INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-09-2010, 07:18 PM   #11
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

baza fifa 11 este fifa world cup 2010(cine l'a jucat are habar despre ce zic!) ... intro&stuff sunt asemanatoare ... viteza jocului este mai redusa decat fifa 10 ... interesanta,intr'adevar,lupta"umar la umar" ... totul depinde de setarile pe care le alegi pentru ca jocul sa para altfel ... comparativ cu fifa 10 nu sunt plusuri semnificative!doar ca n'ar mai exista varianta ping-pong,ceea ce'i bine,pe care unii o vor utiliza la maxim in fifa 11 PC!
jacko is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 02:20 AM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Mie mi se pare ceva mai cursiv jocul, plus ca nu mai exista, cel putin din ce am observat pana acum, pressingul acela criminal al AI-ului.

Pacat insa de grafica, mi se pare putin prea colorat.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 03:02 AM   #13
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

grafica ... m'a izbit neplacut!pare chiar sub fifa 10 ... ideea de cartoon comparativa cu glossy din fifa world cup ...
viteza jocului este,clar,redusa ... au adaugat noi setari:controlul vitezei jucatorului,preluarea mingii,puterea de lovire a mingii ... setarile,astea sunt cheia jocului!
jacko is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 06:08 PM   #14
triponsergiu@yahoo.com
Member
 
triponsergiu@yahoo.com's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Is din cluj , da locuiesc la Londra
triponsergiu@yahoo.com is on a distinguished road
Default

Dupa mine, FIFA 11, e cel mai bun joc de pana acum, din toate punctele de vedere, pe PS3, cu HDMI, grafica este mai mult decat extraordinara, ce sa mai spun de gameplay, care e de o calitate la un nivel inalt. Poti sa pierzi si 5-6 min, pana dai un sut la poarta deoarece adversarul se apara extrem de bine, si nu iti da pase, deci tu trebuie sa gasesti cele mai bune spatii, si cea mai buna solutie pt a ajunge in fata portii. Personality + se cede de la o posta si da o calitate realista jocului, la fel ca si abilitatile portarilor care sunt extrem de agili si flexibili cea ce deseori ii impiedica pe jucatori de pe teren in goana lor spre gol. Prima data cand lam jucat, miam dat seama cat de bun iese si cat de aproape de realitate a ajuns. Bravo, FIFA 11.
triponsergiu@yahoo.com is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2010, 10:34 AM   #15
tudy23
Member
 
Join Date: Sep 2010
tudy23 is on a distinguished road
Default

L-am descărcat şi eu īncă din ziua īn care a apărut pe PS3. Ce pot zice este că , e interesant modul be a goalkeeper care nu a mai apăprut īntr-un joc de fotbal pānă acum, pasele şi driblinguri-le sunt mai realiste, jocul este mai cursiv dar la o viteză mai mică, cred. Cam atāt am observat, aştept să apară jocul Full.
tudy23 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2010, 02:14 PM   #16
DanyNesta13
Member
 
DanyNesta13's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
DanyNesta13 is on a distinguished road
Default

Sergiu ma ajuti si pe mine te rog scriemei butoanele originale de la Ps 3,pt ca miam luat gamepad de obicei jucam Fifa pe pc eram invatat cu tastatura,si vreau sami iau Ps3 si nu sunt prea obisnuit cu butoanele si nu le stiu pe cele de la PS3 Te rog nu ai putea sa mi le dai?Te rog cum sunt.
DanyNesta13 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2010, 03:52 PM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Sunt exact ca si cele de pe Xbox 360.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010, 01:39 AM   #18
cip
Member
 
Join Date: Aug 2010
cip will become famous soon enough
Default

a aparut fifa 11 full xbox 360 in limaba italiana , olandeza
cip is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010, 10:25 PM   #19
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

acel fifa 11 dnl,fara engleza,parca era germana,italiana si maghiara
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010, 10:56 PM   #20
cip
Member
 
Join Date: Aug 2010
cip will become famous soon enough
Default

a aparut fifa 11 full xbox 360 in limaba in limba engleza pe extern
cip is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:45 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL