View Single Post
Old 03-03-2011, 02:22 PM   #15
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by thehustler View Post
Parerea mea, cu tot respectul pt munca depusa de echipa fifaromania, ar fi ca in liga III sa fie doar cateva echipe exact asa cum a fost si in RLSP v2 pt Fifa10. Nu cred ca joaca nici macar 1% din toti jucatorii de fifa din tara cu echipe din ligaIII sau sa inceapa manager mode. Sunt de acord cu Sheriff!
eu unul prefer mai mult sa joc cu o echipa de liga inferioara sa o promovez ! daca tu joci direct cu real madrid ... ce farmec mai are ? practic echipa e deja facuta tu doar te joci ?



Quote:
Originally Posted by cseptm View Post
asa zic si eu stefan cand ii vad pe astia ca nici nu ati scos liga I si ei vor si liga III so faca ei daca nus rabdatori...si am si io o intrebare cand scoateti liga I da ceva mai concret daca se poate stefan ma refer cam in cate zile,saptamani,sau chiar luni dar nu cred ca o sa dureze atat. ???
am vazut intr'un post de al tau ca daca te'ai fi ocupat tu de fifa ai fi dat programele necesare pentru a face rlsp ... daca tot nu te ocupi ... taci din gura si asteapta ! nu este nici o data ... pana la vara speram sa fie gata :P
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote