INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-2004, 12:10 PM   #11
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

loooooooooooool

ba sa nu va prind ca va puneti nicku Andone sa ne pacaliti pe aici... haha
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2004, 01:47 PM   #12
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Blue-boy ai dubla cetatenie???
COOOOOOOOOOOL man de cati ani esti in Canada?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2004, 05:00 PM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

grr, ne-au furat, dar vina pentru necalificare ne apartine 100% nu avem ce comenta, nu arbitrii l-au pus pe nu stiu care sa pice in careu in loc sa dea in minge, nu ei l-au pus pe cernat si nu mai stiu care sa dea pe langa portar si tot asa :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2004, 05:29 PM   #14
Cosmin_ultrasteaua
Member
 
Join Date: Jan 2004
Cosmin_ultrasteaua is on a distinguished road
Default

E clar ca noi am pierdut calificarea. Insa cum sa nu te oftici cand iei gol in minutu 93.
__________________
ARMATA<span style=\'color:blue\'>ULTRA</span>
Cosmin_ultrasteaua is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2004, 05:54 PM   #15
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

uffffffff
e vina arbitrilor
ei ne-au fragmentat mereu si ne-au facut sa pierdem din moral si sa ratam foarte mult !!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2004, 10:49 PM   #16
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Zicea un om care cunostea fotbalul ca, oricat de mult te-ar fura un albitru, daca ai valoare nu are ce-ti face. Vina necalificarii o are si intr-o mica proportie ursul dar cel care a spus pa eurolui este bratu. Desi am piedut pe mana lui bratu eu zic ,ca am pierdut pentru ca nu avem o mentalitate corespunzatoare. Sa fim ca si nemtii, cand ii prinzi pe adversari intr-o menghina nu le dai drumul. Ii strangi , ii strangi pana in ultima secunda a prelungirilor , nu ca Romanii care prin min 30 al repriei se gandesc deja la pauza.
de 6 ani stau peste ocean
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2004, 11:24 PM   #17
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

ma deci sincer nue un singur vinovat de la echipa noastra are si bratu portia lui dar mai sunt si altii si mutu si cernat ca au ratat la ocaziile alea mai e si dorinel ca na tras de timp dar cea mai mare vina o are arbitrul

si la CM sin japonia si coreea ce lea facut arbitrul ala italieniilor in meciul cu coreea vrei sa zici ca Italia nu are valoare :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2004, 02:16 AM   #18
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Pai ai mai auzit de atunci de Byron Moreno? L-a chemat Rai Uno la o emisiune de genul Ciao Darwin, sa-l injure spectatorii, si l-au platit pt asta, facandu-i cadou si o vaca (ca sa nu uite ca l-au facut "bovina fara minte" dupa meci). Dar gata, acum arbitreaza la el acolo, pe campie. Dar pe Urs il tot vezi in Liga... parca te doare inima.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2004, 02:43 AM   #19
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Adevarul e ca trebuia suspendat urs , dar cum noi suntem mici si ei mari..poate daca ne conduceau niste oameni mai influenti altfel statea treaba dar cu comicul amator si nashu..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2004, 07:43 AM   #20
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
(ca sa nu uite ca l-au facut "bovina fara minte" dupa meci).
ma rog...l-au facut "bovina nedumerita" ... nu fara minte :P

Quote:
Dar gata, acum arbitreaza la el acolo, pe campie.
hehe...am vrea noi <_<
s-a imbogatit ciudat de repede dupa Mondial...si a candidat la Primaria din Quito !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL