INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 03-11-2010, 08:29 AM   #11
CronixBoy
Member
 
CronixBoy's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
CronixBoy is an unknown quantity at this point
Default

La mine a reusit Sneijder sa dea gol din lovitura libera exact la vinclu!Cand am vazut minunatia chiar am zis incredibil la ce gol frumos a dat
CronixBoy is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 10:22 AM   #12
Robbert_ro
Member
 
Robbert_ro's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Arad
Robbert_ro is on a distinguished road
Default

eu am dat cu gerrard 3 goluri din lovitură liberă īntr-un meci. eu prefer să văd meciurile īn 3D dar după 2 victorii cu 6-0 īn fața lui arsenal(am avut 76 pase complete iar arsenal 260) și 4-0 īn fața lui man city mă face să renunț o perioadă la manager 11, cel puțin pānă apare primul update. am rămas profund dezamăgit.
Robbert_ro is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 12:02 PM   #13
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Robbert_ro View Post
eu am dat cu gerrard 3 goluri din lovitură liberă īntr-un meci. eu prefer să văd meciurile īn 3D dar după 2 victorii cu 6-0 īn fața lui arsenal(am avut 76 pase complete iar arsenal 260) și 4-0 īn fața lui man city mă face să renunț o perioadă la manager 11, cel puțin pānă apare primul update. am rămas profund dezamăgit.
Mda la fiecare meci sunt depasit total si eu la capitotul pase reusite...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 12:09 PM   #14
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by CronixBoy View Post
La mine a reusit Sneijder sa dea gol din lovitura libera exact la vinclu!Cand am vazut minunatia chiar am zis incredibil la ce gol frumos a dat
Asa am patit eu aseara la FIFAM 08. Jucam un amical Benfica (eu)-Cruzeiro, si in timp ce conduceam cu 2-1 (rasturnare de scor), prin minutul 70 mi-a dat unu' Fernandinho gol de la vreo 20-25 de metri, direct in vinclu din lovitura libera!

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

Quote:
Originally Posted by wwerko View Post
Complete s#it. Cel mai prost 3D facut vreodata de niste producatori sub contract cu ea. Incredibil, mai prost si ca 10. Nu se organizeaza, eu dau pase mix, si ei pase la coechipier a carui distanta mai mare de 2m nu este, NU dau pase. Incredibil, eu lucrez acum vreau sa fac o cariera cu faze video, gazeta(daca va mai amintiti la FM10 ,insa nu am mai putut sa continui pt. ca am cumparat un nou PC :P). Stau vreo 15 min la 3D si ma enerveaza la culmea cand vad in ce hal este facut. Pase aiurea, singur cu portaru, in loc sa sprinteze, asteapta un coechipier si ii paseaza lu ala care are 5 oameni pe el...foarte...foarte prost. Jocul(nu 3D) pare mai "smooth", insa 3D este chiar ENERVANT!!!
De ce? Pt. ca nu are absolut nicio legatura cu cealalta parte a jocului. Dau pase Mostly Long(la alt amical) si acelasi lucru, pase scurte si asteapta sa dea o pasa pana pierde mingea...Il pun pe Cesinha in atac si il vad numa in partea dreapta la mijloc. Au tactics avarage 4.nu stiu cat si joaca absolut nimic. Fitness 99...incredibil. Ce pacat de conceptul acestui joc, FootballM nu se apropie cu nimic de acest joc, insa atat de multe goluri incat iti face greata sa il mai joci. Azi dimineata a venit la posta si deja nici nu imi mai vine sa ma joc :-&
Aceasi interfata ca FM10, si of course, FM07...acelasi aranjament al meniurilor. In afara de tactics(care sa schimbat putin in fiecare an), si normal, transferuri, nimic nu este schimbat de FM10. Pacat de EA ca isi murdaresc numele cu niste producatori asa de slabi ca BrightFuture. Numai 08 a fost un joc demn de jucat, celelalte...poate 10 ca a avut ceva schimbari fata de 09.
Cariera poti sa-ti faci cu orice joc, nu e musai sa faci cu FIFAM 11. Iar cat priveste FIFAM 08, sa stii ca tot ei l-au produs si pe ala. Ei au preluat franciza incepand cu FIFAM 07. Daca mai tii minte acel "extra-time" pe bani. Chestia e ca de la FIFAM 08 au cam luat-o in jos rau de tot. S-au mai ridicat nitel cu FIFAM 10, dar perspectivele sunt sumbre. E incredibil cum pentru aniversarea a 10 ani de TCM/FIFAM pot sa scoata un asemenea joc!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 03:23 PM   #15
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Astristul, eu vorbeam de BrightFutures in tot postul meu, de ce am zis ca din toate jocurile doar 08 a fost bun, si poate 10? ...Din era EA Canada TCM 2004 a fost mai bun si ca 08 sincer(antremanente mai bune, evolutii diferite) si OGRAMADA de chestii sunt luate din TCM 04 daca te uiti, Toate chestiile din "statisticts" sunt luate din TCM. Designul este 90% la fel si sunt 7 ani diferenta...daca stai sa te uiti...mult prea putin sa facut in 7 ani, chiar daca BF au facut din 2006, puteau sa schimbe mai mult.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 03:34 PM   #16
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Puteau, dar se pare ca aveau alte interese care nu coincid cu ale noastre!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 07:56 PM   #17
CronixBoy
Member
 
CronixBoy's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
CronixBoy is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Asa am patit eu aseara la FIFAM 08. Jucam un amical Benfica (eu)-Cruzeiro, si in timp ce conduceam cu 2-1 (rasturnare de scor), prin minutul 70 mi-a dat unu' Fernandinho gol de la vreo 20-25 de metri, direct in vinclu din lovitura libera!
Nu vrei sa iti postezi cariera la fifam08? Cred ca vorbesc in numele tuturor cand spun ca vream sa vedem o cariera de a ta

Last edited by Astristul; 04-11-2010 at 10:34 AM.
CronixBoy is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 10:34 AM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, si o s-o postez, dar deocamdata lucrez la baza de date. Jucasem cu Benfica cateva meciuri-test ca sa vad cum se joaca pe acolo, dupa ce am terminat Liga de Honra (a 2-a liga).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 04:05 PM   #19
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Am inceput o cariera noua cu patchul Rabensandrantana la FM08, si ...**** FM 11 ...chiar e mai bun fifam 08.

// n-am cum sa te contrazic!

Last edited by Astristul; 04-11-2010 at 04:42 PM.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 07:15 PM   #20
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Eu mi-am comandat jocul original Fifa Manager 08 de la EMAG pt ca l-am gasit la un pret accesibil si pt Romania si luni il am asa ca o sa incep cariera noua la FM08 si eu. Azi am dezinstalat FM11 pt ca nu pot sa joc asa ceva.

Asadar tot mai multi se reintorc la FM 08 sau alte versini mai vechi dar mai bune din pct de vedere al 3D-ului pt ca la interfata recunosc ca FM 11 arata f bine, e bine cosmetizat.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:25 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL