INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 17-04-2013, 07:34 PM   #21
vladzava
Member
 
vladzava's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Romania
vladzava will become famous soon enoughvladzava will become famous soon enough
Default

Au mai fost postate inca 2 sau 3 dupa . Intr-una din ele mi se pare ca tricourile sunt "deslipite" de corp, sa speram ca vor fi si alte noutati .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

MEREU UNICUL CAPITAN...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NOI SUNTEM DINAMO!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladzava is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2013, 09:12 PM   #22
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Dupa parerea mea, FIFA 14 va fi un FIFA 13 updatat in anumite locuri. FIFA 15 va fi cu adevarat ceva nou pentru ca va fi alt next-gen. Construit pentru a fi compatibil cu viitoarele Xbox 720 si PS4!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2013, 10:35 PM   #23
Dzeko
Banned
 
Join Date: Mar 2013
Location: Negresti-Oas SM
Dzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of light
Default

Canadienii de la Electronis Arts au dat publicităţii primele informaţii
despre FIFA 14. Noua versiune a celui mai popular simulator sportiv
vine cu o serie de modificări menite să îmbunătăţească experienţa
virtuală. Potrivit comunicatului celor de la EA, cea mai importantă "opţiune"
inserată în FIFA 2014 este "Pure Shot". Acest nou modul de gameplay
gândit de oamenii de la EA îmbunătăţeşte controlul balonului şi implicit
calitatea şuturilor. "FIFA 14 va oferi posibilitatea de a juca partide extraordinare şi
spectaculoase. Noua versiune va fi una plină de satisfacţii, iar
jucătorii care vor încerca execuţii spectaculoase vor fi
recompensaţi", a declarat David Rutter, producător executiv la Electronis Arts, responsabil pentru FIFA 14. "Pure Shot" va oferi jucătorilor o inteligenţă sporită care îi va ajuta să se poziţioneze cât mai bine pentru a găsi unghiul ideal de a marca. "Real Ball Physics" va determina traiectoria şuturilor sau va permite ajustarea forţei cu care jucătorii vor trage de la distanţă aşa cum se
întâmplă şi într-o partidă reală. "Protect the Ball" le va permite jucătorilor să protejeze şi mai bine balonul în duelul cu fundaşii adverşi, "Teammate Intelligence" este o opţiune care va permite modificarea tacticii în funcţie de rezultat şi de
fazele unui joc de fotbal, "Sprint Driblle Turns" oferă capacitatea unui dribbling exact şi spectaculos în regim de viteză, în timp ce "Variable Dribble Touches" este opţiunea care permite aşa-numitele "floricele" în timpul unei partide. De asemenea, o altă îmbunătăţire adusă FIFA 14 este "Global Scouting Network". Accesibilă doar celor care joacă în modulul "Career Mode", funcţia de scouting a fost upgradată astfel că scouterii
vor monitoriza an de an jucătorii şi vor prezenta rapoarte detaliate
bazate pe modul în care respectivii fotbalişti se prezintă la meciuri sau
la antrenamentele echipelor din care fac parte. Astfel, managerul va
putea transfera jucătorii prezentaţi de scouteri având la dispoziţie toate
datele necesare, exact ca în viaţa reală.
Dzeko is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2013, 09:51 AM   #24
vladzava
Member
 
vladzava's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Romania
vladzava will become famous soon enoughvladzava will become famous soon enough
Default

Fifa 14 Career Mode:
http://www.youtube.com/watch?v=rStpO...layer_embedded
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

MEREU UNICUL CAPITAN...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NOI SUNTEM DINAMO!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladzava is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2013, 10:19 PM   #25
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Despre noutatile din gameplay,nu prea ma incanta.Acum o sa fie mai multi noobi care au si un pretext sa suteze din orice pozitie.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2013, 08:35 AM   #26
silver66
Member
 
silver66's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: motru
silver66 is on a distinguished road
Default

Salut nu stiu daca este locul potrivit dar am si eu o intrebaree curand am descarcat fifa 13 si cand dau sa intru in joc imi apare imaginea aia cu messi si imi iese.De ce oare?Mentionez ca am un dual core de 2.6 4 gb ram si o placa video hd 6670 gddr 5 128 biti
silver66 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2013, 11:08 AM   #27
vladzava
Member
 
vladzava's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Romania
vladzava will become famous soon enoughvladzava will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by silver66 View Post
Salut nu stiu daca este locul potrivit dar am si eu o intrebaree curand am descarcat fifa 13 si cand dau sa intru in joc imi apare imaginea aia cu messi si imi iese.De ce oare?Mentionez ca am un dual core de 2.6 4 gb ram si o placa video hd 6670 gddr 5 128 biti
Ai instalat origin?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

MEREU UNICUL CAPITAN...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NOI SUNTEM DINAMO!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladzava is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2013, 08:19 PM   #28
silver66
Member
 
silver66's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: motru
silver66 is on a distinguished road
Default

Nu ms oricum am rezolvat
silver66 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2013, 06:04 PM   #29
Vdcnsrg
Member
 
Join Date: Oct 2012
Vdcnsrg is on a distinguished road
Default

Ar trebui facute modificari si la UT. Niste modificari folositoare: dupa terminarea unui sezon, toti jucatorii sa fie 100 fit. Sa nu se tina cont de cartonasul rosu. Contractele sa fie pe sezoane, nu pe meciuri.
Vdcnsrg is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2013, 10:13 PM   #30
silver66
Member
 
silver66's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: motru
silver66 is on a distinguished road
Default

oare ce cerinte va avea fifa 14?Mai mai mari cu mult ca fifa 13
silver66 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa, fifa 14, fifa soccer, fifa soccer 14

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:31 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL