INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 13-01-2007, 03:17 AM   #21
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Quote:
Originally Posted by pikciu View Post
pai si ce vrei sa facem cu ele?
Print? noob? o.O
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 06:50 PM   #22
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

Acum cateva zile am primit in Gazeta Sporturilor albumul oficial de la Panini UEFA Champions League 2007-2008.Prima oara m-am gandit daca sa incerc sa-l umplu sau daca nu si totusi da o sa incerc sa-l umplu...Un tata al uni copil de la mine din clasa i-a cumparat lu fisu' toate albumele si le-a umplut de la 96 pana C.M. din 2006...Acum incearca aproape la umplut pe asta nou.

p.s. Sorin,cred ca o sa ai ceva de facut

Quote:
Originally Posted by sorin View Post
am albumele Franta '98 si Euro 2000 completate integral.Din pacate, cand a aparut albumul Campofrio mi-am dat seama ca arunc banii pe fereastra aiurea si am incetat sa mai colectionez asemenea albume.Insa, promit ca in cazul in care Romania se calificala un turneu final, ma reapuc de acest hobby.
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 07:47 PM   #23
shinoda
duc *****ul în cârcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by poli tm in fifa View Post
Acum cateva zile am primit in Gazeta Sporturilor albumul oficial de la Panini UEFA Champions League 2007-2008.Prima oara m-am gandit daca sa incerc sa-l umplu sau daca nu si totusi da o sa incerc sa-l umplu...Un tata al uni copil de la mine din clasa i-a cumparat lu fisu' toate albumele si le-a umplut de la 96 pana C.M. din 2006...Acum incearca aproape la umplut pe asta nou.

p.s. Sorin,cred ca o sa ai ceva de facut
de curiozitate..spune-mi si mie cat mai costa un pliculet cu stickere. ca am ramas in urma
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 08:20 PM   #24
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by poli tm in fifa View Post
p.s. Sorin,cred ca o sa ai ceva de facut
Hehe, nu credeam ca momentul asta o sa fie atat de aproape.Abia astept sa vina vara sa imi iau albumul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 09:14 PM   #25
dragos_015
Member
 
dragos_015's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Fagaras
dragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to dragos_015
Default

Eu am avut un caiet in care lipeam poze cu fotbalisti,tin minte ca imi luam GSP si ProSport zi de zi si decupam cele mai reusite poze... ce vremuri!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Gone...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragos_015 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2007, 03:51 PM   #26
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by shinoda View Post
de curiozitate..spune-mi si mie cat mai costa un pliculet cu stickere. ca am ramas in urma
Doar 1 leu nou.Apropo mai imi trebuie in jur de 100
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2007, 08:59 PM   #27
sPiKe3
Member
 
sPiKe3's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
sPiKe3 can only hope to improve
Default

Am revenit pe forum... tin minte ca si eu colectionam cartonase de astea aveam cu world cup 2002...mai tin minte ca in vremea aia erau 100 de cartonase cu jucatorii de la fiecare formatie si iti dadea un cartonas la o guma de mestecat....veneam in fiecare zi si vanzatoarea incepea sa ma cunoasca...intr'o zi mi'a dat vreo 20 de cartonase k avea in plus ... faceam cam ce zicea si sirius ....ce vremuri... de asta cred ca regreta toti varsta copilariei....
sPiKe3 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 05:27 PM   #28
luciantm
Member
 
Join Date: Jun 2008
luciantm is on a distinguished road
Exclamation Abtibilde Euro 08'

Salutare, pentru cei interesati am o cutie de 100 pliculete care in magazin valoreaza 1 milion. 1 pliculet = 1 leu. Sunt sigilate si le dau la pret mai mic decat in magazin.Cine vrea mail me la djflex_2004[at]yahoo.com . Mentionez ca sunt din Timisoara. O zii buna.
luciantm is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008, 07:58 PM   #29
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Am facut rost de albumul UEFA Champion's League 2008-2009 de la PANINI.Am pana acum 22 de abtibilduri si sper sa fac rost de cat mai multe ca sa il completez...pana acum dintre jucatorii romani il am pe Florin Lovin de la Steaua...
Maine mai fac rost de un plic cu stickere si sunt curios ce imi va pica in el...
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 03:19 PM   #30
AbrudanTM
Member
 
Join Date: Feb 2009
AbrudanTM is on a distinguished road
Default Colectia EURO CUP PANINI

EURO CUP
PANINI FOOTBALL COLLETIONS
1980-2004



Colectia contine toate albumele Panini Euro:
• Panini Euro 1980 Italia,
• Panini Euro 1984 Franta,
• Panini Euro 1988 Germania,
• Panini Euro 1992 Suedia,
• Panini Euro 1996 Anglia,
• Panini Euro 2000 Belgia/Olanda,
• Panini Euro 2004 Portugalia
+ cateva pagini dedicate Euro 2008 Elvetia/Austria (programul desfasurarii meciurilor si stadioanele pe care s-a desfasurat competitia).

Cartea de colectie este editata in 6 limbi (limbile originale de editare a albumelor): engleza, germana, italiana, franceza, olandeza, spaniola.

Caracteristici fizice:
• Coperta groasa cartonata
• Dimensiuni: 270x230x30mm
• Greutate: 1,5 kg
• 320 de pagini

Starea cartii este impecabila, cartea fiind infoliata in celofan (sigilata).

Participarile Echipei Nationale a Romaniei la Turneele Finale ale Campionatelor Europene:
• Euro 1984 Franta: nationala Romaniei a avut in componenta jucatori precum: Mircea Rednic, Ioan Andone, Gino Iorgulescu, Michael Klein, Ladislau Boloni, Ilie Balaci, Sorin Cartu. Antrenor: Mircea Lucescu.
• Euro 1996 Anglia: nationala Romaniei a avut in componenta jucatori precum: Bogdan Stelea, Dan Petrescu, Miodrag Belodedici, Tibor Selymes, Dorinel Munteanu, Gheorghe Hagi, Marius Lacatus.
• Euro 2000 Belgia/Olanda: nationala Romaniei a avut in componenta jucatori precum: Dan Petrescu, Gheorghe Popescu, Cosmin Contra, Ioan Ovidiu Sabau, Adrian Ilie, Adrian Mutu, Bogdan Lobont.

Aceasta carte nu trebuie sa lipseasca din colectia oricarui fan Panini.

Pret: 130 RON toate taxele incluse. Pentru comanda multipla discount acordat.

Pentru orice detalii sau informatii suplimentare + sau poze contact:
mess ID: abrudanpaul
telefon: 0727462800

PENTRU ORICE FEL DE INFORMATII NU EZITATI SA MA CONTACTATI!!!
AbrudanTM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:24 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL