View Single Post
Old 16-11-2009, 10:50 AM   #16
owy4steaua
Member
 
owy4steaua's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sibiu
owy4steaua is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to owy4steaua
Default Si totusi..

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Nu stiu ce sa spun.Multi se plang de partea grafica , dar joc si eu acelasi joc si nu am patit asa ceva niciodata.Este adevarat ca jocul are un gameplay slab dar nici chiar asa in halul acesta precum il caracterizeaza multi dintre voi.
Un fontbal ca in relitate si cu o cursivitate 100% reala nu cred ca se poate face.
Sa nu uitam ca este un simulator al jocului de fotbal.
Au aprut pana acum 5 patchuri pentru gameplay si vad ca va plangeti de unele parti ale lui de parca a face un joc este floare la ureche.Sa nu uitam ca si cei ce fac jocul sunt oameni si mai mult sau mai putin au si ei partea lor de vina.Dar sa faci un jucator sa se miste 100% real mi se pare inca imposibil.
Sunt unele buguri chiar enervante si ne plangem pentru ca nu pot sa bat eu loviturile libere ca player manager in meciul 3d din cauza unei eroori ciudate pe care am postat-o la threadul probleme fm10.. Si ar mai fii si vesnicele buguri in care jucatorul se invarte in jurul mingii in loc sa o preia lucru intalnit si la versiunile anterioare..si ar mai fii si alte probleme in 3d match dar nu stau sa le enumar..problema principala e ca nu au fost rezolvate in timp..
tin sa precizez ca am cumparat mereu jocul original si joc de pe vremea tcm2004
owy4steaua is offline   Reply With Quote