INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-06-2014, 11:16 PM   #11
Twig
Member
 
Twig's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Cluj
Twig is on a distinguished road
Default

Respect pentru toata munca depusa de-a lungul anilor si pentru faptul ca pentru atatia ani ati reusit sa oferiti romanilor care joaca FIFA niste patchuri foarte bune. Multumesc pentru momentele traite pe acest forum. Au fost 3 ani frumosi, doar 2 traiti aici, insa o sa imi aduc aminte mereu de FIFARomania.

Multumesc, Fifa Romania si salutari tuturor de aici, cel mai probabil nu o sa ma mai vedeti pe alte forumuri de FIFA sau PES.
Twig is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2014, 01:29 PM   #12
Adelin
Member
 
Join Date: Nov 2013
Adelin is on a distinguished road
Default Fifa edit patch

Respect fifa rominia sper ca intro buna zi fifa rominia sa se redeschida dar pina atunci intrati pe fifa edit patch useri si editori pt a duce povestea mai departe
Adelin is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2014, 01:35 AM   #13
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Fifa 2008, 2009 si 2010 le-am jucat cu patchurile voastre..Dupa n-am mai tinut pasul cu fifa desi mai intrat uneori pe forum..
FifaNextLevel este mentionat in articol, ar fi frumos daca cumva ati reusi sa salvati forumul si patchurile voastre prin el, eu , din motive pe care nu le voi mentiona pe forum, va sunt foarte recunoscator pentru patchurile voastre si nu voi avea cuvinte suficiente care sa poata arata multumirea mea.
Rugamintea tuturor ar fi , poate, sa incercati cumva sa salvati ceea ce este de salvat.. Daca-i nevoie de o alta echipa care sa scrie stiri sunt sigur ca se poate gasi dar..pe de alta parte ma gandesc ca daca considerati potrivit ati fi facut si asta.
Multumiri celor care-au muncit si-au editat cele mai reusite patchuri romanesti pe care eu le-am utilizat.
Ca o mentiune..as adauga ca inca ma joc fifa 2009, ocazional, cu echipa mea preferata din RLSP.
Voi incerca sa tin patchurile online pe-un site vechi de fifa pe wordpress pe care scriam..
Mult succes in continuare si sper sa salvati cumva forumul..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2014, 12:53 PM   #14
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Cristi, te asteptam pe forumul nostru. Mereu e loc de useri cu experienta.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2014, 03:56 AM   #15
audigy
Member
 
audigy's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
audigy is an unknown quantity at this point
Default

Baieti, cred ca toti pasionati de FIFA au avut macar o data, intr-o versiune jucata instalat un patch de-al vostru, ceea ce inseamna mare lucru. Echipa voastra a dat startul pe partea de editare si creere in Romania, si trebuie sa recunoastem ati fost cei mai buni, patchuri stabile si mereu functionale. Eu unul desi nu am fost foarte activ, sunt cred, printre cei mai vechi membrii ce-au ramas pe forum si tind sa va multumesc pe aceasta cale pentru tot ce-ati lansat pentru comunitatea de FIFA din Romania.

Nu stiu daca e cea mai inteleapta decizie, dar sper sa pastrati un back-up ca cine stie cand o sa apara FIFA Romania Redoaded si ar fi pacat sa nu vada si viitorii membrii cata munca a existat in spatele comunitatii.
audigy is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2016, 03:37 PM   #16
SylverCheetah53
Banned
 
Join Date: Aug 2011
Location: Milky Way
SylverCheetah53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to SylverCheetah53 Send a message via AIM to SylverCheetah53 Send a message via MSN to SylverCheetah53 Send a message via Yahoo to SylverCheetah53 Send a message via Skype™ to SylverCheetah53
Default

Dacă sunteţi bărbaţi, nu o să îmi daţi ban pentru ce voi spune acum: Forumul a murit, şi trebuia să moară, fiindcă se dădea prea uşor ban.
SylverCheetah53 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:09 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL