INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-08-2011, 07:03 PM   #21
Mr_Oli
Member
 
Mr_Oli's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: ARAD
Mr_Oli is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Mr_Oli Send a message via Skype™ to Mr_Oli
Default

eu zice-am de bani sa lase un mesaj ... poate costa , cine stie ?!!!....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mr_Oli is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2011, 01:40 PM   #22
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

mai dai ma in s l 0 b 0 z pe fifa romania ! sunt niste nesim'titi pentru simplul fapt : NU NE'AU ANUNTAT SI PE NOI ca nu mai apare rlsp !

Deci , daca l-ati facut, STERGETI'l va rog ! EU UNUL NU-l MAI VREAU SI N-AM NEVOIE DE ABSOLUT NIMIC FACUT DE FIFAROMANIA !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2011, 03:25 PM   #23
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Sunt in perioada de testare, daca nu ma insel, din Mai
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2011, 01:14 AM   #24
alecsutzu35
Member
 
alecsutzu35's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
alecsutzu35 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by mm4rk1923 View Post
mai dai ma in s l 0 b 0 z pe fifa romania ! sunt niste nesim'titi pentru simplul fapt : NU NE'AU ANUNTAT SI PE NOI ca nu mai apare rlsp !

Deci , daca l-ati facut, STERGETI'l va rog ! EU UNUL NU-l MAI VREAU SI N-AM NEVOIE DE ABSOLUT NIMIC FACUT DE FIFAROMANIA !
cum tiam mai zis...invata sa vorbesti k tu si oamenii cu caracterul tau si limbajul tau strica Romania...de unde ai aparut nu stiu...nu iti convine fifaromania mars in *** de pe forum...cu ce tupeu vii tu aici sii ii injuri pe oamenii astia...ei au zis clar: "FAC TOTUL DIN PROPRIE PLACERE" si "FAC TOTUL CAT LE PERMITE TIMPUL"...daca nu iti convine fati tu propriul tau patch cu liga 1,2,3 si joaca
__________________
! Caine pan' la moarte si dincolo de ea !
alecsutzu35 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2011, 01:19 PM   #25
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

mai lasa'ma ba copilule , ii linge 'ti atat in c'ur degeaba ca nu castigati nimic.

sunt niste nesimtiti pentru simplul fapt ca nu s'au mai interesat de noi !
Frumos ar fi , sa ii lasam sa termine patchul , sa il uploadeze iar atunci toata lumea sa'si dea delete la contul de pe forum , si sa nu mai intre pe fifaromania .

Dar cu copii dastia ca tine , care'i pupa'n cur ( hata domne ma dau bine pe langa ei poate'l scot si ei mai repede ) nu se poate face nimic !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2011, 05:04 PM   #26
Stf69x
Member
 
Join Date: Jan 2008
Stf69x is on a distinguished road
Default

au dreptate si ei sa fie suparati , daca tot nu mai aveau timp sau chef sa faca macar anuntau , asa au dat speranta multora cand au zis ca e 99% gata , si degeaba .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stf69x is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2011, 07:03 PM   #27
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by mm4rk1923 View Post
mai lasa'ma ba copilule , ii linge 'ti atat in c'ur degeaba ca nu castigati nimic.

sunt niste nesimtiti pentru simplul fapt ca nu s'au mai interesat de noi !
Frumos ar fi , sa ii lasam sa termine patchul , sa il uploadeze iar atunci toata lumea sa'si dea delete la contul de pe forum , si sa nu mai intre pe fifaromania .

Dar cu copii dastia ca tine , care'i pupa'n cur ( hata domne ma dau bine pe langa ei poate'l scot si ei mai repede ) nu se poate face nimic !
Avem cumva contract cu tine ca trebuie sa iti facem tie patch-ul si nu stiu eu?
Poate ca daca va implicati si voi astia de pe aici cu gura mare sa va apucati de editare si veniti sa va invatam sa ne ajutati ar fi fost altceva, nu se face un patch bun si fara bug-uri cu 3 oameni.
Implicati-va!
Nesta is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2011, 10:56 PM   #28
alecsutzu35
Member
 
alecsutzu35's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
alecsutzu35 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by mm4rk1923 View Post
mai lasa'ma ba copilule , ii linge 'ti atat in c'ur degeaba ca nu castigati nimic.

sunt niste nesimtiti pentru simplul fapt ca nu s'au mai interesat de noi !
Frumos ar fi , sa ii lasam sa termine patchul , sa il uploadeze iar atunci toata lumea sa'si dea delete la contul de pe forum , si sa nu mai intre pe fifaromania .

Dar cu copii dastia ca tine , care'i pupa'n cur ( hata domne ma dau bine pe langa ei poate'l scot si ei mai repede ) nu se poate face nimic !
cum tiam mai zis...invata sa vorbesti..dupa limbajul pe care il ai nu ai terminat generala...asa ca mai treci pe la scoala si roagai pe ai tai sa te mai puna sa citesti
__________________
! Caine pan' la moarte si dincolo de ea !
alecsutzu35 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2011, 05:30 PM   #29
Maverik
Member
 
Join Date: Aug 2011
Maverik is on a distinguished road
Default

Sincer..nu va mai tiganiti atata...oameni astia se chinuie sa faca pachul fara buguri si restu... daca nu mai aveti rabdare se gasesc destule patchuri buguite. voi v-ati pus intrebarea "pe ei ii plateste cineva?".
Maverik is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2011, 09:25 PM   #30
cristiboss70
Member
 
Join Date: Oct 2010
cristiboss70 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Maverik View Post
Sincer..nu va mai tiganiti atata...oameni astia se chinuie sa faca pachul fara buguri si restu... daca nu mai aveti rabdare se gasesc destule patchuri buguite. voi v-ati pus intrebarea "pe ei ii plateste cineva?".
esti tu sigur ca mai lucreaza cineva la patch? eu cred ca nu...am mai scris si pe prima pagina ca eu cred ca numai lucreaza nimeni la patch si nu a zis nimeni nimica...atata timp cat numai zice nimeni nimica de patch de luni de zile...
cristiboss70 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL