INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-2009, 12:28 AM   #251
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

MS mns .. super patchu cum ati facut pozele alea ?
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 12:56 AM   #252
-CiTy-
Member
 
-CiTy-'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
-CiTy- is on a distinguished road
Default

pfff. daca mai astepttam oelaca. si cand ma gandesc c eu am stat sa le fac vreo 1 ora si ceva...
-CiTy- is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 02:02 AM   #253
DanyNesta13
Member
 
DanyNesta13's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
DanyNesta13 is on a distinguished road
Default

Am o intrebare Mns cand va iesi RLSP 10 v2 o sal faceti pt alte limbi cum ar fi italiana franceza etc Va rog?
In rest tare patchul Bvoo
DanyNesta13 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 03:34 PM   #254
manu74
Banned
 
Join Date: Dec 2008
manu74 is an unknown quantity at this point
Default

am zis eu ca de la voi ne asteptam numai la surprize...uite asa maine-poimaine apare vol 2 ...si ne faceti iar sa ne minunam...cati sunteti in echipa???..de reusiti asa minunatii...
manu74 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 04:46 PM   #255
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by manu74 View Post
am zis eu ca de la voi ne asteptam numai la surprize...uite asa maine-poimaine apare vol 2 ...si ne faceti iar sa ne minunam...cati sunteti in echipa???..de reusiti asa minunatii...
Scrie in readme-ul de la patch (verifica folderul FIFA)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 08:32 PM   #256
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Tu vrei sa iti cada totul de-a gata.Iti este greu sa iti faci primul 11.
Cei ca tine sunteti fenomenali.Nu vreti sa jucam noi in locul vostru sa nu va lovoti cumva la degete de tastatura?
Iti este greu sa iti pui jucatorii care ii vrei tu in prima echipa?
In legatura cu bugetul echipei Rapid.
Stii cumva daca Copos a dat sezonul trecut sau sezonul asta bani la echipa?
Nu uita ca erau gata sa se desfiinteze si tu vrei mega buget?
Tu vrei skill de 75 la Spadacio care din cate stiu o periada nu a jucat datorita facptului ca a refuzat o micsorare de salariu (aici posibul sa gresesc )
pe ce sa dea un skill de 75?
Toate asetea ar fi facut patchul perfect in opinia ta doar pentru simplul fapt ca esti rapidist.
Mai vezi si realitatea nu numai ceea ce ti-ai dori tu.
In primul rand nu s-a pus niciodata problema desfintarii ,doar ca presa il stia pe Copos mai zgarcit si de aceea s-a axat pe RAPID ,cred ca si la celelalte echipe erau probleme din cauza crizei ,si din cate stiu voi ati facut acest patch dupa sezonul trecut sau dupa inceputul acestuia ,asa ca Spadacio ar merita mai mult ,a-ti dat la Pantilimon peste 80 desi el mai gafeaza cateodata cand iese pe centrari ,desi la inaltimea lui nu ar avea voie sa faca aceste greseli (o gafa de acest gen pe care o tin minte in returul sezonului trecut la meciul cu otelul galati ).Si nu cred ca bugetul Rapidului este de doar 4 mil in fine ,imi place sa ma descurc cu bani putini ,inca ceva mai bine decat sa ii faceti fata lui Joao Paulo Pinto (care a marcat 2 goluri de cand a venit)mai bine nu ii mai faceati .Oricum felicitari pentru munca depusa .Sper ca nu imi luati in nume de rau parerile
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 09:11 PM   #257
Kellerman
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Merseyside - ANFIELD
Kellerman is on a distinguished road
Default

E bun patch-ul dar sunt cam aiurea chant-urile. La Steaua se aud slab, si care se aud nu au nici o treaba cu actuala atmosfera din Ghencea. (unde sunt chant-urile cu "Becali Pleaca din Ghencea?").
Kellerman is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 09:50 PM   #258
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Eu am instalat patchul pe fifa deja instalata si merge ,voi la melodia aceea

Cand venim pe stadion
Noi strigam cu toti-n cor
Hai Rapidul da-le gol
Noi strigam neicetat
Steaua este .... Voi ati pus dinamo ,in loc de steaua mai cantam si asa cu dinamo ,dar cand se apropie meciul cu ei .Oricum felicitari ,multumim pentru patch .Inca ceva crede-ti ca ar trebui sa instalez din nou fifa ?
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 10:04 PM   #259
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Eu am instalat patchul pe fifa deja instalata si merge ,voi la melodia aceea

Cand venim pe stadion
Noi strigam cu toti-n cor
Hai Rapidul da-le gol
Noi strigam neicetat
Steaua este .... Voi ati pus dinamo ,in loc de steaua mai cantam si asa cu dinamo ,dar cand se apropie meciul cu ei .Oricum felicitari ,multumim pentru patch .Inca ceva crede-ti ca ar trebui sa instalez din nou fifa ?


Chiar daca nu ai probleme acum si pentru a le evita pe viitor ar fi mai bine sa reinstalezi din nou jocul si apoi pathcul RLSP.

In legatura cu acel cantec de care supi tu chiar nu am dat importanta ce spune.
chiar daca sunt dinamovist nu ma deranjeaza atat timp cat pe teren Dinamo a castigat cu 1-0 contra Stelei.

Quote:
Originally Posted by Kellerman View Post
E bun patch-ul dar sunt cam aiurea chant-urile. La Steaua se aud slab, si care se aud nu au nici o treaba cu actuala atmosfera din Ghencea. (unde sunt chant-urile cu "Becali Pleaca din Ghencea?").

Asa ceva nu se putea pune intr-un patch.Nu putem reflecta intr-un patch care este jucat de copii ceea ce se intampla pe stadioanele din Romania.
Nu putem promova o atmosfera negativa.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 10:09 PM   #260
Kellerman
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Merseyside - ANFIELD
Kellerman is on a distinguished road
Default

Nu este atmosfera negativa, se numeste REALITATE. Si sa fim seriosi, orice pustan de la 10 ani deja stie sa injure si apare cu o freza de cocos.

un "Becali pleaca din Ghencea" este "educativ" pentru micii stelisti, si din cate stiu, voi incercati sa simulati realitatea.
Kellerman is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:13 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL