View Single Post
Old 29-11-2009, 03:10 PM   #20
zolesma
Banned
 
Join Date: Nov 2009
zolesma is on a distinguished road
Default

Am inceput si eu la Fc Cologne (Koln) ca si antrenor-jucator . Singurul transfer a fost Diego , portarul de la Liverpool a venit pe 3 mil € :



In cupa , am jucat cu unele rezerve si cu o tactica destul de slaba care nu prea dadea rezultate , insa este bine ca am batut si ne-am calificat in turul urmator , in acest meci am jucat aproximativ 15-20 de minute , am dat 2-3 pase bune si am avut un rating de 7 . A urmat prima etapa cu Borussia Dortmund , am schimbat tactica , iar Podolski a fost magistral , a marcat un hattrick in prima repriza iar in repriza a doua ne-am aparat rezultatul , in meciul acesta am jucat ultimele 10 minute si am avut ratingul 6 . Etapa a 2-a a fost cu fosta campioana VFL Wolfsburg . Chihi si Podolski au fost marcatori pentru noi , eu am jucat 10 minute si am avut ratingul 6 . In etapa 3 am avut un meci usor cu cei de la Eintracht Frankfurt , i-am batut cu 4-1 am marcat si eu , si am jucat 35 min , iar am luat nota 8 .



Dupa 3 etape ne mentinem bine in campionat sper sa terminam pe un loc de cupa europeana .

zolesma is offline   Reply With Quote