INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-07-2006, 07:36 AM   #1
Danzielman
Member
 
Join Date: May 2006
Danzielman is on a distinguished road
Default

Am vazut ca pe fifa4fans s-au lansat doua videoclipuri cu fifa 07. Din pacate se pare ca nu va fi nimic special la joc si va semana destul de mult cu fifa 06 si WC 06. PES se pare ca este de acum cel mai bun joc de fotbal! Daca cei de la EA ar incepe un joc de la 0 sunt sigur ca ar iesi mult mai calumea... Oricum 80% din joc este din editile trecute! Uitativa la gameplay cu atentie si veti vedea ca portarul prinde mingea in acelasi fel si faza cu umar la umar de il tine pe Henry cel mai varza fundas din lume si nu-l ia Henry la viteza... Asta e...
Adresa: http://www.fifa4fans.de/index_e.php
Danzielman is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2006, 10:11 AM   #2
fredala2003
Member
 
fredala2003's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Ploiesti
fredala2003 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fredala2003
Default

Hmmmm , iar o sa fie goluri din lovitura pe coltul portarului , si chestia aia cu penaltiu de da in bara si da gol cu burta , nu e fff reusit deocamdata . trebuie sa se trezeasca aia de EA Pt ca PES 6 se anunta fff bun . Si am citit pe fifa4fans ca se vor face schimbari la vreme , iarba , 8 moduri de a suta noi , ca adauga Turcia si Elvetia , si inca ceva despre cariera sau meniu . Gameplayul?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fredala2003 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2006, 10:34 AM   #3
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Mici schimbari doar atat,au imbunatati cazaturile si vad ca jucatorii alearga mai repede,in rest totul la fel ca la FIFA 06
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2006, 10:39 AM   #4
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Astia de la EA incep sa devina din ce in ce mai penibili <_<
Alex is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2006, 05:59 AM   #5
Danzielman
Member
 
Join Date: May 2006
Danzielman is on a distinguished road
Default

Da, cred ca la pes 5 am regretat ca nu l-am jucat prea mult... dar daca pes 6 o sa fie cu toate ligile care le aleg sa fie cu licenta cred ca nu voi ezita nici macar o secunda sa aleg pes 6 in dauna fifa 07... Cred ca nu are rost sa mai aflam alte pareri ca sunt convins ca toata lumea e de acord daca vede videoclipurile... Jos cu productile de duzina vrem ceva de calitate la care producatori sa investeasca in joc, in sine, nu in publicitate...
Danzielman is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2006, 08:09 AM   #6
Danezu
Member
 
Join Date: Jul 2006
Danezu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Danzielman@Jul 29 2006, 06:59 AM
Da, cred ca la pes 5 am regretat ca nu l-am jucat prea mult... dar daca pes 6 o sa fie cu toate ligile care le aleg sa fie cu licenta cred ca nu voi ezita nici macar o secunda sa aleg pes 6 in dauna fifa 07... Cred ca nu are rost sa mai aflam alte pareri ca sunt convins ca toata lumea e de acord daca vede videoclipurile... Jos cu productile de duzina* * vrem ceva de calitate la care producatori sa investeasca in joc, in sine, nu in publicitate...
[snapback]87325[/snapback]

BHA CARE STIE CAND APARE KITU CU ECHIPAMENTUL NOU A LU STEAUA k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) A APAR A LU RAPID SI DINAMO????????????
Danezu is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2006, 12:45 PM   #7
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

mai are timp EA SPORT vreo cateva luni sa schimbe cate ceva.Cred ca au lansat acele filmulete special ca sa vada reactiile celor ce joaca fifa
sdc is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2006, 02:20 PM   #8
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

Am vazut si eu filmuletele si nu m-au impresionat deloc, am vazut cateva imbunatatiri la gameplay si cam atat. Sper ca si-au dat seama si cei de la EA de pericolul KONAMI si vor scoate ceva de calitate.
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2006, 02:44 PM   #9
DeadHope
Razvanici Pogonici
 
DeadHope's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Peste tot
DeadHope will become famous soon enoughDeadHope will become famous soon enough
Send a message via MSN to DeadHope
Default

Quote:
Originally posted by Danezu@Jul 29 2006, 09:09 AM
BHA CARE STIE CAND APARE KITU CU ECHIPAMENTUL NOU A LU STEAUA k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) A APAR A LU RAPID SI DINAMO????????????
[snapback]87327[/snapback]
Danezule, esti defect draga? Stai bland.
1) esti off-topic rau de tot
2) pt Rapid si Dinamo au aparut pe prima pagina
3) probabil o sa apara si cel al Stelei, eu unul am facut o varianta, insa trebuie putin modificata, pt ca la vremea respectiva nu stiam exact cum arata
4) ia de la mine niste warn, asa...ca sa ne imprietenim putin
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DeadHope is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2006, 05:49 PM   #10
fredala2003
Member
 
fredala2003's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Ploiesti
fredala2003 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fredala2003
Default

mah e adevarat ca demo-ul o sa apara in august ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fredala2003 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:15 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL