INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-2011, 08:01 PM   #11
David 96
Member
 
David 96's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Paşcani
David 96 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by jNr View Post
Am patit si faza de care ai zis tu, TheSpik3, dar asta am facut-o eu unui prieten. Am stat cu jucatorul in spatele portarului, si cand a vrut sa degajeze, m-am bagat in fata lui, i-a scapat mingea, si am dat gol

Faza cu feritul de minge, imi iar parul din cap cand vad ca mi se intampla, si culmea, mingea ricoseaza la adversar...
Exact la fel i-am făcut şi eu unui prieten. Jucam Real - Barca şi Valdes se pregătea să dea şut şi eu am venit repede cu Benzema şi gol .

La partea cu arbitrii, ei ţin numai cu adversarii mei: unul m-a īmpiedicat foarte grav şi arbitrul l-a lăsat īn pace (ciudat) şi mi-a dat mie cartonaş galben .
Ar trebui ca cei de la EA Sports să rezolve aceste probleme făcānd un nou patch.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
David 96 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 10:56 PM   #12
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

Totdeauna cand da mingea in albitru sare lA adversar )+ faza cu cartonasele
Barca11 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 11:40 PM   #13
chinamann
Member
 
Join Date: Jun 2008
chinamann is on a distinguished road
Default

zici k sunt desprinsi din realitate arbitrii, cateodata... pe langa faptul k imi dau cartonase la greu... sta in fata mingii... mie nu-mi da fault desi imi rupe adversarul picioarele... mai sunt si faze cand da fault pt adversar desi eu sunt cel faultat... :-??
chinamann is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 10:24 PM   #14
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

deci...meci de campionat Liverpool - Totenham...intrare criminala a lui Chorluka la N'Gog, jucatorul meu nu s-a mai putut ridica. Arbitrul opreste faza si da offside(inexistent) iar N'Gog nu a mai putut continua(l-am schimbat cu Babel,iar Chorluka nici nu a primit avertisment).Dupa aceasta ...surpriza! , desi facusem schimbarea Babel in locul lui N'Gog am sesizat ca de fapt jucam in 10 si ca nici N'Gog nici Babel nu mai erau pe teren.Concluzie: ADUCETI ARBITRII DIN ROMANIA CA ASTIA DIN PREMIER LEAGUE SUNT NOOBI!!!!
jerycho is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 02:15 AM   #15
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

nu mi s-a intamplat asa dar mai sunt unele faze de ma apuca nervii de exemplu un jucator imi rupe gleznele si nu primeste nimic ... si eu cand apas pe S pentru deposedare din picioare , fluiera fault si imi da si galben o iau razna

sau mai sta in calea mingii fara nici un pic de jena ... la fel .. ma irita
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 07:52 PM   #16
TheSpik3
Member
 
Join Date: Feb 2011
TheSpik3 is on a distinguished road
Default

De acord cu David 96 ! un patch poate ca ar rezolva multe chesti... e prea misto jocul ca sa poata fi distrus de albitri... ... si a am mai patit una.. deci i-am batut pe barca mancester chelse liverpool etc.. da pe west ham nu pot cu nici o echipa.. ma omoara aia cu cate 4 sau 5 la zero ... :|si mai sunt cateva echipe dastea mediocre care nu le pot bate deloc...
TheSpik3 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 10:03 PM   #17
c.gabi7
Member
 
c.gabi7's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Valcea
c.gabi7 is an unknown quantity at this point
Default

arbitrii sunt niste nenorociti.....blat dupa blat))))
c.gabi7 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 11:11 PM   #18
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Deci io am patit asa: Conduceam cu 2-1 in minutul 85...corner pentru adversari...le-a venit portarul in careu la mine..eu am recuperat mingea si de pe la 40 m am sutat..culmea mingea da in arbitru..aia recupereaza..si surpriza...2-2 :|...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 11:24 PM   #19
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

)) eu nush cum as fi reactionat ... un lucru e sigur ... tastatura o rupeam pe genunchi
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 03:17 PM   #20
David 96
Member
 
David 96's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Paşcani
David 96 will become famous soon enough
Default

De acum partea cu arbitrii şi adversarii este exagerată. Am dat pe professional şi tot meciul adversarii mă ajungeau, mă īmpingeau şi īmi luau mingea şi niciun fault. Joacă foarte murdar (ar trebui să mai facă un duş ca să nu mai joace murdar). Deci arbitrii sunt fantastici. Nu-i mai suport. Aceste probleme treuiesc neapărat rezolvate de cei de la EA Sports, nu glumă .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
David 96 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:43 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL