INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-2003, 09:12 PM   #1
stefan
Guest
 
Default Sarituri cu schiurile

parca era cineva pasionat pe aici, sanshine sau nu mai stiu cine....oricum noul sezon incepe peste exact o luna, prima etapa in finlanda, am uitat cum se cheama trambulina... sper ca matti haultameki sa se trezeasca mai repede sezonul asta, nu pe final cum o face de obicei
  Reply With Quote
Old 03-11-2003, 02:03 PM   #2
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

astia de la Astral au mutat Eurosportul pe hyperbanda, asa ca-l mai prind numai prin video Deci de vreo 3 sapt., pauza Eurosportul, sper sa se rezolve in curand, ca mai erau niste chestii interesante pe Eurosport. Nu prea am vazut competitii de vara anul asta <_<
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2003, 06:19 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

eu parca am vazut vreo 5 minute din competitia de vara, oricum din astia buni nu prea erau, erau nemtzii aia de pluton, niste japonezi expirati si multi necunoscuti...
  Reply With Quote
Old 10-01-2005, 10:08 PM   #4
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

si mie imi plac mult sariturile! se mai uita cineva? cu cine tineti, eu tin cu malysz, e cam in revenire de forma
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2005, 11:07 PM   #5
fcb
Member
 
Join Date: May 2004
fcb is on a distinguished road
Default

pe mine ma dispera ahonen...nu pot sa il sufar..... eu tzin cu "batman" Adam Malysz si cu noua speranta Thomas "Morgi" Morgenstern
__________________
FC Barcelona & Steaua are the BEST!!!
fcb is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2005, 11:10 PM   #6
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

si eu tin cu malysz dupa cum am mai spus, si morgenstern imi place. nici mie nu-mi place de ahonen dar totusi parca cand ma uit intru in spiritul acestor superbe sporturi de iarna si fair play-ul isi spune cuvantul
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2006, 04:17 PM   #7
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

Cred ca Janda a castigat . Ahonen nu-i deloc in forma si nu cred ca se mai poate schimba ceva pana la final.Pacat de Malisz .Cred ca se retrage .(Parerea mea)
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2006, 05:53 PM   #8
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

Ieri s-a disputat prima etapa din noul sezon, la Kuusamo. Conditiile meteo proaste si-au pus amprenta, asa ca intrecerea s-a suspendat dupa prima serie de sarituri. Urmaresc cupa mondiala an de an si tin cu Malysz,desi nu cred ca va mai pune probleme si sezonul acesta.
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2006, 07:41 PM   #9
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Am vazut si eu prima mansa de ieri, un dezastru. Imi pare rau, totusi, pentru unii baieti mai putini cunoscuti care reusisera sarituri foarte bune.
Eu ma uit la sarituri cu schiurile din sezonul in care a castigat Primoz Peterka primul sau titlu. Multa vreme am fost innebunit dupa toate sporturile de iarna, dar acum nu prea mai urmaresc decat biatlon si sarituri cu schiurile, si asta daca se intampla sa le prind in direct (imi petrec din ce in ce mai putin timp in fata televizorului). De obicei, tineam cu nemtii.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2006, 09:12 PM   #10
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

S-a anulat si etapa de azi din cauza vantului. Eu ma uit de cand a castigat Hannawald turneul celor 4 trambuline. Nu prea imi plac etapele desfasurate in nocturna, parca nu au acelasi farmec. Oricum, cred ca sezonul asta o sa castige cupa mondiala un austriac - au aratat o forma buna la sfarsitul sezonului trecut si la olimpiada.
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL