View Single Post
Old 25-03-2010, 09:02 PM   #17
Ciocoi
Member
 
Join Date: Mar 2009
Ciocoi is on a distinguished road
Default

Eu te cred ca nu ai sa mai scoti nici un patch dar tine cont ca nu toti ne-am luat de voi, unii va inteleg ca aveti viata si ca este doar o pasiune poate fm editting-ul. insa au fost unii cred "au presupus" ca nu mai scoateti patchul si acum dupa "certurile" astea mici o sa le dai dreptate si toti o zica ca asa e au avut dreptate aia. daca tot ati depus multa munca in asta si ati ca o sa apara cand e gata porma cand e update 4, e si ala de 20 de zile poate sau asa ceva, noi ca jucatori fm de ani de zile de cand era tcm poate ne uitam din juma in juma de ora pe site sa vedem daca e gata daca e scos.... daca vreti o renumeratie ptr munca voastra atunci nu aveti ce cauta pe un astfel de site/forum, aici tre sa fie oameni dispusi sa rupa din timp si altele ptr pasiunea lor si in final munca lor sa fie apreciata de toti de aici. in fiecare an cred ca au fost discutii cand apar patchurile... si au aparu, mie unul mi-au placut foarte mult, anul asta ati zis ca e cel mai tare, daca e chiar asa, puneti rlsp la download asta daca este gata si rupeti gura targului !!! asa se da peste nas, nu facand ambitie ca nu gata m-am suparat si nu mai vreau cand eram la final, dar va dau poze sa vedeti ce pierdeti.pe mine nu ma incalzesc cu nimic pozele voastre. threadul acesta este despre patchuri fm ! omul ala poate avea dreptate sa posteze un link cu un patch romania....stima,respect ptr munca fiindca sunt convins ca ati muncit,dar parerea mea de simplu user pe forum, este ca tre sa va onorati cuvantul cu patchul si nu cand apare fm 11.daca nu aveti timp de unul asa de sofisticat trebuia sa scoateti multe sa puneti ce e necesar in el,apoi veneau updateuri etc. voi stiti mai bine, nu va invat yo cum sa faceti patchuri/updateuri... la unele jocuri am editat si eu, nu neaparat din gama fm.in fine, vorba lunga si oamenii vor patchuri aici in posturi.frumos e salati msg sa nu se dea delete, cum mi s-a dat cand am anuntat doar ca cei de la ea or sa scoata patch pe la inceputl lui martie,apoi voi ati postat ce am zis eu,dar cu alte cuvinte,e urat....o seara buna sa aveti cu totii

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

daca aveti un patch, il asteptam, poze nu ne trebuie. rupeti gura tagului cum ati promis,dar nu faceti scene de suparare,in plus nu doar un om lucreaza la patch ci o echipa... si lasati linkurile cu patchuri ro.
Ciocoi is offline   Reply With Quote