INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.

Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply

Thread Tools
Old 10-10-2011, 10:12 AM   #2111
armani
Member

armani's Avatar

armani is an unknown quantity at this point
Send a message via AIM to armani

Al e chiar bun ma chinui cateodata sa ajung la poarta si se mai intampla un lucru ciudat cat de tare tragi cand esti app de poarta mingea se duce pe jos si portarul tot cu piciorul o respinge
Old 10-10-2011, 11:08 PM   #2112
derrick88
Member

derrick88's Avatar

derrick88 can only hope to improve

cum naibi se apara penalty-urile la fifa 2012, si cum inscri din penalty ca eu azi cand am jucat semifinala de cupa am fost eliminat din simplu motiv, ca nu stiam cum sa inscriu din penalty.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2011, 11:12 PM   #2113
marius1697
Member

marius1697 can only hope to improve

s-a mai explicat asta pe forum de f multe ori...uitate pe pag anterioare si ai sa gasesti
marius1697 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2011, 08:12 PM   #2114
jerycho
Member

jerycho is on a distinguished road

am castigat in finala F.A cup contra lu' Arsenal cu 5-4 la penalty-uri..faza e ca eu am cariera cu BURY..2stele...ei bine,Arsenal a jucat ca o echipa de 2 stele si totusi joc la world class..acum nu stiu ce se intampla dar echipele mari joaca slab contra mea:-?
jerycho is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2011, 08:51 AM   #2115
alex_law
Member

alex_law is on a distinguished road

Si eu am observat ca echipele mari parca joaca mai slab decat cele mici. Eu joc cu Milan si nicio echipa de peste 4 stele nu m-a batut, dar cu echipele mai mici am avut probleme. E ciudat
alex_law is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2011, 09:00 AM   #2116
armani
Member

armani's Avatar

armani is an unknown quantity at this point
Send a message via AIM to armani

Ce am observat e fizica mingi foarte aiurea cade mingea numai intre fundasi si de multe ori trag la poarta si imi nimeresc un coleg si mingea sara tot la adeversar
Old 13-10-2011, 11:06 AM   #2117
PaVaRoTTi
Member

PaVaRoTTi is on a distinguished road

VIDEO "EA SPORTS, to the game!" Cum arăta jocul FIFA īn 1993 şi cum a progresat pānă la ediţia din 2012

http://www.prosport.ro/jocuri/video-...n-2012-8862847
PaVaRoTTi is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2011, 10:44 PM   #2118
sergiu93
Member

sergiu93 is on a distinguished road

Cu cat joc mai mult fifa 12 cu atat devin mai dezamagit de acest joc . In fiecare an marii producatori EA, anunta schimbari impresionante si cand apare jocul vad aceleasi bug-uri .
De exemplu nu au rezolvat problema legata de arbitraj, uneori este pur si simplu, esti prins in offside-uri inexistente . Sau esti faultat si primeste adversarul, ori nu primesti nimic .
Jucatorii imediat sunt la pamant din orice miscare de parca i-ar impinge cineva . Ai-ul destul de ciudat pe world class si legendary joaca tusa centreaza la 3,4 m in fata portii si gol cu capul portarul mereu prins gresit . Sau o alta faza ciudata la ai am observat conduci meciul sa zicem cu 3-1, 4-0 si vezi pase inapoi chiar spre tusa se intoarce si incepe un nou atac de parca ar fi 0-0 la inceputul meciului.
Marea schimbare din legacy in tactical defending mie unul mi se pare o prostie tre sa apesi pe n butoane ca sa te aperi ceea ce face jocul si mai arcade .
O alta problema ar fi cea legata de modul din jocul online, daca ai router sau modem ai automat restrictive firewall si iti este foarte greu pana gasesti adversari .
Daca ar fi rezolvat problemele mentionate pana la tactical defending ma declaram multumit .

Inca o chestie de care am uitat, nu au introdus hentul in joc, am vazut clar cum mingea il lovea pe jucator in mana si nu s-a fluierat nimic .

Last edited by sergiu93; 13-10-2011 at 11:28 PM.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2011, 12:10 AM   #2119
derrick88
Member

derrick88's Avatar

derrick88 can only hope to improve

daca nu iti convine din tot ce-ai jucat pana acuma du-te pe forumul ea si plangi acolo.poate acolo va lua in considerare david rutter nemultumirile tale,nu este nimeni de aici de vina ca asa au scos ei jocul.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2011, 12:14 AM   #2120
MepyyFCDB
Member

MepyyFCDB's Avatar

MepyyFCDB is on a distinguished road

Mie imi place! Cel putin grafica este OK, fata de 2010, 2011 si 2012 chiar au fost si sunt OK. Dar ... la 2012 sunt cam multe 'bug-uri' cel putin cand se ciocnesc jucatorii, amandoi cad pe jos ca doi 'copaci' se ridica unu, se imiedica iar de el, iar cade jos, se ridica celalalt si in sfarsit... se termina faza. Ma rog sunt multe plusuri si multe minusuri.
Dar asa in mare ... eu sunt multumit. Pacat ca nu se poate juca la fel de simplu la MultiPlayer ca si de la 2010 in jos.
MepyyFCDB is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules