View Single Post
Old 25-03-2010, 09:52 PM   #21
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

@ Silver-Man: Aici e FIFA Romania, nu site-ul unde sa-ti poti tu promova nu stiu ce patch! Fa-ti patch, dar nu publica link-ul aici pentru ca N-AI VOIE!

Iar despre Danny, in caz ca n-ai descarcat patch-ul din semnatura mea, tin sa te anunt ca SI EL a participat la acest patch!

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

Quote:
Originally Posted by cristiantodean View Post
danny79, stiu ca nu este usor deloc sa faci un patch complet si bine pus la punct, mai ales daca nu ai o echipa capabila in spate...
Dar vai domnul Todean, multumesc pentru jignire. Nu e vorba ca suntem o echipa lamentabila, ci faptul ca nu avem timpul necesar. In caz ca nu ati realizat, FIFAM 10 a schimbat total structura bazei de date astfel incat TOTUL trebuie refacut de la 0. Si pentru asta iti trebuie timp, ca oamenii nostrii, fii tu linistit, sunt FOARTE CAPABILI!

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

Quote:
Originally Posted by cristialex80 View Post
Sunt nou pe forum..nu si in ale jocului..il joc de vreo 13 ani aproximativ..Ce rugaminte am daca se poate: nu pot descarca patch-ul pt gazonul mai ok..+ pach-ul pt stadioanele din Romania+alte stadioane din tarile mai importante.
Ma poate indruma cineva?
Multumesc mult.
Click dreapta pe link si alegi "save target as"!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 25-03-2010 at 09:38 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote