INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-09-2011, 06:47 PM   #81
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by damned_emil View Post
Pe un Pentium dual core E5700 3.00 GHz,Placa video nvidia geforce gt 220,2 GB ram...va merge fifa 12?
Iti merge pe High fara probleme, dar ai grije nu baga rezolutie mare ca vei primi lag destul de mare, deci iti recomand rezolutia 1024x768
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2011, 07:20 PM   #82
damned_emil
Member
 
Join Date: Aug 2011
damned_emil is an unknown quantity at this point
Default

mersi mult de tot cast ! FORZAAAAAA BARCELONAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
damned_emil is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 09:44 AM   #83
romania_team
Member
 
Join Date: Mar 2004
romania_team is on a distinguished road
Default

Eu am Inter Core 2 Duo E4600, video nVidia 8600GTS 512 MB, 2MB RAM si demo-ul imi mergea cam sacadat pe mediu, iar pe low mergea bine.
romania_team is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 10:41 AM   #84
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Eu am e2200 2.4gh gt240 512/ddr5 2gb/ddr2 si imi merge sacadat demo pe toate setarile(high,low,4xaa,0xaa) si pe toate rezolutile 1280,1360,800.In replay,arena si in training imi merge perfect dar cand joc imi merge sacadat.Asa am patit si la fifa 11 pana a aparut ceva fix.Eu cred ca e de la joc,acum astept jocul full.Voi de credeti?
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 10:56 AM   #85
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

cred ca ii mai trebuie niste memorie...si nici procul nu e cine stie ce...Fifa12 are cerinte mai mari in fiecare an... Deja procesoarele dual-core si memoriile ddr2 sunt destul de vechiute..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 02:07 PM   #86
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

buna eu am un laptop http://www.dc-shop.ro/laptop-noteboo...prod-27768.htm ca si acesta,credeti ca imi va merge fifa12 pe acest laptop
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 02:21 PM   #87
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

Vad ca placa video nu e dedicata...e onboard, la 500 mhz...in rest configuratia pare sa fie ok. Personal cred ca s-ar putea sa mearga pe detalii low sau medium.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 02:34 PM   #88
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by reddyBo View Post
Vad ca placa video nu e dedicata...e onboard, la 500 mhz...in rest configuratia pare sa fie ok. Personal cred ca s-ar putea sa mearga pe detalii low sau medium.
deci o sa pot sa ma joc fifa,mersi
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 03:33 PM   #89
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

@reddyBo Nu ajung 2gb/ddr2??Poate procesorul e putin cam slab dar nu cred ca e de la rami.
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 08:58 PM   #90
cata07
Member
 
Join Date: Dec 2010
cata07 is on a distinguished road
Default

RapidGoat-Cumpara XBOX 360 SLIM 250 GB.Si eu am avut de ales intre XBOX si upgrade la PC si am ales XBOX-ul,deoarece nu mai fac upgrade-uri in fiecare an si decat sa dau banii pe componente mai bine dau pe jocuri originale.Alege XBOX-ul si nu o sa regreti.O sa joci FIFA perfect fara sacadari sau crash-uri sau eroarea ca nu este instalat nu stiu ce program.La XBOX n-ai de reinstalat Windows-uri si programe.Bagi discul inauntru pui jocul la instalat prin apasarea a 2 butoane si te joci direct.Plus ca daca cumperi originalul pe XBOX poti juca online si este foarte tare.Ca banuiesc ca daca ai alege PC-ul l-ai juca piratat.Deci GO FOR XBOX !!!
cata07 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL