INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-2006, 09:50 AM   #721
razvann
Member
 
razvann's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Targoviste
razvann is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by PICIU@Oct 27 2006, 11:28 AM
a aparut vreun patch cu transferuri?
[snapback]97617[/snapback]
Da, cel scris de reddyBo, e pe site-ul oficial al Fifa 07 dar cel putin la mine si la inca cativa nu merge. Desi il instalam nu se updateaza echipele. Mai intra acolo la Ea pe forum ca o sa scoata un patch cu transferuri, realism al jocului, ghete si altele si unul din Sua, are topic acolo. Patch-ul asta trebuie sa apara pana maine, asa scrie acolo cel putin. Intri si tu acolo pe forum si daca stii engleza te descurci.
razvann is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2006, 10:48 AM   #722
cryshy
Member
 
Join Date: Dec 2005
cryshy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by PICIU@Oct 27 2006, 11:28 AM
a aparut vreun patch cu transferuri?
[snapback]97617[/snapback]

da,a aparut...aici aveti LINK-ul de unde sa va luati versiunea pt.jocul vostru...dar din pacate patchul nu prea merge,nu face nici un update la echipe,asa cum ar trebui...cel putin mie si la n-spe mii de alti utilizatori...in cazul asta eu ma multumesc si cu patch-ul facut de cei de la FIFA Korea (www.fifakorea.net) World Roster Update care,zic eu,e foarte foarte reusit !!!
cryshy is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2006, 08:50 PM   #723
Punish3r
Member
 
Punish3r's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Punish3r is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by cryshy@Oct 27 2006, 12:48 PM
da,a aparut...aici aveti LINK-ul de unde sa va luati versiunea pt.jocul vostru...dar din pacate patchul nu prea merge,nu face nici un update la echipe,asa cum ar trebui...cel putin mie si la n-spe mii de alti utilizatori...in cazul asta eu ma multumesc si cu patch-ul facut de cei de la FIFA Korea (www.fifakorea.net) World Roster Update care,zic eu,e foarte foarte reusit !!!
[snapback]97622[/snapback]
Eu nu zic ca e asa de reusit...am gasit dubluri la unii jucatori <_<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Punish3r is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2006, 10:54 PM   #724
cryshy
Member
 
Join Date: Dec 2005
cryshy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Punish3r@Oct 27 2006, 10:50 PM
Eu nu zic ca e asa de reusit...am gasit dubluri la unii jucatori* <_<
[snapback]97710[/snapback]
hmm,decat nimic,eu zic ca ii bun si ala...si mi se pare ca este unu care sa lauda pe forumu de la ea ca vrea sa facu un super-patch...uite AICI cred ca asta o sa fie cel mai tare patch pt.07 pana acuma...
cryshy is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2006, 02:28 PM   #725
razvann
Member
 
razvann's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Targoviste
razvann is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by cryshy@Oct 28 2006, 12:54 AM
hmm,decat nimic,eu zic ca ii bun si ala...si mi se pare ca este unu care sa lauda pe forumu de la ea ca vrea sa facu un super-patch...uite AICI cred ca asta o sa fie cel mai tare patch pt.07 pana acuma...
[snapback]97728[/snapback]
Eu l-am luat p-ala facut de ala care se lauda ca face un patch. Ca gameplay e bun dar nu sunt toate transferurile facute, numerele de pe tricouri la Real Madrid sunt alea din demo(ex: Diarra 21 si nu 6, Emerson 20 si nu 8, Helguera 6 si nu 21, Reyes si cu Ronaldo au amandoi 9, Reyes are 19), tot la Real Madrid mai pus niste nume: la Sergio Ramos a pus garcia si asta ii apare pe tricou in loc de Sergio Ramos cum e in realitate si in joc si nici nu poate fi editat sa apara asa ca e prea lung, la Raul Bravo la fel e pus un al treilea nume care e scris pe tricou, la Raul pe spate scrie Gonzalez, ma rog aici poate fi editat. Si nu sutn facute toate transferurile ce am vazut eu Pablo Garcia inca e la Real, mai scria unul acolo de Deivid, Douala. In schimb sunt Kluivert, Tristan, Denilson(Arsenal). Eu l-am instalat si apoi dezinstalat ca faza cu numele ma enerva iar transferurile oricum mi le-am facut singur, pe Kluivert, Tristan pot sa-i creez daca vreau. In plus e usor de instalat si dezinstalat pentru c atrebuiesc copiate niste chestii. Un alt lucru bun la patch este ca sunt mai multe asezari adaugate, ca sa fie deblocate toate chestiile iti trebuie doar 1 punct pentru fiecare, portarul iese mai mult la minge cand scapi unul la unul dar la suturile de la distanta e la fel iar portarul repune mingea in joc aproape numai din mana si apare destul de des regula aia cu 6 secunde. Cariera o pierdeti dar daca nu va convine patch-ul o copiati inapoi in folderul Fifa 07 din My documents. Oricum mai multe detalii cititi aici daca stiti engleza: http://footballcommunity.ea.com/forum/view...t=37979&start=0
razvann is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL