View Single Post
Old 28-03-2012, 08:17 PM   #75
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Mercenaries View Post
dar nu am voie sa ma retrag sau ce gata trebuie sa zici tu ca mam ofticat si toate cacaturile intai nu mai minti ca nu mam ofticat si nu mai manca atata c...t
La asa ceva in mod normal nu are rost sa raspunzi, dar totusi am sa o fac. In primul rand, se vede ca nu esti decat un copil cu care nu are rost sa incerci sa porti o discutie si care nici nu e in stare sa o faca. Nu esti decat un ofticat si nimic mai mult.
Daca tot te retragi, de ce te-ai mai bagat in seama si te-ai inscris aici ca sa ne incurci? Te-ai plans toata ziua ca esti slab si ca ti-e ciuda ca pierzi. Ai iesit din joc pentru ca luai bataie si apoi ai intrat aici sa zici ca te retragi. Nu mai incerca sa o dai la intors acum ca e degeaba.
Intai invata sa scrii si sa vorbesti si apoi inscrie-te in competitii!

Nu o sa mai continui discutia ca n-am cu cine. Poti sa vorbesti singur daca vrei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote