INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-2011, 03:15 PM   #11
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by J@mrock View Post
Da....am instalat si eu Patch-ul, insa nu am problema pe care o are Andrei dar mie nu imi apar stemele la nici una din campionatele din patch.....am incercat sa le pun manual insa treaba e ca nici nu sunt steme in acest Patch doar chestii din database!!Poate scot ei un fix ceva!!Aveti rabdare ca vin multe patchuri.....numai spatu pe hard sa aveti))Peaceee
vezi sa nu fie aceeasi problema ca si la jocurile anterioare, cea legata de steme. patch-ul fiind creat de nemti, nu il fac pentru cei care il joaca in engleza. uita-te in my documents si vezi daca nu ti s-a creat un nou folder denumit "Fussball Manager 12" iar daca da, copiaza tot ce e acolo in folderul "Fifa Manager 12" tot din My Documents si vezi daca iti merge asa. eu nu am testat inca patchul si nu stiu daca e sau nu asa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 03:37 PM   #12
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
vezi sa nu fie aceeasi problema ca si la jocurile anterioare, cea legata de steme. patch-ul fiind creat de nemti, nu il fac pentru cei care il joaca in engleza. uita-te in my documents si vezi daca nu ti s-a creat un nou folder denumit "Fussball Manager 12" iar daca da, copiaza tot ce e acolo in folderul "Fifa Manager 12" tot din My Documents si vezi daca iti merge asa. eu nu am testat inca patchul si nu stiu daca e sau nu asa.
)Da.....ai avut dreptate nici nu mi-a trecut prin cap asta desi am mai patito la 2010 cu niste patchuri!!!Ms man.....
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 04:26 PM   #13
danyel77
Member
 
Join Date: Feb 2009
danyel77 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by andrei88 View Post
aaaa ok....iti multumesc danny pentru ajutor

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

Danny...am reinstalat jocul...apoi am instalat patchul update 1 si apoi mega patch....si tot asa...nu vede turcia! si mentionez ca am instalat si mega patch si update...adica invers....si tot asa nu merge!! ce e de facut plss
Cand incepi cariera noua trebuie sa bifezi a doua optiune, editorul jocului mai exact editor database si merge perfect.

Last edited by danyel77; 31-10-2011 at 04:28 PM.
danyel77 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 07:09 PM   #14
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by danyel77 View Post
Cand incepi cariera noua trebuie sa bifezi a doua optiune, editorul jocului mai exact editor database si merge perfect.
Salutari. Eu am instalat patchul si merge brici. Am avut jocul updatat la versiunea 1.1.1 apoi am instalat megapatch-ul, update-ul. Am intrat in editor, am dat write current database, am dat SAVE apoi am iesit din editor si am intrat in joc. Am dat new game, apoi in ecranul urmator am ales EDITOR DATABASE (nu Original si nici Live Season). De aici mai departe nu mai conteaza pasii...puteam sa aleg orice echipa vroiam din f f multe ligi.


P.S. Am selectat mai multe ligi si se vad stemele f bine peste tot deci nu exista probleme. Nici la turci nu sunt probleme, stemele exista, Turcia exista..totul e ok
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2011, 07:54 PM   #15
Dergos
Member
 
Join Date: Apr 2010
Dergos is on a distinguished road
Default

Imi poate spune cineva care a instalat patchul daca baga si romania(adica steme, poze jucatori,echipamente),va rog frumos.
Dergos is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2011, 08:48 PM   #16
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Dergos View Post
Imi poate spune cineva care a instalat patchul daca baga si romania(adica steme, poze jucatori,echipamente),va rog frumos.
Doar baza de date si logourile.
Este patch facut de nemti si nu cred ca vor face kituri pt liga 1.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2011, 04:59 PM   #17
andrei88
Member
 
Join Date: Oct 2011
andrei88 is on a distinguished road
Default

deci nu gasesc unde ...dau la download si nu merge...poti sa pui un link exact cu pagina de downloadat???daca esti dragut

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

va rog deci dau pe butonul de download si dupaia nu mai gasesc nimic....de dat de apasat de ce vreti voi ...nimic si mai e scris si in rusa...va rog eu !!!HELP
andrei88 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2011, 05:17 PM   #18
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by andrei88 View Post
deci nu gasesc unde ...dau la download si nu merge...poti sa pui un link exact cu pagina de downloadat???daca esti dragut

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

va rog deci dau pe butonul de download si dupaia nu mai gasesc nimic....de dat de apasat de ce vreti voi ...nimic si mai e scris si in rusa...va rog eu !!!HELP
Incearca si tu sa traduci pagina cu google
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2011, 06:15 PM   #19
andrei88
Member
 
Join Date: Oct 2011
andrei88 is on a distinguished road
Default

Nu e vb de traducere Razvee...ai intrat pe site ca sa vezi ? deci dau click pe el..apoi ma duc la files acolo...dau jos chestia aia cu sageata si dupaia dau download....apoi nu apare nimic de downloadad ...ceva o chestie sunt doar imaginile alea si atat nimic mai mult nimic nimic...unde te duci cu moseul sa apara asa ca si cum sa dai ceva download etc nimic nimic...
andrei88 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2011, 06:49 PM   #20
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by andrei88 View Post
deci nu gasesc unde ...dau la download si nu merge...poti sa pui un link exact cu pagina de downloadat???daca esti dragut

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

va rog deci dau pe butonul de download si dupaia nu mai gasesc nimic....de dat de apasat de ce vreti voi ...nimic si mai e scris si in rusa...va rog eu !!!HELP
bun, sa o luam pas cu pas.
intri pe linkul ala, dai de sageata aia in jos si iti apare download, apoi ti se deschide o noua fereastra, tot in rusa...

in stanga ai Russia 12, dai click pe ea si se deschide un submeniu, cu 5 fisiere, respectiv "League Russia 12", si 4 de "Graphics Russia 12". Dai click pe fiecare si le downloadezi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:09 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL