INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-12-2008, 12:09 AM   #1
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Lightbulb Sacking pe jumate rezolvata

Activarea la EA mai nou depinde de PAUL.DLL....am reusit sa fac paul.dll ce trece peste activare...dar imi cere CD-u...am nevoie doar de un No-CD patch...de preferina un mini-image ca sa nu distruga Manager09.exe....cine ii dispus sa ajute la rezolvare sau are deja un Mini Image(No CD) astept raspunsuri
cynk42 is offline  
Old 05-12-2008, 12:39 AM   #2
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by cynk42 View Post
Activarea la EA mai nou depinde de PAUL.DLL....am reusit sa fac paul.dll ce trece peste activare...dar imi cere CD-u...am nevoie doar de un No-CD patch...de preferina un mini-image ca sa nu distruga Manager09.exe....cine ii dispus sa ajute la rezolvare sau are deja un Mini Image(No CD) astept raspunsuri

Da.Multe idei,realizari zero.Ceea ce insemna ca Fifa Manager 09 nu mai poate fi cracuit.
Lasati toate ideile deoparte.Nu cred ca se va putea face ceva in privinta asta, ceea ce este foarte bine.
Bafta in continuare.
Danny79 is offline  
Old 05-12-2008, 09:02 AM   #3
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Daca Fifa Manager era un joc popular ca GtA,fifa sau NFS era crackuit demult:P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline  
Old 05-12-2008, 09:32 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by cynk42 View Post
Activarea la EA mai nou depinde de PAUL.DLL....am reusit sa fac paul.dll ce trece peste activare...dar imi cere CD-u...am nevoie doar de un No-CD patch...de preferina un mini-image ca sa nu distruga Manager09.exe....cine ii dispus sa ajute la rezolvare sau are deja un Mini Image(No CD) astept raspunsuri
N-ar fi mai usor sa cumperi jocul?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 05-12-2008, 01:14 PM   #5
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Default

Pai sa zicem ca nu ar fi o problema sa il cumpar...dar daca as cumpara toate jocurile pe care le joc...ar da faliment si BCR-u si e o chestie care cred ca te ajuta si pe tine daca ii gasesc o solutie
cynk42 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:59 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL