INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13

Reply
 
Thread Tools
Old 07-11-2012, 08:33 PM   #1
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default Jucatori de perspectiva

Salut. Deschid acest thread pentru cei care vor sa posteze jucatori de perspectiva mai ales pentru echipele cu low budget ......se pare ca FM13 este cu mult schimbat fata de precedentele versiuni si asta nu face decat sa ne bucure. Daca am gresit...rog admin sa stearga postarea si imi cer scuze. Astept postari in privinta jucatorilor. Eu ma pun la treaba si sper sa vin cu cativa.
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2012, 09:51 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Stai linistit ca nu e nicio problema. Si eu sunt interesat de asa ceva, iar daca voi gasi ceva, voi posta aici!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2012, 01:14 PM   #3
aleks_robu
Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: Timisoara
aleks_robu is on a distinguished road
Send a message via MSN to aleks_robu Send a message via Yahoo to aleks_robu
Default

eu am inceput o cariera la Universitatea Craiova in liga a 2-a (am introdus echipa cu ajutorul editorului) si am transferat cativa jucatori care sunt foarte utili si de perspectiva.

Mihai Alexandru Balasa fundas central de la Viitorul Constanta
Alexandru Lazar mijlocas central de la Viitorul Constanta - foarte bun ca playmaker
George Tucudean atacant de la Dinamo da foarte multe goluri
aleks_robu is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2012, 05:50 PM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ai putut sa-i aduci pe Lazar si Tucudean in liga a 2-a? Cum? Imprumut?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2012, 11:57 PM   #5
aleks_robu
Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: Timisoara
aleks_robu is on a distinguished road
Send a message via MSN to aleks_robu Send a message via Yahoo to aleks_robu
Default

daaa... imprumut cu obtiune de cumparare... doar pe tucudean in liga a 2-a pe lazar am luat dupa primul an cand am promovat... balasa l-am cumparat din primul sezon
aleks_robu is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2012, 11:57 AM   #6
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

jucatori buni... tineri..si .talentati ...gasiti la cluburile din prima liga gen Anglia , Italia , Spania , Franta , Germania la tineret....acolo ii puteti transfera pe cei care vor sa vina...si nu apare nici problema cu salariu . Eu unul momentan de acolo am gasit ...am inceput cu dinamo bucuresti cariera....si am reusit sa iau un jucator de 7 milioane de la bastia cu 500 000 release fee . Jucatori buni sunt alexe , tucudean , matei , nica si balgradean un portar foarte bun ...scoate multe mingii care iti dau impresia ca nu ar mai avea ce face
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2012, 01:32 PM   #7
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Am incercat sa dau o cautare la jucatori cu clauza de eliberare si mereu imi da lista goala. Nu stiu unde gresesc sau nu exista asa ceva?!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2012, 09:48 PM   #8
10LiV10
Member
 
Join Date: Oct 2009
10LiV10 is on a distinguished road
Default

Din Romania...Stanciu de la Vaslui....Chiriches de la Steaua....Iancu de la Viitoru....Nica de la Dinamo(e slabut la inceput dar creste mult)..
10LiV10 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2012, 10:17 PM   #9
aleks_robu
Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: Timisoara
aleks_robu is on a distinguished road
Send a message via MSN to aleks_robu Send a message via Yahoo to aleks_robu
Default

eu vreau sa fac echipa doar cu jucatori romani... un fel de athletic bilbao...
aleks_robu is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2012, 10:26 PM   #10
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

intotdeauna daca vreti sa luati jucatori liberi de contract ii dati la optiunea de durata a contractului -less than one year...si undeva prin luna februarie puteti sa luati jucatori doar cu optiunea de contract offer ....fara sa ii cumparati...daca ii dai la search cu release clause...putini apar...cu toate ca sunt fel si fel de jucatori cotati mult mai mult decat au release ...gen Khazri de la bastia care valoreaza 6-7 milioane si are 500 000 release fee.
Smity89 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:12 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL