INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-02-2009, 03:42 AM   #11
cotoy8
Member
 
cotoy8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: In lumea mea...
cotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the rough
Default

Daca Gabi Muresan de la CFR Cluj are 80,atunci Ovidiu Petre de la Steaua cum poate sa aiba 68?Gabi Muresan are meciuri in Liga 1 cate are Petre in Champions League.Ovidiu Petre este un jucator de baza al nationalei,un titular de drept.Cum poate sa fie Muresan mai valoros decat Petre?Cum este posibil ca CFR sa aiba un buget de 30 de milioane de euro si Steaua doar de 18?Steaua participa de 3 ani in Champions League,pt CFR este primul an.Imaginati-va cat a castigat Steaua in 3 ani doar din Champions League.Steaua are cel mai bun sponsor din Romania.Steaua este cea mai valoroasa echipa din Romania,o spune chiar un site celebru,care ne da valoarea jucatorilor si a echipelor.Chiar daca a jucat cel mai frumos fotbal in anul 2008,la valoare CFR nu trebuie sa fie peste Steaua.Statisticile o confirma:cei mai multi jucatori dati echipei nationale,an de an calificari in cupele europene,achizitii pe bani multi(ce-i drept nu prea reusite).
__________________
Niciodata sa nu te cobori la nivelul prostului,cu siguranta te va invinge cu experienta lui!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cotoy8 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 03:55 AM   #12
Sh3rMy
Member
 
Join Date: Jan 2009
Sh3rMy is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Sunt de acord ca CFR merita sa fie echipa cea mai puternica in patch, imi place ca le-ati dat jucatori cat de cat demni pentru a participa in UEFA Champions League...

In schimb am o intrebare despre Universitatea Craiova si Otelul, mi-se par mult prea puternice in comparatie cu restul echipelor, nu ca si valoare ci ca si prestanta in campionat, adica i-a luat si fata CFR-ului in campionat (la mine si la altii)
Eu am inceput cariera cu CFR......si am terminat pe 2 pe primul loc Craiova iar pe 3 Otelul....au echipe bune de Craiova nu zic nimik pt ca merita dar Otelul mi se pare cam serioasa...)
Sh3rMy is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 03:59 AM   #13
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Daca este sa o luam asa,Mutu(sau murgu) are 88skill,iar Henry 87.Intrebare:este Mutu mai bun ca Henry?(la 08 Evra avea 76 skill...sa fim seriosi,erau o multime de jucatori mai bine notati in joc,dar care nu erau nici pe sfertul lui)Si asta sa nu mai vorbim de DiVaio care are doar 76.Si mai sunt o multime de exemple asemanatoare in ovr'ul facut de EA.Eu cred ca au fost editati jucatorii dupa evolutiile lor,nu dupa cata experienta au sau cat de valorosi sunt.Bine,fiecare cu parerea lui,eu unul nu vad nimic de reprosat in aceasta privinta,ci sunt doar fericit ca a iesit softul.

Last edited by cristishady; 14-02-2009 at 06:59 AM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 08:32 AM   #14
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

eu zic e bine cum e acum, si vad ca numai cei care tin cu steaua comenteaza de valoarea cfr-ului, incepti voi cariera cu steaua si aduceti jucatori de 80 si ati rezolvat ce comentati aiurea pentru o prostie...

nu ii bagati in seama, lasati cum e acum ca e foarte bine... nu mi-se pare exagerat tony care 81, chiar a demonstrat sezonu asta ca stie cu mingea si chiar foarte bine...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 09:20 AM   #15
madal1nho
Member
 
madal1nho's Avatar
 
Join Date: May 2008
madal1nho is on a distinguished road
Default

nici eu nu sunt fan al cfr-ului,dar daca iti mai aduci aminte commul de lam lasta am spus ca tony mi se pare prea bun,dar alti jucatori precum dubarbier,culio si kone putea fi facuti cu un skill mai mare si asta ar fi insemnat ca cfr sa aiba o valoare si mai mare.Deci eu cred ca nici prea departe nu sa exagerat cu valoarea cfr-ului si mns a argumentat ffffffff bine asa ca vad ce mai e de comentat.
madal1nho is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 09:25 AM   #16
madal1nho
Member
 
madal1nho's Avatar
 
Join Date: May 2008
madal1nho is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Sunt de acord ca CFR merita sa fie echipa cea mai puternica in patch, imi place ca le-ati dat jucatori cat de cat demni pentru a participa in UEFA Champions League...

In schimb am o intrebare despre Universitatea Craiova si Otelul, mi-se par mult prea puternice in comparatie cu restul echipelor, nu ca si valoare ci ca si prestanta in campionat, adica i-a luat si fata CFR-ului in campionat (la mine si la altii)
Inainte sa apara rlsp jucam in campionatul angliei cu arsenal si dupa al 2ilea sau al 3ilea sezon liverpool a retrogradat si pe 2 a terminat sunderland.Tin sa precizez ca jucam la world class cu portaru la professional.
madal1nho is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 09:26 AM   #17
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Sunt de acord ca CFR merita sa fie echipa cea mai puternica in patch, imi place ca le-ati dat jucatori cat de cat demni pentru a participa in UEFA Champions League...

In schimb am o intrebare despre Universitatea Craiova si Otelul, mi-se par mult prea puternice in comparatie cu restul echipelor, nu ca si valoare ci ca si prestanta in campionat, adica i-a luat si fata CFR-ului in campionat (la mine si la altii)
Si la mine chestia cu U Craiova. Joc cu Dinamo si ma bat in continuu la titlu cu Craiova Dar atributele jucatorilor de la CFR mi se par destul de ok... Desi la Muresan ati exagerat oleaca cam mult

In legatura cu cei care critica atributele atacantilor lui Dinamo... Dinamo are de departe cel mai bun atac din Liga I. Mai ales Niculescu, care e in mare revenire de forma dupa experientele ratate din Germania si Cipru... Bratu pana la accidentare era cel mai bun atacant din Liga as putea spune.

Btw: La mine, in primul sezon, Steaua a retrogradat =))
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by reikko26; 14-02-2009 at 09:30 AM.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 09:53 AM   #18
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by madal1nho View Post
Inainte sa apara rlsp jucam in campionatul angliei cu arsenal si dupa al 2ilea sau al 3ilea sezon liverpool a retrogradat si pe 2 a terminat sunderland.Tin sa precizez ca jucam la world class cu portaru la professional.
ce vrei se spui cu asta ? adica ce legatura are cu CFR si RLS ?

Quote:
Originally Posted by John_Terry View Post
Si la mine chestia cu U Craiova. Joc cu Dinamo si ma bat in continuu la titlu cu Craiova Dar atributele jucatorilor de la CFR mi se par destul de ok... Desi la Muresan ati exagerat oleaca cam mult

In legatura cu cei care critica atributele atacantilor lui Dinamo... Dinamo are de departe cel mai bun atac din Liga I. Mai ales Niculescu, care e in mare revenire de forma dupa experientele ratate din Germania si Cipru... Bratu pana la accidentare era cel mai bun atacant din Liga as putea spune.

Btw: La mine, in primul sezon, Steaua a retrogradat =))
da, Dinamo are atac foarte bun si pe merit, poate chiar cea mai ofesiva echipa din Liga 1, dar cam la egalitate cu FC Timisoara
Niculescu e foarte bun la loviturile libere (ca si in realitate) asta mi-a placut cel mai mult


Quote:
Originally Posted by STEAUALacatus View Post
de Ov.Petre am uitat ... cum poate fi "FLOREN LOVEN" mai bun ca el ?! el are 69 si lovin are 71 doamne :| si asa si cu muresan :| face 1-2 meciuri bune si gata ii dati 80 pfff
cum am zis... numai stelistii comenteaza de CFR... Muresan a facut mai multe meciuri bune si pe merit a primit 80, chiar e un mijlocas excelent, vede foarte bine jocul si eu zic ca nu e exagerat deloc, la niciun jucator nu e nimic exagerat, arata foarte bine situatia reala, acuma ca unu are o zi mai proasta asta nu inseamna ca nu merita sa fie evaluat la o suma mai mare...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 10:09 AM   #19
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Talking

Quote:
Originally Posted by cotoy8 View Post
Daca Gabi Muresan de la CFR Cluj are 80,atunci Ovidiu Petre de la Steaua cum poate sa aiba 68?Gabi Muresan are meciuri in Liga 1 cate are Petre in Champions League.Ovidiu Petre este un jucator de baza al nationalei,un titular de drept.Cum poate sa fie Muresan mai valoros decat Petre?Cum este posibil ca CFR sa aiba un buget de 30 de milioane de euro si Steaua doar de 18?Steaua participa de 3 ani in Champions League,pt CFR este primul an.Imaginati-va cat a castigat Steaua in 3 ani doar din Champions League.Steaua are cel mai bun sponsor din Romania.Steaua este cea mai valoroasa echipa din Romania,o spune chiar un site celebru,care ne da valoarea jucatorilor si a echipelor.Chiar daca a jucat cel mai frumos fotbal in anul 2008,la valoare CFR nu trebuie sa fie peste Steaua.Statisticile o confirma:cei mai multi jucatori dati echipei nationale,an de an calificari in cupele europene,achizitii pe bani multi(ce-i drept nu prea reusite).
eu sunt de acor cu tine sa sti pentru ca am vazut ca l-au facut pe goian doar de 78 dupa parerea mea goian este de 81-82 fara probleme si ghionea la fel ov.petre de 77-79 acolo in niciun caz de 68 sunt multe de spus in legatura cu patch pentru ca ii destul de slabutz stadionele si kiturile is ff bune e bine ca nare buguri dar lasa de dorit ne asteptam ca acest patch sa fie cu mult peste versiunile trecute speram ca versiunea a -2-a sa fie o versiune completa cu fete etc si cu adboard electronic multum ca totusi ati reusit sa scoateti un patch
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 10:31 AM   #20
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

de ce nu e peste celalalte versiuni ? ca "stelistii" nu sunt regii romaniei ?
mai lasati odata atributele ca sunt bune asa cum sunt, asta e nivelul nostru in campionat, de ce nu recunoasteti ? pe goian il ajuta numai inaltimea ca in rest nu e un defender foarte bun sau tehnic, face gresli mari, s-a vazut si la meciu cu croatia in care era imprastiat pe jos... ce cauta acolo ???

am obs ca la stadioane, mingea trece prin toate reclamele de pe marginile alea...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:29 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL