INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-2010, 04:36 PM   #211
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Ce nume are fisierul RLSP pe care il instalezi?

---

Cine are probleme cu numerele sa-mi lase un mesaj privat.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 04:41 PM   #212
skarlat
Member
 
skarlat's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
skarlat is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by skarlat View Post
da l-am sters si de acolo .....ambsolut de peste tot unde avem fifa instalat...sau fisieri care apar in urma instalari ....si tot degeaba....nu inteleg dc nu imi arata ?




Eu am obs ca aveam un juc creeat de mine .....si chiar daca am reinstalat fifa de 10 ori jucatoru mi-a ramas.......si asta nu pot sa imi dau seama din ce cauza. ......eu zic sa incercati sa stergeti fisieru fifa ...ala de acolo din cmm....si sa vedem at daca tot aja face ......nah doar yo am o problema....cine are sa imi dea fisierul original fifa din data/cmm/fifa
skarlat is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 04:44 PM   #213
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by skarlat View Post
Eu am obs ca aveam un juc creeat de mine .....si chiar daca am reinstalat fifa de 10 ori jucatoru mi-a ramas.......si asta nu pot sa imi dau seama din ce cauza. ......eu zic sa incercati sa stergeti fisieru fifa ...ala de acolo din cmm....si sa vedem at daca tot aja face ......nah doar yo am o problema....cine are sa imi dea fisierul original fifa din data/cmm/fifa
NU STERGETI NIMIC DIN FIFA 10/DATA/CMN, jocul nu o sa mai mearga in cazul asta, iar daca pui fisierul original din Fifa nu iti mai va merge RLSP. Ti-am spus sa stergi tot ce ai in My Documents legat de Fifa 10, ai zis ca ai sters dar din ce spui aici sunt 100% sigur ca n-ai facut asta. Trebuie sa stergi tot ce tine de Fifa 10, fie ca e de la tine din My Documents sau de la alt user sau din Public documents.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 04:49 PM   #214
skarlat
Member
 
skarlat's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
skarlat is on a distinguished road
Exclamation

Quote:
Originally Posted by mns View Post
NU STERGETI NIMIC DIN FIFA 10/DATA/CMN, jocul nu o sa mai mearga in cazul asta, iar daca pui fisierul original din Fifa nu iti mai va merge RLSP. Ti-am spus sa stergi tot ce ai in My Documents legat de Fifa 10, ai zis ca ai sters dar din ce spui aici sunt 100% sigur ca n-ai facut asta. Trebuie sa stergi tot ce tine de Fifa 10, fie ca e de la tine din My Documents sau de la alt user sau din Public documents.
m-am uitat inca odata in tot pc si nu mai am deloc fifa...doar iso ....atat.........am sa il instalez inca odata si sa vad daca tot face aja ....
skarlat is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 05:08 PM   #215
DaniRot
Member
 
DaniRot's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucuresti
DaniRot is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to DaniRot
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Cand dezinstalezi Fifa, sterge folderul in care a fost jocul sa nu mai ramana nici un fisier. Cand instalezi patchul iti apare calea corecta catre folderul jocului?
Am sters tot ce era in my documents si de peste tot din calculator si l-am instalat in alta partitie si tot asa imi face.O fi din cauza ca am windows 7?
DaniRot is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 05:33 PM   #216
DaniRot
Member
 
DaniRot's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucuresti
DaniRot is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to DaniRot
Default

Am dat un restart la calculator dupa ce am dezinstalat jocul si dupa ce l-am instalat cu rlsp v2 si acum imi perfect.Ciudat.
DaniRot is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 06:06 PM   #217
mari
Member
 
Join Date: Oct 2009
mari is on a distinguished road
Default

bravooooooooooo o treaba excelenta...felicitari..
mari is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 06:13 PM   #218
Vlad 88
Member
 
Join Date: Feb 2010
Vlad 88 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Nesta View Post
Asta e din cauza ca poate ai mai avut alte patchuri instalate.
nu neaparat...pt ca si eu am patit la fel si am totul instalat "pe curat"
Vlad 88 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 06:14 PM   #219
AC20
Nick vechi: valicadinamo
 
AC20's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
AC20 is on a distinguished road
Default

eu pentru ca jocul sa imi mearga fara erori am reformatat o partitie si am instalat jocul in acea partitie curata si merge perfect soooooooooper patch in plus cu cf braila la world class am eliminat pe u cluj din cupa romaniei si astept sa vad cu cine mai joc in cupa iar in campionat sunt pe doi
AC20 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 06:16 PM   #220
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by uskro View Post
In manager mode cu steaua, in Negotiation History, nu apar numele echipelor, ci codurile respective lor generate de joc, o serie de caractere. Am luat 2 Free Agents si 2 jucatori cumparati, toti 4 refuzati, iar echipele sau numele lor (in cazul free agent) apareau ca si coduri.

Jucatorii cumparati nu sunt din ligile romanesti.
Echipele din afara au numele lungi scoase si in unele zone e posibil sa apara eticheta cu numarul in locul numeui original. Fifa are niste limitari si asta a fost singura solutie.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL