INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Ultimate Team

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-2013, 11:30 AM   #221
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default



Vand tot ce-i aci.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013, 12:28 PM   #222
Hadrianus
Member
 
Hadrianus's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Location: Baia Mare,MM
Hadrianus has a spectacular aura aboutHadrianus has a spectacular aura about
Default

Ce pack
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hadrianus is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013, 07:53 PM   #223
Danciulescu
Member
 
Danciulescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Danciulescu is on a distinguished road
Default

Salut cine vrea sa jucam un meci.. sa ma bage la prieteni DonSebi23 . Cel mai bun jucator care mi-a picat in pachete a fost Robben

Echipa mea este asta
Danciulescu is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013, 11:09 AM   #224
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

pai si ce vrei mai mult...? Sa-mi pice si mie Robben si as fi super multumit.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2013, 08:27 PM   #225
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Inafara de Pirlo am tot ce e bun din Italia
http://www.easports.com/uk/fifa/foot...TNpG4YnKxJb:pc
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2013, 08:30 PM   #226
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Doar 150k..Se merita Pirlo, crede-ma.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2013, 08:36 PM   #227
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Am avut echipa mai buna,dar am facut un schimb am avut tot ce e bun din Brazilia inafara de Neymar ,da am dato pe mai multe
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2013, 09:06 PM   #228
Loading
Member
 
Join Date: Oct 2010
Loading is on a distinguished road
Default

Al doilea pack de 25k pe care il deschid.. si ce ghiciti, cel mai bun jucator Guarin..Damn!
Loading is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2013, 12:10 AM   #229
Danciulescu
Member
 
Danciulescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Danciulescu is on a distinguished road
Default

nu se merita pachete de 25 k.. sau de alea de 15 k... nu pica nimic sunt mai multe sanse la 7.5 pentru ca ai mai multe sanse , tu atunci cand deschisi un pachet ai o sansa si e mai bine sa ai 2 3 4 sanse de cat o sansa.. si sa te enervezi ca nu iti pica nimic .. eu sunt in prima liga dar e foarte greu.. in liga raman usor da e foarte greu sa iei titlul dar tot e bine pentru ca iei 10 k plus ce faci in meciuri . eu asa fac joc un sez dupa deschid 2 pachete.. pana la urma pica ceva.. cred
Danciulescu is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2013, 12:16 AM   #230
RoGT Adrian
Member
 
Join Date: Sep 2013
Location: Netherlands
RoGT Adrian is on a distinguished road
Default

Anul trecut mergea tradingul brici si-am deschis pachete de 500k ,odata am cheltuit aproape 1000k si in afara de un Hazard, Neuer,Pedro,Yaya Toure si un MOTM Gervinho de n-a facut mai mult de 150K n-am prins nimic.Ce-i drept preturile erau incredibil de mari la jucatorii buni.Anul asta am deschis la inceput de 50K,si m-am lecuit - cumpar jucatori (si asa sunt ieftini) si da-le in masa de pachete.Am luat cu 20k acum 2 minute pe Lloris si Hulk.Pai care erau sansele sa-i prind pe astia 2 in pachete cheltuind 20k? Nici una ,zic eu.
E acum promotie de 20.000 de pachete de 50K - 12 jucatori gold rari - e plina piata de jucatori buni ieftini ,moment bun de cumparat.Probabil de saptamana viitoare trebuie s-o ia in sus.Depinde si ce IF apar si ce promotii mai pun astia ,dar parca prea sunt darnici - probabil au foame in gat dupa bani ca lumea cumpara fifa points ...

Last edited by RoGT Adrian; 30-11-2013 at 01:15 AM.
RoGT Adrian is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:50 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL