INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-11-2008, 11:20 AM   #1
stefan
Guest
 
Default Feedback stadioane

Stadioanele din RLSP 08 au intrat in renovare. In principiu vor fi schimbate unele texturi prea "tipatoare", unele tabele, vor fi refacute bancile de rezerve daca este cazul si gardurile. Pentru a le face cat mai reale as vrea si eu sa stiu ce nu v-a placut si ce credeti ca poate fi imbunatatit. Totusi vreau ca mesajele voastre sa fie legate strict de stadion, nu de steaguri, de plasele portilor (care sunt cele din FIFA) sau de alte lucruri care se gasesc pe stadion in timpul meciurilor.
 
Old 08-11-2008, 10:34 AM   #2
alyn94nike
Member
 
Join Date: Oct 2008
alyn94nike has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Stadioanele din RLSP 08 au intrat in renovare. In principiu vor fi schimbate unele texturi prea "tipatoare", unele tabele, vor fi refacute bancile de rezerve daca este cazul si gardurile. Pentru a le face cat mai reale as vrea si eu sa stiu ce nu v-a placut si ce credeti ca poate fi imbunatatit. Totusi vreau ca mesajele voastre sa fie legate strict de stadion, nu de steaguri, de plasele portilor (care sunt cele din FIFA) sau de alte lucruri care se gasesc pe stadion in timpul meciurilor.
As vrea ca pe stadionul Dan Paltinisanu' ( Poli Timisoara ) sa nu scrie la fiecare meci pe tabela ( Poli Timisoara 2 - 1 Dinamo, cum scria la RLSP 2008 ) daca se poate scoru meciului si fiecare adversar cu care joaca la acel meci sa fie trecut pe tabela, si inca ceva cand iese mingea din teren sa nu mai treaca prin gard, sa se loveasca de el si sa se opreasca si tot pe acest stadion sa scrie TIMISOARA cu alb pe stadion pentru ca asa este defapt stadionul http://blog.mysport.ro/jhondall87/fi...altinisanu.jpg se vede putin in stanga pozei ca scrie ( TIMISOARA ). Atat as vrea. Multumesc anticipat.
alyn94nike is offline  
Old 08-11-2008, 10:54 AM   #3
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Chestia cu tabela nu se poate face. Ce vezi tu pe tabelă este o textură/poză care nu are cum să se schimbe odată cu adversarul.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline  
Old 08-11-2008, 11:17 AM   #4
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by alyn94nike View Post
As vrea ca pe stadionul Dan Paltinisanu' ( Poli Timisoara ) sa nu scrie la fiecare meci pe tabela ( Poli Timisoara 2 - 1 Dinamo, cum scria la RLSP 2008 ) daca se poate scoru meciului si fiecare adversar cu care joaca la acel meci sa fie trecut pe tabela, si inca ceva cand iese mingea din teren sa nu mai treaca prin gard, sa se loveasca de el si sa se opreasca si tot pe acest stadion sa scrie TIMISOARA cu alb pe stadion pentru ca asa este defapt stadionul http://blog.mysport.ro/jhondall87/fi...altinisanu.jpg se vede putin in stanga pozei ca scrie ( TIMISOARA ). Atat as vrea. Multumesc anticipat.
esti dinamovist si nu iti convine scorul?

eu as vrea sa schimbati cate putin detaliile la plasele din spatele portilor (steaua de exemplu), si acum din cate stiu puteti pune si politisti destia "romanesti" pe margine sau stuarzi daia tot "romanesti" asta asa ca sa vorbim de detalii. in mare mie imi plac stadioanele si chiar le folosesc si pentru Fifa Manager 08.
EUROmania2008 is offline  
Old 08-11-2008, 03:06 PM   #5
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Am impresia ca acum si pe Ghencea bancile de rezerva sunt asemanatoare cu cele Sportsystem. In orice caz ar trebui un update.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline  
Old 08-11-2008, 03:32 PM   #6
fabyg
Member
 
fabyg's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Sibiu
fabyg is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fabyg
Default

din cate imi aduc aminte in Ghencea erau pusi brazi in loc de pomii aia din spate:-??.pls schimbati textura
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fabyg is offline  
Old 09-11-2008, 10:58 AM   #7
Cata_fifa_God
Member
 
Cata_fifa_God's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Ploiesti
Cata_fifa_God can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Cata_fifa_God
Default

Eu vreau stadionul Ilie Oana am trimis multe poze cu stadionul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Edit by mod.
Cata_fifa_God is offline  
Old 09-11-2008, 09:29 PM   #8
alyn94nike
Member
 
Join Date: Oct 2008
alyn94nike has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by EUROmania2008 View Post
esti dinamovist si nu iti convine scorul?

eu as vrea sa schimbati cate putin detaliile la plasele din spatele portilor (steaua de exemplu), si acum din cate stiu puteti pune si politisti destia "romanesti" pe margine sau stuarzi daia tot "romanesti" asta asa ca sa vorbim de detalii. in mare mie imi plac stadioanele si chiar le folosesc si pentru Fifa Manager 08.
\

Eu am zis asta cu tabela, ca sa fie mai real, dar dak nu se poate... asta e , si is polist
alyn94nike is offline  
Old 09-11-2008, 10:28 PM   #9
Mihai_yo
Member
 
Mihai_yo's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Pitesti
Mihai_yo is on a distinguished road
Default

as vrea la RLSP 2009 sa apara si nocturna pe stadionul "Nicolae Dobrin" (FC Arges Pitesti)

apropo sunt 6 stalpi de nocturna
Mihai_yo is offline  
Old 09-11-2008, 11:43 PM   #10
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by alyn94nike View Post
As vrea ca pe stadionul Dan Paltinisanu' ( Poli Timisoara ) sa nu scrie la fiecare meci pe tabela ( Poli Timisoara 2 - 1 Dinamo, cum scria la RLSP 2008 ) daca se poate scoru meciului si fiecare adversar cu care joaca la acel meci sa fie trecut pe tabela, si inca ceva cand iese mingea din teren sa nu mai treaca prin gard, sa se loveasca de el si sa se opreasca si tot pe acest stadion sa scrie TIMISOARA cu alb pe stadion pentru ca asa este defapt stadionul http://blog.mysport.ro/jhondall87/fi...altinisanu.jpg se vede putin in stanga pozei ca scrie ( TIMISOARA ). Atat as vrea. Multumesc anticipat.
1. Tabela e o textura adica o poza, nu se poate face ce vrei tu.
2. Te referi la gardul de la tribune sau la reclame?
3. Pentru ce te intereseaza sa scrie Timisoara cu ALB pe tribune cand nici nu se vede...SUNT SPECTATORI...sau preferi sa scrie timisoara pe tribuna a II dar sa nu aveti suporteri in joc?

Quote:
Originally Posted by Mihai_yo View Post
as vrea la RLSP 2009 sa apara si nocturna pe stadionul "Nicolae Dobrin" (FC Arges Pitesti)

apropo sunt 6 stalpi de nocturna
O sa pun nocturna. Te rog sa imi trimiti un mail la cosmin at fifaromania punct net cu niste poze cu stalpii de nocturna daca poti.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL