INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 08-01-2010, 06:45 PM   #11
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Default

10LiV10 : Am ales Liverpool pentru ca vroiam sa joc intr-un campionat puternic cum este cel al Angliei,dar totusi sa am si o sansa la titlu.Cred ca daca joci cu Barcelona sau Real Madrid nu este acelasi lucru deoarece campionatul Spania este mult sub cel al Angliei(in afara de 5-6 echipe nu poti avea probleme cu celelalte).

Etapa IV:


Madalin G.:"Un meci in care am avut emotii dar am trecut cu bine peste un test important."

Etapa V:

Madalin G.:"Este incredibil ce am reusit sa facem,este o performanta extraordinare sa legam 5 victorii consecutive.Sper ca aceasta victorie sa nu ii relaxeze pe jucatori sa ramana la fel de concentrati in continuare."

UEFA Champions League:Faza Grupelor

Madalin G.:"Am condus cu 1-0 insa nu stiu ce s-a intamplat in sfarsitul primei reprize,moment in care de altfel am pierdut si controlul.Este pacat ca am piedut 2 puncte importante pe teren propriu insa mai avem 5 meciuri de jucat in care vom da totul."

Etapa VI:

Madalin G.:"Am dominat meciul autoritar,iar dupa golul 2 am preluat clar controlul jocului.

Etapa VII:Liverpool a intalnit ocupanta locului 20

Madalin G.:"Only a word,INCREDIBLE!!!"
Dupa acest meci Liverpool ramane pe primul loc la egalitate de puncte cu Chelsea.Insa,etapa viitoare va avea loc marele meci Chelsea-Liverpool.

UEFA Champions League:Faza Grupelor

Madalin G.:"Un meci bun,insa sunt nemultumit de evolutia echipei in ultimele 10 minute cand am jucat dezordonat si am primit si 2 goluri.'

MARELE MECI ESTE APROAPE!!!


Derby pierdut


Madalin G.:"Am pierdut un meci deosebit de important,insa asta nu reprezinta un capat de drum.Noi vom munci in continuare la antrenamente si cel mai important este cine iese pe primul loc la sfarsitul sezonului."

Last edited by mahdahleen; 08-01-2010 at 07:35 PM.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2010, 07:53 PM   #12
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Chelsea asta ne-a batut pe amandoi
Oricum mult succes in continuare si sper sa castigi campionatul si Champions League anul acesta
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010, 09:57 AM   #13
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Default

SOC LA LIVERPOOL!!!
Rafa Benitez s-a intors la Liverpool,iar Madalin G. i-a cedat locul la carma echipei in ciuda inceputului senzational de sezon pe care l-a avut.

Adevaratele motive :P : Datorita faptului ca in Anglia cu Liverpool nu jucam cu adevarat decat 6-8 meciuri pe an,am decis ca incep alta cariera cu o alta echipa care va fi cel mai probabil din Romania.

L-a mai putin de 24 de ore de la anunt antrenorul si-a gasit o noua echipa!!!

Antrenorul si-a fixat deja obiectivele:


FC Otelul Galati a facut si primul transfer!!!


Vanzari jucatori:
Mijlocasul Alexandru Avram a fost vandut in Georgia la echipa S.Bolnisi,clubul galatean incasand sume de 156.000€.Cu ajutorul acestor bani Otelul Galati v-a intra in negocieri pentru cumpararea unui nou jucator.

Last edited by mahdahleen; 09-01-2010 at 12:42 PM.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010, 12:34 PM   #14
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Smile

Bravo sper sa faci performanta la Galati
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010, 01:40 PM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ce motiv! In fine, adevarul e ca dupa ce pleci de la Liverpool si te duci la Otelul, este o adevarata provocare!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010, 04:05 PM   #16
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Ce veste ....bun venit in liga 1
Succes in Liga 1 !
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010, 09:16 PM   #17
77adyy77
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Benicassim/Castellon/Valencia/Spain/Europe
77adyy77 is on a distinguished road
Default

bafta la otelu, sper sa faci o treba cat mai buna
77adyy77 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010, 10:41 AM   #18
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Default A inceput campionatul!!!

Otelul Galati a debutat in campionat!!!

Etapa I:FC International-Otelul Galati


Etapa II:Otelul Galati-Ceahlaul


Madalin G.:"Avem un inceput extraordinar,insa urmeaza 4 meciuri incredibil de grele cu CFR,Steaua,Urziceni si Dinamo.Daca reusim sa obtinem din aceste 4 meciuri mai mult de 6 puncte pot spune ca suntem o contracandidata serioara la un loc de cupa europeana."

VICTORIE RASUNATORE!!!
Etapa III:CFR Cluj-Otelul Galati

Madalin G.:"Incredibil.Baietii au jucat ireprosabil.Am reusit sa aparam rezultatul de 2-1 timp de 35 de minute si astfel ne-am demontrat faptul ca ne putem baza oricand atat pe ofensiva cat si pe defensiva.Acum trebuie sa ii pun pe baieti cu picioarele pe pamant si sa incepem pregatirea meciului cu Steaua."

Imprumut:
Fundasul dreapta Samuel Cojoc a fost imprumutat pana la sfasitul sezonului la echipa Unirea Alba-Iulia,urmand ca in schimbul acestei afaceri Otelul Galati sa primeasca 70.000€.Salariul jucatorului va fi platit integral de catre Unirea Alba-Iulia.

Last edited by mahdahleen; 10-01-2010 at 11:06 AM.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010, 11:01 AM   #19
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Excelent rezultatu' cu CFR.Bravo
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010, 11:17 AM   #20
mahdahleen
Member
 
mahdahleen's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
mahdahleen is an unknown quantity at this point
Default Sansa mare de a intra in istorie ratata:

Etapa IV:Otelul Galati-Steaua

Madalin G.:"Pacat.Am ratat o sansa mare.Am primit un gol in minutul 88,in ciuda faptului ca am concentrat intreaga echipa pe faza defensiva.Cred ca a fost in principal greaseala mea pentru ca am inceput sa ne aparam prea devreme si astfel nu am fost capabili sa gestionam asa cum trebuie finalul de meci.Cu toate acestea am obtinut un punct in fata Stelei si ne mentinem in grafic pentru atingerea obiectivelor."

Etapa V:Otelul Galati-Unirea Urziceni

Madalin G.:"Toti suntem entuziastici dupa o asa perfermanta.Acum trebuie sa raman constanti in evolutii si sa reusim sa pastram aceeasi doza de fantezie pe tot parcursul campionatului."

Etapa VI:Dinamo-Otelul Galati

Madalin G.:"Sunt multumit de evolutia echipei in aceste 4 meciuri si mai ales sunt multumit ca am obtinut 8 puncte.Acum echipa trebuie sa se mentina la acelasi nivel si sa ne antrenam in continuare din greu"

Dupa 6 etape,Otelul Galati ocupa locul 2 cu 14 puncte.

Last edited by mahdahleen; 10-01-2010 at 11:52 AM.
mahdahleen is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL