INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 03-08-2008, 05:15 PM   #131
Criton
Member
 
Join Date: Aug 2008
Criton is an unknown quantity at this point
Default

Ahonen va castiga si sezonul viitor.
Criton is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 07:55 PM   #132
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

S-a mai terminat o editie a turneului celor 4 trambuline (Vierschanzentournee), una, dupa parerea mea, foarte spectaculoasa. Am fost foarte placut surprins de revenirea dupa multi ani la nivel inalt a lui Martin Schmitt, care a terminat turneul pe 4. Din pacate niciodata nu a reusit in mansa a doua sa evolueze la fel de bine ca in prima, la Innsbruck chiar a scapat victoria printre degete. Un alt lucru care nu l-am vazut de ani buni (de cand erau japonezii in mare forma) a fost stilul impecabil a lui Loitzl (castigatorul turneului) care a reusit chiar o data sa primeasca note de 20 pe linie, si de doua ori 4 note de 20.
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 08:27 PM   #133
:._.:LucyY:._.:
Member
 
:._.:LucyY:._.:'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Valcea
:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all
Default

da am vazut si eu ultima etapa...ce sarituri a reusit Wolfgang Loitzl de peste 140 m ambele.Parca de-a dreptul zbura Loitzl.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:._.:LucyY:._.: is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 08:37 PM   #134
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Nu am vazut finalul turneului si m-ar interesa pe ce loc a terminat Vasilliev ca mi-a placut foarte mult cand l-am fazut. Se vede ca sariturile cu schiurile au pierdut mult dupa retragerea lui Ahonen.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 09:30 PM   #135
:._.:LucyY:._.:
Member
 
:._.:LucyY:._.:'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Valcea
:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all
Default

1. Wolfgang Loitzl (AUT)
2. Simon Ammann (ELV)
3. Gregor Schlierenzauer (AUT)
4. Harri Olli (FIN)
5. Dimitry Vassiliev (RUS)

Cam asta ar fi TOP 5...Vassiliev a terminat pe 5.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:._.:LucyY:._.: is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 09:46 PM   #136
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

Quote:
Originally Posted by :._.:LucyY:._.: View Post
1. Wolfgang Loitzl (AUT)
2. Simon Ammann (ELV)
3. Gregor Schlierenzauer (AUT)
4. Harri Olli (FIN)
5. Dimitry Vassiliev (RUS)

Cam asta ar fi TOP 5...Vassiliev a terminat pe 5.

nu stiu ce clasament ai pus tu aici...dar daca e vorba de clasamentul turneului atunci e cam asa:
1. Loitzl Wolfgang
2. Ammann Simon
3. Schlierenzauer Gregor
4. Schmitt Martin
5. Vassiliev Dimitry
si poate fi vazut integral aici
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 09:48 PM   #137
:._.:LucyY:._.:
Member
 
:._.:LucyY:._.:'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Valcea
:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all
Default

ai dreptate am gresit la Olli ma nu stiu de ce l-am pus pe el pe 4......cred ca mi-a placut in etapa de azi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:._.:LucyY:._.: is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009, 03:30 PM   #138
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

Marti a fost o etapa nebuna la Kuopio. A castigat Takanobu Okabe si a devenit cel mai in varsta castigator al unei etape de cupa mondiala. A fost prima lui victorie dupa 11 ani, din martie 1998. Ammann pe 2, Malysz pe 3. Cum s-a mai intamplat de cateva ori sezonul asta, Harri Olli a terminat pe primul loc prima mansa, dupa care a ratat la a doua saritura.
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2010, 05:14 PM   #139
Phoenix
Member
 
Phoenix's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Phoenix is on a distinguished road
Default

ce bine ar fi daca ar fi si un roman pe acolo...
Phoenix is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 07:03 PM   #140
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Un roman la sarituri cu schiurile? Nu prea vad in viitorul apropiat.Doar(doar) daca se va trezi vreun pusti roman de 15-16 ani care se antreneaza in strainatate,Austria/Germania probabil vom avea un roman in acest superb sport...Mie imi place foarte mult de Janne Ahonen e pur si simplu extraordinar.Voi urmari JO de Iarna,sper ca Janne sa devina campion olimpic:P
Mimo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL