 saptamani pentru jocul prea slab facut.
^Ironie.
b0gdan is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 11:32 AM   #12
David 96
Member
 
David 96's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Paşcani
David 96 will become famous soon enough
Default

Steaua se strica rau de tot. S-a transformat din "mai buna decat Barca (1986)" in "mai slaba decat o echipa de doi bani (2011)". Pacat !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by David 96; 24-07-2011 at 11:35 AM.
David 96 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 12:08 PM   #13
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Tu acuma câteva zile ziceai că Steaua practică un joc pe care nu l-ai mai văzut de mult timp în România (sau ceva de genul). Repede, după ce ai fost putin criticat şi ai văzut că nimeni nu îţi împărtaşeşte părerea ai început să arunci cu noroi in echipa asta.

Sa revenim : Nu am văzut mare lucru din începutul ăsta de campionat (sincer, nici nu ştiu daca o să mă uit la multe meciuri nici de acum incolo), dar scorul de 3-0 dintre Rapid si Vaslui arată surprinzător (cel puţin pe hârtie). Steaua îşi continuă jocul execrabil si mai reuşeşte un rezultat demn de milă. Fără măcar 4 achizitii (2 atacanţi si 2 mijlocaşi, din care măcar unul capabil să scoată omul din joc prin dribling), nu poate nici măcar visa la Cupele Europene.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 08:52 PM   #14
adyb
Member
 
adyb's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Ramnicu Valcea
adyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really nice
Default

Brasov - Gaz Metan 2 - 1
Brasov o echipa in continua schimbare, cu 12 transferuri si antrenor nou.
Un rezultat aparent surprinzator, insa previzibil pentru cei ce stiau alcatuirea echipelor. In acest meci s-a vazut ca Eric de Oliveira valoareaza 50% din potentialul echipei si ca absenta lui din componenta lotului echivaleaza cu transformarea lui Gaz Metan dintr-o echipa de EL, intr-o echipa de mijlocul clasamentului (locurile 9-10).
adyb is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 10:09 PM   #15
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Concordia Chiajna 1 - 2 Sportul Studentesc
Nu am vazut meciul dar cred ca a fost spectaculos am auzit ca in minutul 3 era deja 1 - 1 , Sportul se pare ca vrea sa se revanseze si sa ramana corect anul acesta in Liga I.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 10:18 PM   #16
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Spectaculos? Nu prea cred. Oricum, a fost un meci echilibrat, stricat de o gravă eroare de arbitraj.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:29 PM   #17
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Petrolul Ploiesti 2 - 1 Otelul Galati
2 jucatori ai Otelului au vazut rosu , la fel si o rezerva a Petrolului meciul a fost incins pana in ultima secunda, Oprita a inchis tabela cu un super-gol.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:37 PM   #18
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Cred ca asta e cel mai frumos start de campionat din ultimii 8-9 ani. Multe goluri, nou-promovate care nu fac doar figuratie (Aici ma refer in special la Petrolul si Sibiu, Ceahlaul a ramas aceeasi echipa urata) si cateva surprize.

@adyb Gaz Metan putea la fel de bine sa castige meciul in ultimele 10 minute. Si nu mi se pare ca a fost o diferenta atat de mare intre Medias din meciul de azi si cel cu KupS. Gazul are cativa jucatori buni (Parvulescu), nu doar Eric face diferenta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 09:05 AM   #19
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Smile

Quote:
Originally Posted by XaNdRys View Post
Petrolul Ploiesti 2 - 1 Otelul Galati
2 jucatori ai Otelului au vazut rosu , la fel si o rezerva a Petrolului meciul a fost incins pana in ultima secunda, Oprita a inchis tabela cu un super-gol.
Eu nu am vazut tot meciul doar pana la pauza!
Otelu nu cred ca va face fata in CL!Petrolu mi sa parut o echipa foarte buna atat in Liga a ||-a cat si in Liga 1,desi daca stam sa ne gandim Otelu nu mai pierdea daca nu juca in 9 oameni!
Sincer pentru mine a fost un derby!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 02:12 PM   #20
Hook™
Nick vechi: Loco22
 
Hook™'s Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Craiova
Hook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud of
Default

HaHa.Asta da surpirza.Petrolu' a topit Otelu'.Cine se astepta sa bata pe Otelu'?Dar faza e ca ei chiar asta au zis,ca nu iau in calcul decat vicotria,si vorbeau serios .Si iata ca a venit chiar in minutul 90 .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hook™ is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL