View Single Post
Old 22-03-2011, 03:50 PM   #336
greku123
Member
 
greku123's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Prin curtea scolii
greku123 will become famous soon enough
Default ...

Nu prea are farmec daca incepi cu o echipa mare, pentru ca o sa castigi absolut tot si o sa te plictisesti repede. Asa ca, am inceput o noua cariera la Macclesfield din n-power2, adica liga a 4a Anglia. Am inceput-o acum cateva zile, asa ca mai am cateva meciuri de disputat pana se termina campionatul. Va tin in putin "suspans", pt cei care ii intereseaza, pe ce loc sunt, rezultate etc. O sa revin cu poze la finalul campionatului. Singurul lucru care va pot spune, sunt obiectivele echipei, trecerea in runda urmatoare in F.A. Cup si evitarea zonei de retrogradare. Multumesc tuturor care viziteaza si posteaza in topicul meu. Bafta multa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
greku123 is offline   Reply With Quote