INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

View Poll Results: Va place sa retrogradeze echipe mari si sa ia titlul echipe mici in joc.
Da, e mai real 7 11.86%
E mai real, dar nu-mi place 3 5.08%
Nu, imi place si nici nu e real 26 44.07%
Imi place, dar nu e real 10 16.95%
Imi este indiferent 13 22.03%
Voters: 59. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 12-08-2010, 03:25 PM   #1
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default Clasament

Va place sau nu, cand echipe cum ar fi Manchester, Real, Liverpool sau Arsenal retrogradeaza si titlul este luat de Chesterfield sau Darlington?Eu la tcm 2004 prin 2025 Liverpool era prin liga a 3- a si Arsenal in a 2a si la titlu se luptau Chesterfield, Degenham si Woking, mie sincer sa fiu imi place ca asa ceva se poate intampla, exemple reale:Leeds care acum e in liga a 3-a Nothingam Forest care a luat 2 Champons Leage-uri la rand si acum e in liga a 3-a si Dynamo Dresda care lua toate titlrile in Germania si acum e tot in liga a 3-a.
123 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 09:33 PM   #2
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

"Da, e mai real"
"E mai real, dar nu-mi place"

Unde ma rog e realismul cand echipe mici devanseaza echipe care investesc anual zeci de milioane de euro? Pollul mi se pare facut aiurea. In fine, am votat a 3-a varianta...
Apropo, care e de fapt scopul thread-ului?
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010, 12:33 AM   #3
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Am votat "Imi place, dar nu e real". 2 intamplari de genul asta am intalnit.

1. La TCM 2004 prin 2060, mi-a facut oferta Lazio, care se lupta pentru evitarea retrogradarii in ... Serie B. Am preluat Lazio, cu un lot supranumeric, plin de jucatori modesti spre foarte slabi, dar se pare ca Lazio nu era singura mare forta din Serie B. Juventus a retrogradat in sezonul imediat urmator dupa ce preluasem Lazio si o scapasem de retrogradare. In sezonul in care era si Juventus, m-am luptat cu ei pentru promovare, si am reusit sa promovam impreuna. Eu castigand in sezonul imediat urmator si Serie A cu Lazio din postura de nou-promovata.

2. La FIFAM 08 Lokomotiv Moscova si Juventus au fost retrogradate din cauza datoriilor (n-au primit licenta). Asa pe criterii sportive doar la TCM 2004 am intalnit astfel de situatii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010, 11:07 PM   #4
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Sunt cazuri insa se petrec destul de rar!!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2010, 08:55 PM   #5
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default

Mie nu imi place deloc.. cand eram la o echipa mai mica , echipele mai mici luau liga1 , iar Steaua, Dinamo ,granzii .. se bateau la retrogradare ...
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2010, 12:43 AM   #6
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Nu prea imi place, dar in FifaM sunt foarte dese aceste cazuri. Dintre pataniile mele, CFR Cluj a ocupat in primul sezon ultimul loc neretrogradabil, iar la 08 UT Arad a castigat campionatul, tot in primul sezon (eu ii priveam de la distanta...din liga2 belarus )
__________________
suveran din subteran

Last edited by Maryusake; 23-08-2010 at 12:53 AM.
Maryusake is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2010, 03:19 PM   #7
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Maryusake View Post
Nu prea imi place, dar in FifaM sunt foarte dese aceste cazuri. Dintre pataniile mele, CFR Cluj a ocupat in primul sezon ultimul loc neretrogradabil, iar la 08 UT Arad a castigat campionatul, tot in primul sezon (eu ii priveam de la distanta...din liga2 belarus )
Senzatii tari!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2010, 04:28 PM   #8
yoyio2009
Member
 
yoyio2009's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Bacau (Moldova)
yoyio2009 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Senzatii tari!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Steaua 2D face pack:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yoyio2009 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2010, 09:35 AM   #9
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Se mai intampla si echipe mici sa castige dar totusi cand o ajunge sa retrogradeze realk,barca sau arsenal atunci s-a ales praful de tot fotbalul
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL