INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera

View Poll Results: Ti-ai inceput viata sexuala
Da 50 32.05%
Nu 80 51.28%
Nu am avut curaj 8 5.13%
Daca ma masturbesc inseamna ca nu mai sunt virgin? 18 11.54%
Voters: 156. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 19-02-2008, 11:12 PM   #111
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

alex, eu mi-am inceput viata sexuala asta vara . a fost BIIIINNNNNEEEEEEEEEE!!!!!!!!! )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:15 PM   #112
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Tu ai 14 ani ba, ce zici acolo ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KlaU is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:15 PM   #113
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

Cate zile te-a durut fundul?
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:17 PM   #114
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by KlaU View Post
Tu ai 14 ani ba, ce zici acolo ?
Ai auzit vreodată de mitul lui URML mă? Posta acum cāţiva ani pe forum. E renumit. La 6 ani īţi transforma un kinder bueno īntr-o maşină automată de făcut sex.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:28 PM   #115
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

mai oamenilor, la mine in oras nu se mai respecta normele virginitatii , asa ca eu nu fac exceptie . plus de asta, nu conteaza varsta la care iti incepi viata sexuala, de fapt conteaza cat esti de pregatit sa faci asta...
@r5m: eu nu te fac pe tine poponar, ok? nici macar nu te-am bagat vreodata in seama de cand postez aici . ce ar fi sa ma ignori, ok?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:35 PM   #116
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Danutz_dark_one View Post
mai oamenilor, la mine in oras nu se mai respecta normele virginitatii , asa ca eu nu fac exceptie . plus de asta, nu conteaza varsta la care iti incepi viata sexuala, de fapt conteaza cat esti de pregatit sa faci asta...
@r5m: eu nu te fac pe tine poponar, ok? nici macar nu te-am bagat vreodata in seama de cand postez aici . ce ar fi sa ma ignori, ok?
In Slatina acolo umblati imbracati in frunze sau ce?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KlaU is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:41 PM   #117
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

am spus doar ca lumea nu isi mai incepe viata sexuala asa de tarziu ca pana acum, nu ca TOTI o incep la 14 ani eu asa am ales, a fost decizia mea. altii o incep la 16, altii la 18, eu am ales la 14. nu vad ce problema e in asta...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:45 PM   #118
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Mai baiatule, daca tu ti-ai inceput viata secsoala in vara, atunci aveai 13 ani, ca esti nascut in noiembrie. A, si inca ceva: Occupation: fuck master =)) ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KlaU is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:48 PM   #119
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

in octombrie mai exact . eu unul ma retrag de pe acest topic ca nu am chef de cearta si nici sa iau warn sau ban
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:56 PM   #120
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Tu ai ales sa o incepi inainte sa ai buletin? Pai daca e asa si ea e mai mare ca tine, da-o tati la politie, abuz sexual, faci si tu un ban gramada.
Alex is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL