INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-09-2009, 02:37 PM   #131
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Nu au chelie. Probabil nu e instalat corect patch-ul.
si la mine au chelie man si nu doar cei de la steaua si cei de la DINAMO !!!
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 02:40 PM   #132
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

Quote:
Originally Posted by Veschy View Post
in primul rand felicitari pentru patch
am fost un vizitator constant al acestui site dar nu m-a interesat sa imi fac cont
dar acum m-am simtit nevoit sa il fac
Daca wolfsburg a luat campionatul in germania credeti ca jucatorii acestei echipe vor fi mai bine cotati decat cei ai lui bayern, werder,..etc? Eu sunt sigur ca nu
ceea ce ati facut voi cu skillurile jucatorilor denota amatorism din partea voastra!
cum unirea urziceni sa aiba 3 stele iar dinamo si steaua 2 stele si jumate?
ca valoarea jucatorilor aceste 2 echipe sunt mult peste urziceni!!!
a se vedea jucatorii convocati la nationala(cea mare dar nu uitati de nationala de tineret) care e pe primul loc in grupa cu vreo 5 jucatori de la steaua si vreo 4 de la dinamo, jucatori care in patchul vostru sunt mult prea slabi! ma refer la un torje, onicas, alexe, ionescu,etc..
cum portarul lui urziceni sa aiba 80? si dolha 70?
ar fi multe comparatii de facut dar important e sa intelegeti ideea: daca bayern are 4 stele jumate atunci wolfsburg va avea 5 stele?
si MATACHE ARE TOT 70 pai matache e de 70 ?
hai sa fim serios
ai treptate Veschy bv !
in rest ii ffffb patch
daca ar fii sa dau o nota as da sigur 7/10 sau 8/10 bv pentru efortul asta ..
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 02:49 PM   #133
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Subiectul atributelor este ceva extrem de obiectiv, asa ca nu il vom comenta. Echipele sunt facute pe masura evolutiilor.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 02:51 PM   #134
ClaudiuSportsFan
Member
 
ClaudiuSportsFan's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
ClaudiuSportsFan is an unknown quantity at this point
Default

Cum se poate dezinstala patchul?
ClaudiuSportsFan is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 02:58 PM   #135
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Stergi folderul data si in copiezi pe cel din locul de unde ai dezarhivat demo-ul.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 02:59 PM   #136
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Subiectul atributelor este ceva extrem de obiectiv, asa ca nu il vom comenta. Echipele sunt facute pe masura evolutiilor.
MNS da matache nu a avut o evolutie miraculoasa ?(piciorul de la LIBEREC) daca nu era el acolo .. ii vedeam pe Liberec jucand cu graz galata si cu cn mai e !
asta e singura mea obiectie in rest este perfect bravo de PATCH

si vreau sa va spun ce as vrea sa vad in RLSP 10 FULL !:
1. daca se poate(cea ce nu cred)o melodie cantata de galeria lui dinamo acasa doar acasa prin minutul 75-80(daca se poate vio dau eu :P)
2.Echipament Galben - Negru (de rezerva la dinamo) ca vreau sa incep un manager la fifa10 si vreau cu dinamo si le folosesc :X
3. skillu-ul ..
4. un poster in galeria lui dinamo la meciuri, da dela asa lung .. si sa scrie ''din primavara europeana ne vedeti la PROTV .. ( ) prea multe vise ) )
5. As vrea sa bagati toti antrenori (nu doaar cei romani ) din liga I Bonetti, Bergodi..(am dat doar un exemplu)
6. Comentariul roman :X (asta ar fii cel mai tare jur ) cu comentatorul aala ce comenteaza meciuriile de UCL si EUROPA League la PRO TV imi place cel mai mult comentariul lui !

atat !:P
VIVA FR
VIVA RLSP
VIVA ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa

Last edited by mns; 15-09-2009 at 03:21 PM. Reason: post dublu
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 03:28 PM   #137
Veschy
Member
 
Join Date: Sep 2009
Veschy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Subiectul atributelor este ceva extrem de obiectiv, asa ca nu il vom comenta. Echipele sunt facute pe masura evolutiilor.
pai de ce echipele nu sunt facute pe ideea fifa? nu asta se vrea de fapt?
aici cred ca mai aveti de lucrat
se face prea mare diferenta de la un an la altul intre patchuri(aici ma refer la modul cum voi evaluati valoarea jucatorilor)
Veschy is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 03:48 PM   #138
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu se pot compara campionatele mature cu ceea ce se intampla in Romania, unde nici o echipa nu are evolutii constante.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 03:55 PM   #139
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

vreau sa fac o lista cu jucatorii care sunt chei in RLSP 10 Demo :
Dinamo : Tamas, Cristea, Marius Niculae
Timisoara : Bucur, Parks(nush sigur daca nu are in realitate par =)) ), si Bresinsky
C.F.R Cluj :Cadu, Panin, Muresan, Mara
Steaua : Kapetanos, Onicas, Baciu
Unirea Urzicen : Mehmedoci, Todoran
S.C. Vaslui : Gherlem, Costin, Lublinkovic, Balace
(toti jucatorii sunt din primul 11 rezervele nush daca suntchele)
asta am pus-o sa vedeti ce este de remediat !:P
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 04:30 PM   #140
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Toti jucatorii au par. Instaleaza patch-ul din nou.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL