INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-2009, 08:50 PM   #1
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default Primul show de Wrestling in Romania

Stiu ca sunt destul de multi fani care iubesc Wrestlingul,chiar daca e trucat.

"The European Invasion, turneul AWR inceput in Irlanda in martie 2008, a tinut cea mai mare parte a reprezentatiilor cu casa inchisa. Showul de la Sala Polivalenta va include o partida intre femei care promite sa puna publicul masculin pe jar.

La acest spectacol este permis accesul copiilor – evenimentul este precedat de cu o intalnire de o ora cu fanii, si o sesiune de autografe. Line-up-ul complet ii include pe Rob Van Dam, Sid Vicious, Rene Dupree, X Pac, Raven, Joe E. Legend, The Briscoe Brothers, Michael Knight, Dunkan Disorderly, „Hot-stuff” Joey Cabray, Paul Tracey, Sean Maxer, Suicide Machine, April Hunter, The Mexican Mini-Wrestlers si Rachel St. Claire.

Biletele, la pretul de 80 RON (in tribune), 110 RON (la loje) sau 150 RON (langa ring) pot fi achizitionate din reteaua Germanos, Vodafone si Diverta"
sursa:Sport.ro
Cine merge?Ce spuneti,vor fii vanzari multe?Astept pareri
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 01:12 PM   #2
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

O fiu şi eu în tribune. Mi se par destul de scumpe biletele, Rob Van Dam şi Sid fiind singurele vedete de pe card - iar pe Sid probabil puţini români îl ştiu. Rene Dupree, X Pac şi Raven au fost şi ei în WWE, ultimii doi cu ceva succes, însă doar Raven are lucruri deosebite de oferit şi asta în meciurile hardcore. Fraţii Briscoe nu lucrează în vreo companie mainstream, dar sunt probabil cea mai bună echipă din wrestling în ultimul deceniu şi pentru ei şi RVD fac efortul să fiu acolo.

Mă îndoiesc că audienţa va fi prea mare, luând în considerare atitudinea românilor faţă de unele lucruri şi felul în care a fost "pedepsit" wrestlingul de CNA, dar sper ca publicul prezent să reacţioneze bine la ce se întâmplă în ring. Abia aştept.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 02:59 PM   #3
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Eu m-as duce insa de la Baia Mare la Bucuresti sunt vreo 600 de kilometri, deci nu o sa merg. Daca ar fi la Cluj sau undeva mai aproape as merge.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 03:18 PM   #4
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Sigur va fii transmis pe sport.ro:P Sigur va fii un show incendiar:X
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2009, 11:21 PM   #5
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

A fost super şi, deşi evenimentul putea să fie mai bine promovat, au fost mulţi copii în sală, ceea ce mi-a plăcut să văd. Nu mi-au plăcut Radu Valahu, scandările random cu DX şi faptul că Pac vs. El Generico a fost lipsit de heat, dar nu aveam cum să nu mă bucur de show-ul ăsta. Un moment tare în ring a fost când cineva dintr-o echipă heel (sorry, nu ştiu cine era, nu am cardul şi nu am înţeles numele pronunţate de Valahu) a strigat "Shut up, Budapest" la cei care îl huiduiau. Sper să mai avem show-uri de genul ăsta (şi nu văd de ce nu am mai avea) şi să trecem cumva şi de awkwardness-ul produs de numărul mic de scandări, ceva deocamdată normal din cauza barierei lingvistice şi a prospeţimii produsului la noi.

La final mi-am găsit şi eu loc lângă un gard, unde am prins mâna transpirată a lui RVD, iar la sesiunea de autografe am făcut o poză cu Portia Perez şi am luat poze cu autograf de la ea şi Generico. Woohoo!
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2009, 11:53 AM   #6
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

am si eu o intrebare cum e trucat wreslingul ?
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010, 04:12 PM   #7
Phoenix
Member
 
Phoenix's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Phoenix is on a distinguished road
Default

super
Phoenix is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:11 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL