INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 20-12-2008, 09:29 PM   #111
catadumi14
Member
 
Join Date: Dec 2008
catadumi14 is on a distinguished road
Default

adica se alimenteaza la net de la acelasi modem?
catadumi14 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2008, 09:52 PM   #112
catadumi14
Member
 
Join Date: Dec 2008
catadumi14 is on a distinguished road
Default

sau zicetimi si mie cum fac sa joc pe direct ip.
ca sa nu ne mai complicam cu detalii
zicetimi si mie pasii sau in mare cum fac is ce imi trebuie ca sa pot juca pe direct ip
mersi
catadumi14 is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2008, 10:32 AM   #113
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by catadumi14 View Post
adica se alimenteaza la net de la acelasi modem?
eu nu inteleg care e problema ta legata de modul ONLINE MODE, scuza-ma.

Quote:
Originally Posted by El Ninio Torres View Post
au mai aparut updateuri noi la fifa in afara de alea 2?
nu

Quote:
Originally Posted by catadumi14
sau zicetimi si mie cum fac sa joc pe direct ip.
ca sa nu ne mai complicam cu detalii
zicetimi si mie pasii sau in mare cum fac is ce imi trebuie ca sa pot juca pe direct ip
mersi
nu discutam aici despre Direct IP.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2008, 08:40 PM   #114
milanezz
Member
 
Join Date: Nov 2008
milanezz is on a distinguished road
Default

am o intrebare...la updates se modifica doar forma jucatorilor sau si componenta loturilor daca se fac transferuri?
milanezz is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2008, 08:44 PM   #115
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Va fi un update in ianuarie care va actualiza transferurile efectuate in perioada transferurilor din iarna asta.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008, 09:59 PM   #116
cristi93
Member
 
Join Date: Sep 2008
cristi93 is an unknown quantity at this point
Default

ok,am remarcat si eu niste probleme foarte enervante la modul online.In primul rand,arbitrul ala de tusa cred ca are nevoie de ochelari,nu semnalizeaza un offside de 10 metri.Bine inteles ca au aparut si unii smecheri,care joaca cu manchester mai ales si care o pun pe cristina si pe berbatov in fata,si numai din pase lung dau gol,si apoi te miri de ce rating fabulos au ei.De aceea,eu nu mai joc cu nimeni care vrea sa joace cu manchester,daca vrea cu alta echipa e ok,daca nu,la revedere!O alta problema enervanta este cea cu penaltyurile.Sa dau un exemplu:Jucam contra unui oponent foarte bun,parca vreo 300 de victorii avea si vreo 30 de infrangeri.In minutul 90 era 3-3.El era la mine in careu,si fara sa fac eu nimic,jucatorul meu il impinge usor de tot pe cel al lui si arbitrul da penalty!uite asa se pierde un meci!Eu cand primesc astfel de penaltyuri incerc sa le ratez,dar la altii nu e cazul!Eu cred ca EA ar trebui sa vina cu niste patchuri sa mai imbunatateasca modul,fiindca nu este crect ca niste amarati sa castige mereu cu niste pase lungi si sa dea gol din ofsaid.A!am uitat sa spun ca era ranked match cu offside pe ON!
cristi93 is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2008, 11:00 AM   #117
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

cristi93 - faza cu offside-ul de 10 m nu cred, ai salvat meciul sa vezi reluarea? Tin sa te anunt ca este offside doar cand adversarul este in jumatatea ta proprie. Iti dau si un exemplu : daca tu executi un corner si toti jucatorii iti sunt in careu, el respinge la un jucator care se afla in jumatatea sa proprie, adica nu a depasit mijlocul terenului nu este offside. Problema cu penalty-urile si loviturile libere acordate usor au fost si la 08, la 08 erau chiar mai mari, vad ca la 09 le-au redus dar nu in totalitate. Problema cu mingile lungi nu se va rezolva niciodata, doar daca vor scoate combinatia Q+W (tastatura de la 08 )
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2008, 01:00 PM   #118
cristi93
Member
 
Join Date: Sep 2008
cristi93 is an unknown quantity at this point
Default

Stiu cum e cu offside.Poate nu a fost offside,dar tot e incorect ca cineva sa il puna pe cristiano ronaldo in fata si sa dea numa pase lungi.ma refeream la pasele de la fundasi direct la atacanti,nicidecum la altceva.Sa speram ca in fifa 2010 vor rezolva macar o parte din problemele astea,ca sunt enervante rau.
cristi93 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2008, 03:41 PM   #119
cristi93
Member
 
Join Date: Sep 2008
cristi93 is an unknown quantity at this point
Default

Lasand la o parte problemele,am creat si eu o noua liga.liga se numeste ROMANIA!Deocamdata eu sunt singurul care este acolo.Haideti sa vedem cati ne adunam,si apoi sa stabilim o ora la care sa jucam
cristi93 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 11:50 AM   #120
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

Quote:
Originally Posted by cristi93 View Post
Lasand la o parte problemele,am creat si eu o noua liga.liga se numeste ROMANIA!Deocamdata eu sunt singurul care este acolo.Haideti sa vedem cati ne adunam,si apoi sa stabilim o ora la care sa jucam
m'am bagat shi yo in liga creata de tine(wackorine09)...vad c'ar mai exista inca una din romania...poate,facem un joc pe direct ip
jacko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:28 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL