INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 02-03-2003, 10:38 AM   #21
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Corect mns! Deci intelegi ce am vrut sa zic! Eu nu am enumerat echipele UTA si Poli(care de fapt nu e adevarata Poli) pentru ca acum ele sunt in A, dar sa stii ca imi parea rau anii trecuti ca nu mai exista fotbal in partea de vest a tarii. A fost o situatie acum 2 ani cand, daca retrograda Craiova, puteam sa impartim Romania in doua jumatati. In jumatatea din Vest nu exista nici o echipa din Divizia A.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 11:02 AM   #22
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

in legatura cu national, nu este deloc o echipa de umplutura, pentru ca ei aveau si echipa si suporteri si stadion, cel mai modern din romania daca nu ma insel in perioada comunista, dar i-a distrus ceausescu cand le-a demolat stadionul, de atunci fantoma progresului bantuie prin cotroceni...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 11:34 AM   #23
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Si cu ce ma incanta? A existat odata si Chinezul, Ripensia, Unirea Tricolor etc.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 11:51 AM   #24
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Si cu ce ma incanta? A existat odata si Chinezul, Ripensia, Unirea Tricolor etc.
corect, ele au existat, dar nationalul mai exista
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 01:39 PM   #25
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Da exista! Artificial. Iar despre Craiova, ce sa zic... Normal ca aveti 12.000 de oameni la un amical(cu o echipa din Bicuresti, ca daca era o echipa din provincie nu erau atatia) ca nu aveti decat o singura echipa importanta in oras. Daca ati fi avut mai multe nu erau atatia!
mininu is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 05:19 PM   #26
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Deci zici ca la Craiova vin atatia oameni numai cand vin echipe din Bucuresti? Nu uita cati au fost la meciul cu Ceahlau din tur.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 08:14 PM   #27
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

echipe preferate: Stiinta, AC Milan, Juve, Parma, Atalanta, Nice, OM, Arsenal, Newcastle, Borussia, Ajax, Celta.

echipe nesuferite: steaua, gloria, arges, inter, lazio, bayer, besiktas.

echipe pe care le urasc din tot sufletu: dinamo , real madrid, manchester, roma, herta, galata, panatinaikos, olimpiokos, aek atena, chievo verona, as monaco.
Blue is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2003, 08:20 PM   #28
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ar trebuii ca fanii echipelor fara galerii sau cu alea de carton (dinamo, cheahlau, astra sau gloria) sa aiba respect pentru echipele cu galerii adevarate ca stiinta sau steaua sau uta si chiar poli si poate asi brasovu.

de exemplu eu urasc toate echipele din bucuresti dar am respect pentru steaua ca are o galerii misto sau rapidu.
Blue is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2003, 06:50 PM   #29
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Cea mai iubita echipa este Craiova si cred ca nimeni nu comenteaza iar cele mai urate sunt cele din bucuresti asa ca ma supun majoritatii
)))))))))
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2003, 07:09 PM   #30
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
echipe pe care le urasc din tot sufletu: *dinamo *, real madrid, manchester, roma, herta, galata, panatinaikos, olimpiokos, aek atena, chievo verona, as monaco.
moshule, ce ai cu manchester si as roma, sunt printre cele mai bune echipe din europa,

Quote:
Cea mai iubita echipa este Craiova si cred ca nimeni nu comenteaza iar cele mai urate sunt cele din bucuresti asa ca ma supun majoritatii *
poate sunt cele mai urate dar in acelasi timp sunt si cele mai iubite

Dupa mine in romania estista si au existat 4 echipe adevarate

Steaua
Dinamo
UTA (UTA e prima echipa din afara bucurestiului la titluri castigate)
Craiova
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:31 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL