INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-2010, 04:35 PM   #71
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

Am zis mai sus, depinde cum vrei sa joci, daca vrei sa joci fara patch iei din imaginea jocului doar fisierele data0.bh si data0.big, si replace peste celelalte. Implementarile vor ramane chiar si asa...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...

Last edited by Iulian_G; 02-11-2010 at 04:40 PM.
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 09:16 PM   #72
AC20
Nick vechi: valicadinamo
 
AC20's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
AC20 is on a distinguished road
Default

la minde dupa ce am instalat patch-ul nu imi mai apar cartonasele cand le arata arbitru se vede doar mana dar nu si cartonasul(rosu,galben)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
AC20 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 10:40 PM   #73
Alinush7
Member
 
Join Date: Oct 2010
Alinush7 is on a distinguished road
Default

Acest patch nu pare sa fi facut nimic pentru majoritatea persoanelor carora le dadea eroare la sfarsitul jocului.

Avand in vedere discutiile de pe forumul oficial, acest patch e o simpla frectie. Parca acum imi da eroare mai des decat imi dadea inainte.
Alinush7 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 11:00 PM   #74
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Alinush7 View Post
Parca acum imi da eroare mai des decat imi dadea inainte.
Ai perfecta dreptate.
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 11:18 PM   #75
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Aveti jocul original?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 10:28 AM   #76
gimi
Member
 
Join Date: Nov 2010
gimi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Iulian_G View Post
Un pont pentru cei care vor sa stearga patch-ul si sa ramana implementarile din patch, trebuie doar copiat din imaginea virtuala a jocului original data0.bh si data0.big si intrucat implementarile din acest patch vor ramane chiar si dupa aceste schimbari.

Daca vreti sa renuntati la toate implementarile din patch nu trebuie sa stergeti jocul si sa-l reinstalati, copiati peste si data1.bh si data1.big inclusiv data3.bh si data3.big, cat si folderul fifasetup.

In lan daca vreti sa jucati si cu cei care au sau n-au patch-ul faceti un backup la acele fisiere data0.bh si data0.big si copiati fisierele in functie de ce doriti sa jucati, cu patch sau fara. Incercat si jucat fara probleme.patch sau fara. Incercat si jucat fara probleme.
Merci pentru pont
Dupa ce am instalat patchul de la fifa in manager mode imi apareau 2 echipe cu acelasi nume , acum beneficiile patchului raman si s-a corectat eroarea
gimi is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 05:20 PM   #77
Alinush7
Member
 
Join Date: Oct 2010
Alinush7 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Aveti jocul original?
conform majoritatii de pe forumul EA asta e irelevant, dar ma rog....

totusi, s-ar putea sa fie nevoie sa retrag ceea ce am spus. nu mi-a trecut prin minte sa incep o noua cariera, am jucat 5 meciuri consecutive si inca nu mi-a iesit din joc.

oricum, mns, sunt curios daca le poti gasi vreo scuza si pentru penibilitatea faptului ca Birmingham City apare de doua ori in liga? dezamagitor. nu inteleg de ce nu a aparut inca versiunea 1.02 a patch-ului care sa rezolve problema asta.

Cyclone, incearca sa incepi o cariera noua. Poate funcitoneaza.
Alinush7 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2010, 10:37 AM   #78
NonGrata
Member
 
Join Date: Apr 2010
Location: Craiova
NonGrata is on a distinguished road
Default

Eu nu am jocul original dar patch-ul imi merge perfect,insa am inlocuit data0.bh si data0.big cu cele de pe imagine ca sa elimin eroarea din acest patch (joc in PL si imi aparea Birmingham City de 2 ori si lipsea echipa Blackpool).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NonGrata is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:41 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL