INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 25-02-2009, 02:30 PM   #11
phee
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: roma / iasi
phee is on a distinguished road
Send a message via ICQ to phee Send a message via AIM to phee Send a message via MSN to phee Send a message via Yahoo to phee Send a message via Skype™ to phee
Default

incercati sa construiti scoli de fotbal, dupa.. =)
phee is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009, 05:29 PM   #12
daci
Nick vechi: Dacy
 
daci's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
daci has a little shameless behaviour in the past
Default

mai am o intrebare...de unde scoateti voi jucatori asa de buni?
__________________
viziteaza:

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
daci is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009, 05:54 PM   #13
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Dacy View Post
mai am o intrebare...de unde scoateti voi jucatori asa de buni?
Pai aici e vorba si de noroc, depinde cat de norocos esti. Daca iti vine un jucator bun, nu ezita sa-l iei la echipa, sa nu cumva sa-l lasi in centrul de juniori, ca se dezvolta foarte putin spre deloc. In schimb, daca-l rulezi meci de meci in echipa de rezerve, va creste de nici n-o sa stii cand a crescut asa de mult. O tara foarte bune pentru construirea unui centru de juniori (la maxim facut, altfel pierzi din potential) este Brazilia.
  Reply With Quote
Old 11-03-2009, 06:29 PM   #14
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Dacy View Post
mai am o intrebare...de unde scoateti voi jucatori asa de buni?
In primul rand trebuie sa-i joci...sa joace cat mai multe meciuri. 2...le pui celor cu potential mare un mentor potrivit...si ii pui sa se antreneze cu prima echipa. 3...Daca ai de exemplu un DM si e Winger...il pui sa joace pe flancuri si se va dezvolta mai rapid. 4...iti trebuie un antrenor bun la youth team. Si 5...incearca sa pastrezi in echipele de tineret...doar jucatorii buni si cu talent minim 6 stele, pe restu scoate-i. Asta a fost asa o explicatie in mare....daca vrei una mai detaliata...era un post f bun pe forumul oficial...insa nu mai tin minte unde exact..si nu stau sa caut acum.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2009, 01:21 PM   #15
daci
Nick vechi: Dacy
 
daci's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
daci has a little shameless behaviour in the past
Default

ok multumesc
__________________
viziteaza:

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
daci is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2009, 09:38 AM   #16
Dinamovistu_14
Banned
 
Join Date: Sep 2008
Dinamovistu_14 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Dinamovistu_14
Default

Toate meciurile inclusiv cele din Liga 1 si Cele Importante din alte campionate live video doar aici http://www.sportlive10.tk/
Cei mai buni sunt doar aici cu Sportlive10.tk
Dinamovistu_14 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2009, 12:30 PM   #17
cardash
Member
 
Join Date: Aug 2008
cardash is on a distinguished road
Default

...eu aveam la un moment dat juventus..numa din jucatori sub 21 de ani....si jucat bine...da ii aiurea...k iti trebe vre=o 2 sesoane sa se apuce de jucat...castigam meciuri cu 6-0...si pierdeam altele ushoare cu 4-5 zero...acuma am vazut kt conteaza alea de la mental skills......tip:...cu mai mult de 2 juniori..sau jucatori sub 20 de ani in echipa..ii ff greu ...:|
cardash is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 04:33 AM   #18
getrich
Member
 
Join Date: Jan 2009
getrich is on a distinguished road
Default

Ba baieti de unde scoateti voi jucatori de 6 * sau 7* am auzit si de 11 *??eu stiu doar jucatori de 5 *.
getrich is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 10:47 AM   #19
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by getrich View Post
Ba baieti de unde scoateti voi jucatori de 6 * sau 7* am auzit si de 11 *??eu stiu doar jucatori de 5 *.
Jucatorii care au mai mult de 5 stele sunt generati de joc.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 04:36 PM   #20
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by getrich View Post
Ba baieti de unde scoateti voi jucatori de 6 * sau 7* am auzit si de 11 *??eu stiu doar jucatori de 5 *.
Incepand cu FIFAM 09 sistemul de evaluare a talentelor s-a schimbat. Inainte talentul maxim era 5*. Acum este de 10*! Jucatorii de 11* sunt echivalentul celor de 6* din FIFAM 08! Ii poti gasi daca iti construiesti o tabara de talente intr-o tara si o Biserica in oras ().
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:15 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL