INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-2004, 10:09 PM   #1
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !

Ce canterinca... superb ... incredibil ... minunat ... magnific... in viatza mea n-am mai vazut asa ceva si n-am mai ras de mult asa.... super caterinca... !

Nikita vs Anca Ionita ... HAHAHA ... ce penibila a fost Nikita ! Doamne nu-mi vine sa cred ! looooooooooooooool....... am ras cu pofta !!!! hahahahhahahha

v-atzi uitat ?
doamne si doar cand ma gandesc.... cum spunea comentatorul :

"In coltul rosu, urca, NEINFRICATA, NEIMBLANZITA si bine cunoscuta... NIKITA"

doamne...loooooooooooool ! dupa ce a primit doi pumni a plecat dupa ring ... haha... s-a kkt pe ia .... si cica la vestiare "revansa, revansa"

doamne ce penibil....hahahaha !

revin cu detalii si cu poze superbe !
am luat tot cu tv tunner !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2004, 11:28 PM   #2
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

hehe
Cand a fost domne ?
Deci sa inteleg ca "Prajitura" a castigat, nu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2004, 11:33 PM   #3
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Da, a castigat Anca Ionita... la opt au inceput meciurile si asta a fost penultimul meci... a fost super !

Nikita:
- 28 de ani
- 1,67 M
- 70 KG

Anca Ionita
- 18 ani
- 1,68 M
- 68 KG
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2004, 12:06 AM   #4
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Ba da-ma dreaq...
10 ani diferenta ? LOL !!!!!

Probabil ca vor da astia de la pro tv reluare pe la 3-4 si voi putea vedea si yo "marele meci" dintre muieri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2004, 12:29 AM   #5
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

eu zik sa-ti iei ceva sa nu mori de ras

e super super cool !!!
sa vezi ce fatza face aia la inceput...se da mare smechera... si la sfarsit mai are un pik si plange ! HAHA ! Nikita pe dracu !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2004, 11:53 AM   #6
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

am stat ieri seara degeaba, fara sa invat cu toate ca duminica am examen doar ca sa vad lupta dintre alea doua, m-am uitat la toate meciurile, destul de frumos, si cand sa inceapa astea ma duc sa-mi pun un pahar de suc...cand ma intorc "nikita" mai pe romaneste nichita era pe un coridor pe undeva si zicea, doamne fereste, ce se intampla, pai nu e asa, blah blham, era clar ca nu stie sa lupte si cand a vazut ca o poate incasa rau a abandonat, parerea mea :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2004, 01:32 PM   #7
stefan
Guest
 
Default

am vazut vreo 5 meciuri si singuru care mia placut a fost ala dintre pitbul(cum drecu il chema) si bulgaru ala...cel mai airea meci a fost primu, ca a dat fiecare cate un pumn mai serios si in rest sau plimbat prin ring
  Reply With Quote
Old 07-02-2004, 01:45 PM   #8
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

da frate meciul lui ala pitbull a fost cel mai tare pacat ca tipu' e mic de inaltime ca la cat de rau e ar putea sa participe in k1 iar la restul penibili NU garda NU tehnica (adika nu dadeau picioare aia nu cred ca stiau ce e ala kickboxing ) dar aveau toti aparatori la picioare
pai daca se lupta ala Bella sau cum il chema jucatorul care ii aprtine lui Neculaie ala de la Brasov daca se batea cu Pantera ala din k1 mil puea pantera in prima runda la respect ii dadea un picior de ii muta falca
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2004, 06:12 PM   #9
danutz_andrey
Guest
 
Default

Faza cu Nikita a fost bestiala!Ea tot zicea la stirile din sport de pe PRO ca i va sparge fata lu' Savarina,da cand colo ea s-a facut de kkt si astia de la Pro au fost prosti ca au promovat-o pe Nikita asta!
Dintre toti aia care s-au batut asera cel mai bun a fost Ciprian Sora!Tinea bine garda si dadea k-lumea cu picioarele!Oricum gala a fost tare!
  Reply With Quote
Old 07-02-2004, 06:20 PM   #10
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

atzi vazut alea doua mici care au facut meciul demonstrativ ?
moaa
pai o batea una din alea pe nikita de ii sarea capacele !

ce fraiera a fost...
sa va explic cum a fost... :P

... a venit pe coridor fiind prezentata de comentator in felul urmator : "In coltul rosu, urca, NEINFRICATA, NEIMBLANZITA si bine cunoscuta... NIKITA" ... mergnad in spatele bodyguardi-lor s-a bagat smechera in fatza lor... a intrat in ring... i-a aratat pumnul lui Anca Ionita ... a dat salut cu ea la cererea arbitrului ... iar apoi cu greu a fost convinsa sa se duca in coltul ei ! Toate bune... Nikita se duce repede spre Anca Ionita fara nici un fel de garda cu mainile complet lasate in jos...ajunge langa ea ... primeste un pumn ... da si ea o tentativa de pumn .... mai incearca sa dea unul... Anca Ionita o fenteaza lasandu-se in jos apoi se ridica si-i da una lu' Nikita ... de bun venit :P ! Asta nervoasa se duce cu capu inainte ca un bou incercand sa o scoata afara din ring... insa anca Ionita se fereste... asta intra cu capu in ring se ridica si este luata la pumni de Anca Ionita ! Arbitrul spune STOP la care Nikita deja da semne de frica uitandu-se la antrenor speriata... ! Arbitrul spune "box" iar nikita se duce iar spre Anca Ionita prinzando de cap si ...atat ... anca ionita ii dadea la ficat... ! Arbitrul spune din nou STOP asta se duce la 4 m de Anca Ionita si face un semn spre cei din tribuna de mare luptator... cand arbitrul spune box anca ionita o ia la pumni iar asta in timp ce primea pumni incepe sa se uite undeva in afara ringului... fuge din colt si se duce agale spre colt in timp ce anca ionita ii dadea pumni in cap pe la spate ... ! Acum vine faza tare...se duce la antrenorul lui Anca IOnita si-i reproseaza ceva in timp ce incerca sa-si dea manusile jos in clipa urmatoare se duce la antrenorul ei si-l obliga sa arunce prosopul ... asta nu vrea si il ia ea si-l arunca (HAHA) ... arbitrul nu accepta si-i spune sa boxeze... asta speriata fuge la vestiare si spune "Nu-i nimik ... bah n-auzi ... revansa... " la care unu parca mormaind ceva "Dute'n p.... m... de proasta " !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL