INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2009, 02:04 PM   #11
sImpLE
Member
 
sImpLE's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Arad
sImpLE has a little shameless behaviour in the past
Send a message via Yahoo to sImpLE
Default

Quote:
Originally Posted by Ditz View Post
Aia e varianta next-gen.De pe xbox. Nu cred ca poate sa filmeze cu Fraps.
(cel putin eu asa stiu,nu stiu daca prin conectarea consolei la pc functioneaza.)
ai dreptate... nu merge, ca sa filmez ca si cum ai filma cu fraps pe pc tre sa cumpar ceva card recorder sau asa ceva...si e destul de scump
sImpLE is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 03:22 PM   #12
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Am dat dar nu stiu sa il postez ,golul ala e din careul mic asa dau si eu sa fim sinceri.
pai mie mai tare mi-a placut cum a intrat mingea in vinclu,in fifa 09 intra prin bara
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 03:42 PM   #13
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
pai mie mai tare mi-a placut cum a intrat mingea in vinclu,in fifa 09 intra prin bara
Eu am vazut postat de un baiat pe aici la un alt topic cum Rensing prinde mingea care era trecuta prin bara si mainile lui la fel
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 07:02 PM   #14
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Eu am vazut postat de un baiat pe aici la un alt topic cum Rensing prinde mingea care era trecuta prin bara si mainile lui la fel
aaa am vazut si eu imaginile alea
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 07:06 PM   #15
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

am dat si eu 3 goluri spectaculoase dar imi e lene sa le pun
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 08:01 PM   #16
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Nu e mare lucru golul ala din careu, sa vedem goluri de la distanta, sau dupa curse, sau stiu eu, sunt multe posibilitati....daca intri in careu si apesi D cu putin noroc e chiar bara gol , deci nu e nustiuce frumusete.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 10:05 PM   #17
fofo
Banned
 
Join Date: Nov 2008
fofo is an unknown quantity at this point
Default

http://www.youtube.com/watch?v=ra4ovtCV5BM
fofo is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 10:21 PM   #18
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

E reala chestia aia cu lovitura reala ? Adica nu imi dau seama cum poate sa ia efect spre dreapta cand lovesti cu latul piciorului drept...
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 10:43 PM   #19
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Da, poate sa ia putin efect. Si eu incercam astfel de lovituri cu C Ronaldo in 09. Nu ia efect ca si cand tii sageata stanga, si din pct de vedere real e imposibil sa dai cu latu si sa ia efect invers, dar in fifa ( arcade, normal ) daca tii sageata dreapta ia putin efectsi invers.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2009, 09:19 PM   #20
fofo
Banned
 
Join Date: Nov 2008
fofo is an unknown quantity at this point
Default Efect

http://www.youtube.com/watch?v=EelWkMfT3R8
fofo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL