INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-2004, 11:37 AM   #11
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

nu merge !
am incercat !

e ceva cu butonul "C" !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2004, 02:03 PM   #12
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Totti apesi pe SUT pana se incarca putin liniuta aia .. apoi imediat apesi PASA ( jucatorul tau va face un fake shot si va culca portarul advers , apoi poti apasa linistit SUT ) vedeti la stirile de pe site ( categoria PES3 ) .. eu am pus de mult acolo o carte virtuala cu TIPS & Tricks PES... dar cine sa intre ... <_<
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2004, 02:09 PM   #13
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

euu intru

o sa pun si eu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2004, 07:47 PM   #14
cocomic
Member
 
Join Date: Nov 2003
cocomic is on a distinguished road
Default

am gasit si adresa de pe care am luat eu... sper sa ajute...

http://www.pesfan.com/gallery/files/pes3guide.pdf

s-ar putea sa trebuiasca sa va faceti un username la forumul pesfan... oricum merita...

fente de sut:
1: sut + apesi pasa imediat...
2: sut + sut + pasa...
3: sut + sut + sut + pasa (tripla fenta, trebuie sa fiti f. rapizi)
4: centrare + pasa


oricum sunt o groaza de fente misto, uita-ti-va la www.thewolfpespc.com, cum am zis eu initial si a pus johnny pe thread nou...

Coco
cocomic is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2004, 08:26 PM   #15
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

super marfa

mi-a reusit aia de care mi-a spus johnny (si de care ai pomenit si tu acum ... cu sut + apesi imediat !)

super marfa
dar nu prea potzi fenta cu asta si la jumatatea terenului...

...acum ma duc sa le incerc pe alea de la coco
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2004, 11:09 AM   #16
cocomic
Member
 
Join Date: Nov 2003
cocomic is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Totti@Feb 12 2004, 09:26 PM
super marfa
dar nu prea potzi fenta cu asta si la jumatatea terenului...
hehe, da ce crezi ca toti is fundasi ca samuel, zebina sau chivu, sa creada ca o sa sutezi de la mijlocul terenului... and fall for that ... mai exista si cate un inteligent ca nesta sau maldini )))) (acuma stiu ca te oftici) las ca avem si noi "costacurtii" si laursenii nostrii, care ne baga in mormant...

p.s. incercati in timp ce ii pasati unui jucator, sa apasati E (R1) fara nici o tasta... sa vedeti ce beton o lasa sa treaca printre picioare, uneori puteti crea faze misto...

un alt important tip este un-doiul... asta se cam face in 2 feluri... ori apasati L1+pasa, ala care da pasa continua sa fuga, si apoi W (triunghi) sa i-o dea inapoi, sau L1+W (sa i-o dea inapoi pe sus, ies faze beton asa...), ori apasati pasa, si imediat dupa ce mingea pleaca de la ala primu, apasati C (R2)... cu tasta asta, cel care a dat pasa urca in atac, si ii puteti pasa inapoi (faza utila cand sunteti pe contraatac, sa nu ramana jucatorii in spate, sa participe la faza, imediat ce pasati, apasati C, si tot asa, si puteti face treaba super misto pe contraatac (asta la fifa este un wannabe... )

pt. schimbari bruste de directie, si driblinguri misto, se foloseste R2+directie.... pentru schimbari de directie pe spatii mici, exista si L1+directie - un dribiling la viteza redusa (ca sa dam o sansa fundasilor de mai sus )) )...

de asemenea, ca sa faceti 360-ul lui zidane, trebuie sa va puneti taste pentru 'right analog stick'... eu le-am pus deasupra sagetilor, in aceeasi conformatie: dreapta=pgdown, sus=home, jos=end, stanga=delete, ca sa am acces cu dreapta usor, doar ridicand mana... asa... cu tastele astea noi puse, ce trebuie sa faceti este sa simulati un fel de arc de cerc, de genul dreapta-jos-stanga, sau dreapta-sus-stanga, sau invers, spre stanga... in functie de in ce parte atacati... deci de exemplu, in timp ce mergeti spre dreapta, luati mana de pe sageata si apasati relativ repede pgdown, end si apoi delete... si there you go... (pentru cine tine minte, se aseamana cu un magic la mortal kombat... old times ) )

cu tastele astea noi puteti face si alte scheme... le descoperiti voi

bafta

Coco
cocomic is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2009, 11:37 PM   #17
fandinamo01
Member
 
Join Date: Apr 2009
fandinamo01 is on a distinguished road
Default Pes 10 all tricks + rabona

fandinamo01 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL