INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-2008, 09:07 PM   #41
toyo
Member
 
toyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Galati
toyo has a little shameless behaviour in the past
Default

luatii pe delgado de la lyon si pe pejnic tot la lyon . in 3-4 ani(nu jucati la echipa mea0 ajung la 88 si ink mai sunt in developed phase.
toyo is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 09:43 PM   #42
silvyu1987
Member
 
silvyu1987's Avatar
 
Join Date: May 2008
silvyu1987 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bogdang View Post
Cred ca pe astia nu ii gasim in primii ani de cariera.Am cautat in sezonul 3 pe Staszewsky si am gasit pe unu de 23 de ani si overall 50 si ceva parca,iar Watson erau mai multi dar la fel 20 si ceva de ani si overall mic,nu cred ca cresteau pana pe la 96 jucatorii astia.

LE: Daca vrei sa-i cauti dai la transfer market search by surname.
da or fi dupa sezonul 10 in viitor cand se dezvolta industria de dopare a jucatorilor ) si le sare skill-ul dintr-o data...s-au gandit si la asta baietii de la EA(pt realism)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by silvyu1987; 23-10-2008 at 09:44 PM. Reason: le
silvyu1987 is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 11:29 PM   #43
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default ...

ptr cocoru...tu cu ce echipa joci de ai jucatorii aia.... chiar sunt curios
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2008, 03:46 PM   #44
cocoru
Member
 
Join Date: Oct 2008
cocoru is on a distinguished road
Smile

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
ptr cocoru...tu cu ce echipa joci de ai jucatorii aia.... chiar sunt curios
Cu Barcelona... dar in primii 4 ani nu am simulat aproape deloc...incearca sa joci cu jucatorii tineri de la inceput sa vezi ce cresc
cocoru is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008, 07:37 PM   #45
viktoras91
Member
 
viktoras91's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucale
viktoras91 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to viktoras91
Default

jucatori buni mai sunt shi sinclair si di santo(chelsea) sau Carlos Eduardo(Hoffenheim)
__________________
A.C.A.B.
viktoras91 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2008, 12:40 AM   #46
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Martin Fenin e bunicel...dar nu prea poate fi transferat ptr ca nu au E.Frankfurt destui jucatori
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2008, 09:44 AM   #47
andrei122
Member
 
andrei122's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
andrei122 is on a distinguished road
Default

mai e M.Dariman parca de la Milan
andrei122 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 09:26 AM   #48
Miaitza
Member
 
Join Date: Oct 2008
Miaitza is on a distinguished road
Default

am mai gasit un CB in Spania prin scout, Valdez 95.
staszewski ala in rest of europe, vento in italia, iar watson nu mai stiu... o sa revin cu detalii pe seara.

am inceput alta campanie, sint in sezonu 5 si a aparut doar polonezu' (sau ceh, ce-o fi). o sa ma uit la data nasterii si poate asa putem aproxima cind apar.

si ca o apreciere generala, sa zic ca parca rest of europe a dat cei mai multi jucatori buni pina acum. olanda nimic peste 90, africa nimic, america de sud un singur atacant de 94 (restu sub 90). franta da niste atacanti bunicei (numa bun de luat 20mil pe unu). spania buna la fundasi.

si de exemplu am "sacrificat" un sezon intreg ca sa caut prin quick survey in toate tarile si m-am gindit io ca nu-ti ies la iveala toate "perlele", tot deep search e baza. tine si de noroc... cred ca un jucator sta in listele de scout maxim 3 sezoane, si ori il ia alta echipa (pacat ca se intimpla rar asta), ori dispare complet din joc.

cocoru, zi si mie cum ti-au crescut aproape toti jucatorii cite un punct doua la overall, cit i-ai antrenat?
eu ii antrenez de 3 ori pe saptamina, prin rotatie (adica luni atacantii, miercuri mijlocasii etc.), ca sa nu oboseasca (inainte antrenam DOAR mijlocasii, de exemplu, intr-o saptamina, si sapt urmatoare erau praf. cu toate astea sa dea dracii-n ei daca-mi cresc umpic. imi mai da din an in paste training results sa-mi zica ca nu stiu care a screscut un punct. dar pina sa creasca overallu mai e...

Last edited by Miaitza; 31-10-2008 at 09:32 AM.
Miaitza is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 12:47 PM   #49
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Cel mai bun jucator e Messi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 01:01 PM   #50
alexrac
Banned
 
alexrac's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
alexrac is an unknown quantity at this point
Default

[QUOTE=sebseb;223099]Cel mai bun jucator e Messi

bvnam mai auzit de el
alexrac is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:38 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL