INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-2011, 06:43 PM   #411
El Ninio Torres
Member
 
El Ninio Torres's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Romania / Bucuresti
El Ninio Torres can only hope to improve
Send a message via Yahoo to El Ninio Torres
Default

stiam de faza asta, am incercat si din controller si tot nu imi merge
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
El Ninio Torres is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 04:49 PM   #412
andystarx
Member
 
Join Date: Feb 2011
andystarx is on a distinguished road
Default

buna ziua am si eu o problema mare ! treaba este ca joc in career mode cu man city si imi da eroare cand schimb jucatoru eliminat la squads si iese din joc ! tot timpu face asa ba chiar am si dezinstalat jocu si face la fel ! va rog mult ajutati -ma !!

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

Quote:
Originally Posted by andystarx View Post
buna ziua am si eu o problema mare ! treaba este ca joc in career mode cu man city si imi da eroare cand schimb jucatoru eliminat la squads si iese din joc ! tot timpu face asa ba chiar am si dezinstalat jocu si face la fel ! va rog mult ajutati -ma !!


am modificat acolo la game setting si display am dat si medium si low si merge un meci apoi imi iese iar din joc oare care sa fie cauza ?/ placa mea video este ati radeon 24

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

Quote:
Originally Posted by andystarx View Post
buna ziua am si eu o problema mare ! treaba este ca joc in career mode cu man city si imi da eroare cand schimb jucatoru eliminat la squads si iese din joc ! tot timpu face asa ba chiar am si dezinstalat jocu si face la fel ! va rog mult ajutati -ma !!


am modificat acolo la game setting si display am dat si medium si low si merge un meci apoi imi iese iar din joc oare care sa fie cauza ?/ placa mea video este ati radeon 2600 pro
andystarx is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 10:38 PM   #413
andystarx
Member
 
Join Date: Feb 2011
andystarx is on a distinguished road
Default

chiar nu ma ajuta nimeni am tot bagat si dezinstalat si tot asa face jpc un meci si apoi iese ce pot face in acest caz ???!!!!!
andystarx is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011, 04:36 PM   #414
andystarx
Member
 
Join Date: Feb 2011
andystarx is on a distinguished road
Default

Exista cineva care poate sa ma ajute pe acest site ????
andystarx is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2011, 06:18 PM   #415
CataONE
Member
 
Join Date: Feb 2011
CataONE is on a distinguished road
Default

Salut, am si eu o problema...Desi indeplinesc cerintele minime de sistem si mi-am verificat sansele de reusita introducandu-mi configuratia PC-ului (sanse de reusita 76%) jocul merge extrem de prost (sacadeaza continuu) chiar si pe setarile minime.Ce as putea sa fac?

ps: configuratia PC-ului este urmatoarea: NVIDIA 7300 GT 256 mb, 3 GB DDR2, Intel P4 3 GHZ, Windows 7...
ps 2: va multumesc anticipat
CataONE is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2011, 06:36 PM   #416
DYDY-MAN
Member
 
DYDY-MAN's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
DYDY-MAN is on a distinguished road
Default ...

Quote:
Originally Posted by CataONE View Post
Salut, am si eu o problema...Desi indeplinesc cerintele minime de sistem si mi-am verificat sansele de reusita introducandu-mi configuratia PC-ului (sanse de reusita 76%) jocul merge extrem de prost (sacadeaza continuu) chiar si pe setarile minime.Ce as putea sa fac?

ps: configuratia PC-ului este urmatoarea: NVIDIA 7300 GT 256 mb, 3 GB DDR2, Intel P4 3 GHZ, Windows 7...
ps 2: va multumesc anticipat
schimba windowsul!! baga xp sp 3!
DYDY-MAN is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011, 06:47 PM   #417
andystarx
Member
 
Join Date: Feb 2011
andystarx is on a distinguished road
Default

nu ma ajuta si pe mine nimeni la problema de mai sus va rog mult ????!!!!!
andystarx is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011, 10:12 PM   #418
andystarx
Member
 
Join Date: Feb 2011
andystarx is on a distinguished road
Default

daca exista cineva pe acest site care vrea sa ma ajute si pe mine referitor la problema ca imi iese din joc sa ma contacteze va rog mult raman dator pur si simplu nu stiu ce sa mai fac !!!!! iese din joc pe care l am instalat si reinstalat si patchu la fel abia daka joc un meci ! ms ! astept raspunsuri !
andystarx is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 01:25 AM   #419
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

@andystarx Sterge savegame-ul din my documents si incepe o carrera noua.
Sa imi spui daca merge!

Last edited by POLI.2011; 21-02-2011 at 12:06 PM. Reason: Sa apara signature
POLI.2011 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011, 05:39 PM   #420
andystarx
Member
 
Join Date: Feb 2011
andystarx is on a distinguished road
Default

am inceput eu si alta cariera an sters si aia adica am scoso de acolo si tot degeaba mie imi este sa nu fie de la placa video am ati radeon hd 2600 pro !
andystarx is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL